סילבסטר....

RealmOfSenses

New member
אובדת עצות...

היי, סילבסטר קרב ובא, ו"הוטל" עלי לדאוג לתעסוקה עם החברה שלי. הכוונה למשהו כזה רק לשתינו. יש למישהי רעיון פשוט ומקורי?

אם את מהמרכז ועם אוטו...

יש תצפית מדהימה לים בחוף בקיבוץ געש, תארגני פיקניק רומנטי עם יין תותים וקצפת, והיא פשוט תתמוססססס..

The L Name

New member
אנחנו בחורף....

ים זה עניין קצת בעייתי, לא? אני מציעה לך לארגן שמנים, נרות, מוסיקה שקטה כזאת ושיהיה לכן ערב פינוקים כייפי שכזה עם מסאז'ים וכו'...וכו'...

צאו לרישפון../images/Emo6.gif

סתם...=) תארגני סרט טוב בוידאו, מגש פיצה\שוקו חם, שמיכת פוך, נרות, טלויזיה.... וזהו...תעבירו תערב בסבבה מול הטלויזיה... זה לא מקורי, אבל זה כיף...פשוט לא לעשות כלוםםםםם... חוץ מזה כמו שאמרתי, אתן יכולות לצאת למסיבה טובה... לרקוד...להתפרק..להשתכר.... תעשו כיף...מה שטוב בעינכן...

TopGirl

New member
סילבסטר....

אז מה אתם עושות בסילבסטר? יש הצעות? מי יוצאת לאן?

keren yam

New member
רשפוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

keren yam

New member
לא הרבה...

כעקרון זה ליין מסיבות נשים שהתחיל ברשפון ושנקרא רשפונשים, יש מסיבה כל ארוע או כל חודש וחצי ככה, כעקרון הרבה נשים לא מספיק אלכוהול (חינם) אבל המוסיקה סבבה ואת פוגשת שם את כל העולם ואחותו.. לא יודעת מה עוד אפשר לספר על המסיבות האלו

כל העולם ואחות חחחחחחחחחחח

את מתכוונת בן היתר אלי ולדידי ולכל אילה??? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כשחושבים על זה חצי מאלה שיוצאים לרישפון את מכירה אז מה שווה??

keren yam

New member
דוקא לא התכוונתי אליכם!

חחחחחחחח כל העולם ואחותו זה לא את ודידי!!! מאמי אני באמת מכירה שם הרבה אנשים.. קרין עדה לתופעה! ואז מה אם אני מכירה את מי שיוצא לרשפון?? עדין זה רק חצי.. ומה עם החצי השני??? אה בעצם החצי השני זה זקנות חיחיחי טוב ועכשיו ברצינות.. אני אוהבת את רשפון זה מסיבה - משהו שאני אוהבת הרבה נשים - משהו שאני מאוד אוהבת אלכוהול חינם- משהו שבין היתר אני אוהבת.. לשלב את כולם ביחד ושכל האנשים שאני אוהבת סביבי.. (עזבי בצד את אלו אני לא סובלת) אז נחמד לי שם!

חחחחחחחחחחחח

התופעה של לימור עם בנות שם זה משו ממש מפחיד... טוב שהיא לא מכירה כל נקבה שעוברת שם..חחחח וחצי שני זקנות...חחחח...עוד תופעה בפני עצמה...:\ וכן, זאת אחלה מסיבה(עם שילובים טובים) רק חבל שעולה ממש הרבה כסף..(שלי אין)...

keren yam

New member
אל תגזימי!!!

לא כל נקבה!!! הראתי לך שיש גם כאלו שאני לא מכירה!

למעלה