סיעוד

הגשתי בקשה לסיעוד ולאחר שיחה מבלל קיבלתי תשובה שלילית
שאלתי הנני יכל להגיש בקשה שנית ואז לשקר כי אי ביצוע פעולות של בלל שולל אותך ויש פעולות שלא נשאלות

סתם מבקרת

Active member
הגשתי בקשה לסיעוד ולאחר שיחה מבלל קיבלתי תשובה שלילית
שאלתי הנני יכל להגיש בקשה שנית ואז לשקר כי אי ביצוע פעולות של בלל שולל אותך ויש פעולות שלא נשאלות
אתה מתכוון שאתה רוצה שעות עזרה בסיעוד?
מה פירוש "בשיחה איתם"? לא שלחו אח/אחות אליך הביתה לבדוק את מצבך? זה הנוהל למיטב ידיעתי, לפחות זה מה שהיה כשביקשתי שעות סיעוד עבור אמא שלי.
תדע שתמיד שמורה לך הזכות לערער על החלטתם.
אתה יכול לעשות את התהליך דרך חברת סיעוד. כלומר לפנות לחברת סיעוד, הם ישלחו זמנית עובדת על חשבונם, יגישו בקשה לבט"ל,
אם תקבל אישור בט"ל ישלם להם ואם תסורב פשוט יפסיקו את עבודת העובדת.

אורנה01

Active member
מנהל
אתה מתכוון שאתה רוצה שעות עזרה בסיעוד?
מה פירוש "בשיחה איתם"? לא שלחו אח/אחות אליך הביתה לבדוק את מצבך? זה הנוהל למיטב ידיעתי, לפחות זה מה שהיה כשביקשתי שעות סיעוד עבור אמא שלי.
תדע שתמיד שמורה לך הזכות לערער על החלטתם.
אתה יכול לעשות את התהליך דרך חברת סיעוד. כלומר לפנות לחברת סיעוד, הם ישלחו זמנית עובדת על חשבונם, יגישו בקשה לבט"ל,
אם תקבל אישור בט"ל ישלם להם ואם תסורב פשוט יפסיקו את עבודת העובדת.
שלום לך,
ראי תנאי זכאותלסיעולכולל מבחן הכנסות, כולל מבחן LDL:
בברכה.

על פי קריטריון בלל במדה והנך יכל להכין לעצמך מאכל וללבוש בגדים לבד ולהתקלח לבד אתה בריא ולא זכאי .רבים כמוני נכים עים הגיל מתקשים לעשות דברים נוספים ובשיחה שנעשת בבדיקה עים בלל מי שלא אומר את האמת מקבל אז מה לעשות לשקר?

hada12

Member
על פי קריטריון בלל במדה והנך יכל להכין לעצמך מאכל וללבוש בגדים לבד ולהתקלח לבד אתה בריא ולא זכאי .רבים כמוני נכים עים הגיל מתקשים לעשות דברים נוספים ובשיחה שנעשת בבדיקה עים בלל מי שלא אומר את האמת מקבל אז מה לעשות לשקר?
עדיין לא הבנתי מה זה בלל? מצטער על השאלה אבל כדי שאני אוכל לעזור לך תצטרך להסביר מה זה?

ויוי 25

Well-known member
בשנה האחרונה חלה ירידה חדה בשמיעה של קרובת משפחה בגיל 70,
היא חיה מקיצבת נכות 75%, בגלל ניוון שרירים .
בשנה האחרונה שמיעתה נפגעה וקשה לה לשמוע .
השאלה : האם היא זכאית להעלאת אחוזי -הנכות בגלל הליקוי בשמיעה ?
אודה לתשובתך.

למעלה