סיכומ"ש...

Anwanis

New member
סיכומ"ש...

אם עוד יש כאן מישהו...?
איך עבר עליי השבוע?
סרט השבוע?
ספר השבוע?
שיר השבוע?
תוכנית\סדרת השבוע?
ציטוט \ פתגם השבוע?
דבר מיוחד שעשיתי השבוע?
עצבון \ ביאוס השבוע?
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?
אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע?
תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - סופ"ש נפלא לכולם!

אני תמיד נמצאת פה!!!!

איך עבר עליי השבוע?מוזר.... סרט השבוע?אגיטו ספר השבוע?סימתי את בשורות טובות....ואני באמצע אנה פרנק....... שיר השבוע?שי רסיום של אגיטו תוכנית\סדרת השבוע? -------------------- ציטוט \ פתגם השבוע?drive fruit = פירות יבשים (במקום dry)....... דבר מיוחד שעשיתי השבוע?למדתי 5 ספרים של נביאים עם מיקוד..... למיבחן מחר..... עצבון \ ביאוס השבוע?המיבחן....ושיש לי תחושה מגעילה כזאת בילתי מוסברת.... הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?לצערי הרב לא הי כ"כ...... אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע? הבנות שרות של ליפני שנתיים שבאו שבת!!!! תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) -

Anwanis

New member
השבוע שלי

איך עבר עליי השבוע? היה שבוע מעולה. סרט השבוע? ואלס עם באשיר, אלאדין. ספר השבוע? יפן המסורתית... ? שיר השבוע? stellar, של אינקובוס כמובן. תוכנית\סדרת השבוע? לא ראיתי. ציטוט \ פתגם השבוע? "איי וויל קיק יור מיש!"
. הסלנג החדש המבוסס על אנגלית וצרפתית שהשתרש בחבורה שלנו. דבר מיוחד שעשיתי השבוע? יצאתי בספונטניות אחרי שנשבענו שלא יוצאים... עצבון \ ביאוס השבוע? אין
. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? בליל של דברים נפלאים. אבל אחד המשמחים שבהם הוא שחברה יקרה שלי ילדה תינוקת מדהימה. אייקון \ סמיילי השבוע?
. איש השבוע? אתי השותפה המדהימה שלי. תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) - כרגיל, געגועיי לאפריקה.

Kawaii Me

New member
עונה D:

איך עבר עליי השבוע? אחלה סרט השבוע? אין זמן! ספר השבוע? ברייקינג דוון תקועה שנים שיר השבוע? within temptation- the last time תוכנית\סדרת השבוע? מטאור גארדן. דרמה טאייוונית ציטוט \ פתגם השבוע? a little pearl locked in a shell. beauty hdes in the deep, but it's so hard to find, being warrped up inside דבר מיוחד שעשיתי השבוע?על האש נחשב? טיול אופניים?D: עצבון \ ביאוס השבוע? שהחופש נגמררר:( הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? החופש! אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע? בינמין זאב הרצל
תמונת השבוע (אנא הקפידו לצרף לינק או לפחות לתת קרדיט לאמן!) -

למעלה