סיפורי חיים על סף המוות...

• פותח הנושא Enni
  • פורסם בתאריך

Enni

New member
סיפורי חיים על סף המוות...

אגב השתוללויות בכביש. יש לו Bandit400 והוא נוהג כמו מטורף!!! כל התאונות שבעולם קרו לו, ואיך שהוא (בלי עין הרע) לא קורה לו כלום אף פעם. 1. נסיעה בלילה, כביש בלי אורות, רק אתה והאופנוע, פתאום אתה רואה משהו קופץ לך לכביש, אתה על 90 קמ``ש (דרך פתלתלה...), ממשיך לנסוע. ט-ר-א-ח!!!!!!! אתה מוצא את עצמך באוויר, עף לאלף-אלפי עזאזל. אופס... דרסת כלב.. נחתת עכשיו על הרצפה אחרי שעשית סלטה של אתלט באולימפידה. החברים בטוחים שאתה ``שפכת מנוע``.. אתה קם, משפשף את הטוסיק, מרים את האופנוע וממשיך לנסוע ליעדך... 2. אתה ואהבת חייך על האופנוע של חבר. סה``כ 50 סמ``ק, מה כבר יקרה??? בום!!! שניכם מוצאים את עצמכם על הרצפה מרוחים. היא-עם מים בברך לשבוע לפחות. אתה?-מנקה קצת את הג`ינס... 3. כביש ירושלים-ת``א. בוקר. תנועה. כל הנהגים המשוגעים על הכביש מנסים לעקוף מימין ומשמאל. כביש ירושלים-ת``א. -זה הכביש לאופנוענים. אחד משחק לו בין הנתיבים. אין לו לאן להמשיך, נתקע בנתיב שלישי שהוא יצר לעצמו. אתה מאחוריו. מעל ה-110 קמ``ש. (הרבה מעל. לא רצית לספר לי...) אתה נכנס בו מאחורה!! האופנוע עף לו הצידה. מת. אתה קם, בודק שאתה שלם, מרים את הקושקוש שלך, לוקח אותו עד למוסך וכלום. כאב גב אין לך. אמבולנס עצר כדי לקחת אותך לבית-חולים. ``אתה השתגעת???`` שאתה תשאיר את האהבה שלך שוכבת לבדה בשולי הכביש??? כנראה שעל טעויות בכביש לא כל כך משלמים בחיים, לא??? נסיעה מהנה אנני :cool:

stilgur

New member
לא ברור .

כתבתי הודעה וזה לא הראה לי שהוא העביר אותה ואז כשוויתרתי וחזרתי לעמוד פורום היפה שלנו (שלך וסחתיין) ראיתי שהיא מופיעה 5-6 פעמים. למה ? stilgur

stilgur

New member
שוב....

תודה, לא הבנתי לאן הן נעלמו. ולמה באמת לוקח לו שנתיים לשלוח ובסוף הוא נתקע לי ?

למעלה