סיפורים חוויות ועוד...

inbale

New member
סיפורים חוויות ועוד...../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo47.gif

כל אחד מאיתנו חווה חוויות טובות, קשות או כאילו שנחרטות בזכרון שלנו במהלך העבודה שלנו . ספרו לנו עליהן.....

אז אני מתחיל בסיפור...../images/Emo43.gif

וזה הסיפור האהוב עלי... חזרתי מנסיעה עם אמבולנס איילון 56 ונכנסתי לתדלק בתחנת דלק "מבוא מודיעין" שכבר לא קיימת. פתאום שמתי לב שבכביש 443 הסמוך נסע רכב מסוג סובארו ואיך שהבחין באמבולנס , בלם, חזר אחורה והחל להכנס לתחנת הדלק. מייד צעקתי למתנדבותי היקרות (נוער הזהב שלי)להכין תיק אמבו כי חשבתי שקרה משהו. הרכב התקרב אלי והנהג מצביע על תינוק שיושב בכסא בטיחות לידו. ביקשתי מהמתנדבות אמבו-בייבי וניגשתי לרכב. שאלתי מה קרה ? ואז עונה לי הנהג "מה אתה לא מכיר אותנו ? הלא אתה יילדת את הילד..." התרגשתי עד דמעות...לא צריך משכורת/הטבות/תודות/דרגות...צריך רק רגעים כאלה... הרבה בריאות
אמנון מרגלית

inbale

New member
וואו אמנון איזה סיפור מדהים../images/Emo45.gif

פשוט עושה את הכל שווה... האמת שאני מאתמול שוברת את הראש לגביי חוויה מרגשת שהיתה לי ובגלל כאב ראש קשה אני לא מוצאת כזאת כרגע...בקרוב תגיע.... תודה ששיתפת אותנו!

inbale

New member
אז ככה...חוויה טובה

יום אחד הגיעו באמבולנס למיון זוג צעיר לאחר תאונת דרכים...היה להם ביד גור כלבים מקסיםםםםםם. זה היה מאוד מוזר לראות זוג שוכב עם צווארון וקרש גב ועל הבטן היה לאחד מהם את הכלבלב. מתברר שהם נסעו להם בלילה בכביש די חשוך ופתאום הגור הזה צץ לכביש...הם הסיטו את ההגה כדי לא לפגוע בו והתפכו. כשפינו אותם באמבלונס הם החליטו שהם לוקחים את הגור איתם כדי לגדל אותו. החבלות שלהם היו קלות ביותר אפילו בלי שריטות. למזלם הטוב זה נגמר ככה. אבל עד היום אני זוכרת את המחזה הזה....

חוויות מקסימות

למרבה הצער אין לי מספיק ותק ומספיק נסיון בשביל חוויות מקסימות שכאלו הרבה אהבה
חן

למעלה