סיכומ"ש...

Anwanis

New member
סיכומ"ש... ../images/Emo23.gif

נכון שרק חמישי בלילה, אך אני שיכורה למדיי אז לכו תדעו מתי אקום מחר בבוקר, כמו גם שמחר אני אחראית על ארוחת שישי ויש לי ימבה בישולים לעשות... אז פותחת ואף עונה עכשיו! ליתר ביטחון...
איך עבר עליי השבוע?
סרט השבוע?
ספר השבוע?
שיר השבוע?
תוכנית\סדרת השבוע?
ציטוט \ פתגם השבוע?
דבר מיוחד שעשיתי השבוע?
עצבון \ ביאוס השבוע?
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?
אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע?
תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - השמועה אומרת שצפוי סופ"ש חורפי וגשום, אז שיהיה לכולנו סופ"ש חמים ונעים בתוך הפוך!

Anwanis

New member
שבוע מגניב למדיי...

איך עבר עליי השבוע? סבבה, סיימתי את כל המבחנים שלי, וכבר קיבלתי תוצאות לשני מבחנים ובינתיים טפו טפו טפו אף מועד ב', ואני די מרוצה מהציונים. אני בבית בחופש, ובכלל היה שבוע נחמד למדיי. סרט השבוע? נער החידות ממומביי. סרט חזק. ספר השבוע? קפקא על החוף של הרוקי מורקמי. בינתיים מעולה. שיר השבוע? love hurts של אינקובוס. הפך להיות שיר הדירה בערך... הדבקתי את כולם. השיר הכי יפה בעולם. תוכנית\\סדרת השבוע? "מופע שנות השבעים" ששותפתי ואני רואות ברצף במחשב. סדרה ענקית. ציטוט \\ פתגם השבוע? ווי היה כל כך הרבה... היום ישבתי עם חברים בבית קפה שנקרא תיאודור וכולו על טהרת הציונות, וחברה שלי מורן ביציאת הבלונדיניות האולטימטיבית "אבל מה קשור הרצל לתיאודור???..." חחחח נשפכנו. היא אמרה את זה כמובן בצחוק, אבל לרגע חשבתי שהיא מתכוות ברצינות. אוי זה היה כל כך מצחיק. דבר מיוחד שעשיתי השבוע? סיימתי את כל המבחנים, קיבלתי ציונים טובים, חזרתי הביתה, ואהמ אהמ.. קיבלתי את האייפוד החדש שלי!!! . עצבון \\ ביאוס השבוע? סבתא של חברה טובה שלי נפטרה. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? סיום המבחנים, האייפוד החתיך שלי. אייקון \\ סמיילי השבוע? לו היה סמיילי של אייפוד... אבל אין אז
. סופסוף אפשר לישון כמו שצריך. אין פריבילגיה גדולה יותר בעולם הזה מלקום בלי שעון מעורר. איש השבוע? אוהדוס - ידידי אשר עובד בארה"ב וקנה לי את האייפוד ואף שלח לי אותו לארץ עם אימא שלו שביקרה אותו.... מלך. תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - ירושלים היפה שלי, או בסינית: 耶路撒冷 שאני קצת מתגעגעת אליה למרות שנפלא לי להיות בחזרה בבית בצפון. עשינו טיול בעיר השבוע והיה כל כך כיף. אני צילמתי.

Kawaii Me

New member
מזלט על סיום המבחנים!

תתחדשי על האייפוד. ועל מה זה "נער החידות ממוביי?" זכה בכ"כ הרבה אוסקים...תיהיתי.

Anwanis

New member
תודה תודה

זה על נער עני ממומביי שזוכה בפרס הגדול ב"מי רוצה להיות מליונר?", וחוקרים אותו כי חושבים שהוא רמאי. סרט חזק.

ella xoxo

New member
אבל נכון הסוף מעצבן ?

של הסרט כאילו <: בקולנוע כשצעקתי "חרא סוף!!!!!!!" בסוף של הסרט זרקו עליי פופקורן וצעקו "מהה כואב סוף טוב?!" אז כן, כי זה לא סתם סוף טוב, זה סוף ממש בוליוודי, וסרטים הודים זה חרא, למרות שזה בכלל סרט הוליוודי..לא משנה :p ומזל טוב על המבחנים איזה כייף לשמוע!!
אני רק בתיכון ואני מנסה לשמור על שפיות, אני לא יודעת איך אני אשרוד ת'אוניברסיטה ^^" כל כך שונאת לחץ

Anwanis

New member
לא יודעת... זה היה צפוי מראש

אם הם היו נמנעים מהריקוד המגוחך הזה אז אולי... ותודה רבה! אין כמו לדעת שתקופת המבחנים מאחוריי ועוד בציונים מספקים וללא מועדי ב' (בינתיים... מחכה לציוןן אחד נוסף).

Kawaii Me

New member
יאי ../images/Emo23.gif

איך עבר עליי השבוע? מממ...רגיל. בלע. סרט השבוע? לא יצא לראות:( אין חיים. ספר השבוע? עדיין אקליפס. גומעת את הספר לאיטו. שיר השבוע? בלובלווו. sharon de adel and armin van burren- falling in & out of love תוכנית\סדרת השבוע? קשרי דם
ציטוט \ פתגם השבוע? אם תסגור למציאות את הדלת, היא תיכנס מהחלון. דבר מיוחד שעשיתי השבוע? ממממ חבר שלי קיבל גורת בולדוג צרפתי מדהימה ברמות קשות. עצבון \ ביאוס השבוע? אני והרס"ר זה סיפור אהבה שטוף דם
. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? אני אצל חבר שלי עכשיו. זה טוב. אייקון \ סמיילי השבוע?
. איש השבוע? שרון דה אדל
תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - אני לא בבית אז אין לי

Kawaii Me

New member
no no no

סורי שבלבלתי אותך ברטל. התכוונתי שראיתי אותה בהוט, עכשיו רואה במחשב....סדרה מעולה !

Bartal j

New member
זה בסדר סתם קיוויתי ליותר מידי

מתגעגעת להנרי הערפד!!!! לא פייר! קשרי דם תוחזר!!!

Bartal j

New member
השבוע שלי

איך עבר עליי השבוע? עבר מהר ועמוס אבל סבב , כרגע אני בת"א אצל החבר וחוזרת רק מחר בבוקר (יש היום החתמות ומסיבה של הלהקה) סרט השבוע? ראיתי בערוץ ההיסטוריה 2 סדרות מחקר על הקלטים והקלטתי!!! ודיברו שמה על כל המיתוסים שאני אוהבת (אני אעלה כמה מהסיפורים לפורום כשיהיה לי זמן) "מין ועל טבעי" וכמובן "קסם ומלוכה" ודבירו שם על מאכה, איידין ומייר הנאהבים
, טריסטן ואיזולד וכמובן המלך ארתור ושאר גיבורים אחרים מקורנוול
מומלץ מאוד מאוד מאוד... אני אהבתי! ספר השבוע? חוץ מהמחקר שערכתי על לילית וחווה גם יצא לי לקרוא את "מלאכים נופלים" של טרייסי שביילה ספר חביב אבל את "הגבירה וחדד הקרן" אהבתי יותר, כרגע אני קוראת את "עזר כנגדו" של נעמי רגן עברתי לספרים "פשוטים" יותר בנתיים קצת מנוחה לא תזיק. שיר השבוע? כל השירים של דרקוניאן בעיקר she dies ו death come near me (הייתי בהופעה שלהם אתמול והיה ממש כייף גם חברי הלהקה נחמדים מאוד וחתמו לכל מי שחיכה בסוף וגם הצטלמתי עם ליסה הסולנית... תמונות יועלו בהמשך. תוכנית\סדרת השבוע? יצא לי לראות את דם אמיתי והוא קצת משתפר מזכיר לי את באפי בשילוב דמדומים ואני ממש ממש מתגעגעת לקשרי דם. ציטוט \ פתגם השבוע? " ברחו כמו שפנים פחדנים " והמבין יבין. דבר מיוחד שעשיתי השבוע? ההופעה של דרקוניאן מן הסתם, צילמו אותנו גם ל"מטאליסט" וכמובן השמלה שלי שכמעט מוכנה ולשם שינוי היא גם נורמלית (לאחר הוראות מדוייקות שהבאתי לתופרת) וגם טקס החינה שלמרות שאני לא בעד דווקא היה מרגש (רק כי אח שלי החתן חחח חתונה ראשונה וזה) עצבון \ ביאוס השבוע? בהתחלה התבאסתי בגלל התפירה הראשונה של החצאית וגם קיבלתי 82 באנתרפולוגיה וזה מרגיז!!! כי אני יודעת את החומר זה קל פשוט השאלות האמריקאיות בלבלו אותי קצת (ואני מפחדת להסתכן ולגשת למועד ב) לפחות מתנחמת ב90 של סוציולוגיה.. למרות שגם רציתי יותר חחח הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? דרקוניאן, שמלה מוכנה וגם טקס החינה של אח שלי היה מרגש... אה ועשיתי פוני בובה!!! אייקון \ סמיילי השבוע?
קלטים קלטים קלטים ... עכשיו אני בפטיש לנסוע לאירלנד וקורנוול! איש השבוע? כל המשפחה שלי שתמכו בי כשהתבאסתי על השמלה, דודה נורית שתמכה בי על החלטת הפוני כשכולם חשבו שלא יצא יפה וניסו להניא אותי מכך לפני החתונה של אחי ביום שלישי וכמובן בן וגם דרקוניאן כי הם גרמו לי לאהוב אותם עוד יותר עם היחס הנחמד שלהם! תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - אני עם הפוני החדש בחינה של אחי השבוע. (תמונות מההופעה של Draconian יועלו בהמשך)

TanTanIM

New member
../images/Emo210.gifגשםגשםגשם D:

איך עבר עליי השבוע? נחמד כזה... דיי עמוס אבל נחמד :) סרט השבוע? מלחמת האופל 3, מומלץ ביותר! ספר השבוע? --- שיר השבוע? כל מני... תוכנית\\סדרת השבוע? ציטוט \\ פתגם השבוע? דבר מיוחד שעשיתי השבוע? סשן שני של חבר שלי... הקעקוע מתחיל לקבל צבע P: עצבון \\ ביאוס השבוע? הממ קצת עצבים על החבר הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? פרשתי מרוסית... (ניראלי שזה טוב XD ) ויש מצב שיש לי עתיד בדיבייטים P: אייקון \\ סמיילי השבוע?
איש השבוע? החבר(L) תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) -

TanTanIM

New member
../images/Emo210.gifלפני חודש בערך בחול...

הורדתי פשוט ובאיכות טובה דווקא P:

למעלה