סילבסטר....

TopGirl

New member
יש סטאנד-אפ

מי שבעד סטאנדאפ... יש מלא בערב הסילבסטר... למרות שזה פחות רומנטי ופחות נשים וכל זה... אבל אם מישהי בכיוון של משהו אחר חוץ ממסיבות כדאי לדעת....

TulTul282

New member
סלבסטר בפופ רינג..

שלום לכולם בעוד פחות מחצי שנה יש לי 18 ואני רוצה ללכת לתיאטרון בסלבסטר מישהו יודע אם הם יהיו נוקשים ולא יתנו לי ולחבריי להיכנס? ואם יתנו האם זה יהיה לפני 21? ואם מישהו יודע איך אפשר להיכנס בכל מקרה ו/או להדפיס הזמנות להנחה בבקשה תודיעו לי. תודה מראש TulTul

keren yam

New member
צר לי לאכזב...

אבל לתאטרון.... אם אין לך פרוטקציות ... ואין לך 18... אין מצב שאת נכנסת!

כמו בכל מקום

שבו הכניסה היא מעל גיל 18 , יכול להיות שכן(אם התמזל מזלך) ויכול להיות שלא (אם לא התמזל מזלך) מה שבטוח -אולי(זה מזלך)

surf with me

New member
שנה טובה לכולן....

אני מקווה שנהנתם אתמול... כי אני לא היציאה הזאת הייתה ממש בזבוז של זמן וכסף... חבל שלא יצאתי למקום אחר... אז בקיצור שתהיה שנה טובה ומלאה באהבה....

Angi J

New member
בעעעעע ../images/Emo70.gif

היה פשוט מזעזעעעעעעע אף פעם אבל אף פעם לא הקאתי משתיה כמה ששתיתי הרבה ובריפשון הפעם שתיתי רק 2 סאן פרנסיסקו ו - 1 טקילה!!!! סך הכללל אזזזזזזז מה זה יש לי הרגשה שלא הכינו לי טוב ת'שתיהההה במיוחד הברמנית שלימדו אותה שעם טקילה שמים מפית ולימוןןןןן
סאמקקקק... מה אני שפן נסיונות... שתיה חינם עלקקק שישלמו על האישפוז שלי בבית החולים **עצבנית*** הרסו לי ת'ערב

noa noa 3

New member
לא היה משהו ברשפון...

ערב שישי! עד שמצאנו חניה!! הגעתי אחרי 12~~!! ובכלל לא היה לי משהו! בכלל בכלל לא!

הע?..מה קטלתי?..

זה היה בצחוק...ציניות שכזו.... חוץ מזה אם אני לא טועה גם ראיתי אותה שם..והיא אמרה שאני כותבת מצחיק... אני פשוט לא זוכרת....הייתי ממש שיכורה...

למעלה