סיפור אירוטי שאני כתבתי

סיפור אירוטי שאני כתבתי../images/Emo9.gif

הלכתי לחברה טובה שלי שאני מכירה כבר שנים שתינו ידענו שהיא לסבית וזה אף פעם לא הפריע לי יכולנו להיות חברות טובות ותמיד לצחוק על זה שהיא חמה עלי וכאלה ואף פעם לא לקחתי את זה ברצינות... אף פעם לא גיליתי יצריים לסביים עד אותו לילה שהלכתי לישון אצל החברה הטובה שלי שדרך אגב שמה ליאור. באותו ערב שכבנו אני והיא על המיטה שלה והיא חיבקה אותי הראש שלי היה מונח על החזה שלה והרגשתי תנשימות שלה ניהלנו מין שיחת נפש על החיים של שתינו סיפרתי על החבר שלי לשעבר וכמה אני בדיכאון ממנו שהוא רוצה שאני ארד לו והיא התחילה לצחוק איתי שהיא תעשה אותי מאושרת ושאני לא צריכה שום גברים ושאני לא צריכה זין תקוע לי בפה... צחקתי התחלנו לדבר על איך היה הסקס שלי איתו וכמה הוא יורד גרוע והיא אמרה לי שהיא יודעת לרדת בצורה כזו שהבחורה כבר מתפתלת מרוב הנאה וגונחת בלי סוף.. אמרתי לה שאני אף פעם לא הגעתי עם חבר שלי לכזה דבר ואז היא שאלה אם אני רוצה שהיא תראה לי איך זה צחקתי כרגיל אבל היא לא צחקה כמו תמיד היה לה פרצוף רציני ומבט חודרני יכולתי לשמוע את הנשימות שלה מרוב השקט המלחיץ שהיה באוויר פתאום היא פצתה את פיה ואמרה אני רצינית אני באמת רוצה להראות לך לאיזה הנאות מיניות את יכולה להגיע אני אישה כמוך אני יכולה ללמד אותך יותר טוב מכל גבר אחר כל דבר... אמרתי לה שאני לא לסבית ושזה לא מתאים לי... היא התחילה לצחוק ואמרה "עבדתי עליך" שתינו צחקנו אבל מבפנים עברו לי כל מיני מחשבות ושאלות מוזרות התחלתי להרגיש משיכה עזה לליאור ולא הבנתי למה הרי אני לא לסבית! שתינו הצגנו מבחוץ כאילו הכל היה בדיחה אבל מבפנים גם אני וגם היא ידענו שליאור לא צחקה... המשכנו את הערב בבדיחות הרגילות שלנו אבל קצת שיעמם לנו הלחץ מהשיחה עדיין היה באוויר... פתאום ליאור הציעה שנראה סרט פורנו ביחד ובשבילי היה עדיף לראות איתה פורנו מאשר לסבול את הלחץ באוויר. לליאור יש כל מיני סרטים עם שמות מוזרים ומחרמנים כאלה היא הוציאה לי כמה ואמרה לי לבחור היו שם סרטים על אורגיות על השתנות אחד על השני על סאדו ועוד כל מיני בסוף עצמתי עיני והנחתי ידי על אחת הקלטות ליאור צחקה ואמרה לי ילדונת אל תדאגי בחרת סרט עדין ואני נתתי חיוך תמים ליאור הכניסה את הקלטת והפעילה את הסרט צפינו שתינו ביחד בזיון של גבר עם בחורה ראיתי איך הבחורה יורדת לגבר בחושניות מלקקת לו את האיבר בתשוקה לעוד משחקת לו בביצים ולבסוף ראיתי איך הגבר גומר לה על כל הפנים.... אמרתי לליאור שזה משפיל ושאני לא רוצה כזה דבר... ליאור אמרה "שששש ילדה את לא חייבת..." היא התחילה לחבק אותי בעדינות הרגשתי את חום גופה מתערבב עם חום גופי הרחתי את הבושם הנעים והתענגתי על מגע שדיה בגופי באותו הרגע ידעתי אני רוצה אותה ואני חמה עליה ליאור היא לא ליאור החברה הלסבית המצחיקה שלי היא סמל מין ליאור הבחינה שמשהו שונה בי היא החלה משחקת בעדינות בשערותי מעבירה את ידה על גבי... מתחילה לנשק את צווארי ולאט לאט משכיבה אותי על המיטה כל המחשבות בראשי התערבבו זה היה מוזר יש לה כל כך הרבה ניסיון ולי אין בכלל... היא הבינה שאני לחוצה ואמרה שוב "ששש ילדה" לי יש מספיק ניסיון בשביל שתינו את תגיעי לעולמות שלא חלמת עליהם שפתיה חזרו לנשק את גופי הרגשתי איך הפיטמות שלי מזדקרות ואיך הכוס שלי מתחמם מרגע לרגע היא החלה פותחת את הכפתורים של חולצתי אחד אחרי השני. החולצה כבר הייתה פתוחה לגמרי ותוך כדי שהיא מורידה אותה היא נישקה את כתפי שהתגלו לפניה ירדה בליקוקים חמים על שדי ובאגרסיביות קרעה ממני את החזיה אמרתי לה ליאור בעדינות היא ענתה לי "לא! חיכיתי מספיק זמן אני רוצה אותך תפסיקי להיות ילדה קטנה תיכנעי ליצרים שלך אני יודעת שאת רוצה אותי גם" ידעתי שמה שהיא אומרת זה נכון אך לא היה לי את האומץ ליזום היא המשיכה לנשק את פטמותי החשופות מצצה לי אחת ואז עברה בליקוק אל השניה היא צחקה "לא ניתן לפיטמה השניה לקנא" צחקקתי לי

ההמשך

החלתי מעבירה ידי בשערות ראשה תוך די שלשונה עוברת על כל גופי ליאור החלה שולחת יד למכנסים שלי היא פתחה בזריזות את הכפתור ולאחר מכן את הרוכסן משכה את מכנסי מטה ואני העלתי את האגן מעלה כדי לעזור לה... המכנסים היו בחוץ... היא הוזיזה את תחתוני החוטיני שלי הצידה והחלה דוחפת לי אצבעות היא דחפה אחת וזה כאב לי הייתי לחוצה והכל היה מכווץ היא שוב אמרה את המשפט הרגיל שלה "שששש ילדה" ומשום מה זה גרם לי להרגיש רגועה יותר היא הוציאה את האצבע קרעה ממני את החוטיני ואמרה "אל תדאגי נרטיב אותך קצת" היא נתנה לי ליקוק ארוך על כל הכוס וזה היה כל כך טוב רציתי להמשיך להרגיש את הלשון החמה שלה אבל היא הוזיזה אותה ואמרה "עכשיו לא יכאב לך" והמשיכה לתקוע לי את האצבע אחרי שכבר הייתי משוחררת התחלתי להנות הנשימות שלי נהיו יותר ויותר מהירות אנחה גדולה יצאה מפי "אהההה" ליאור הוציא את האצבע מהכוס החם שלי ובמהרה דחפה שתים זה היה מדהים לא יכולתי יותר כל כך נהנתי הגעתי למצב שכבר 3 אצבעות בתוכי וזה לא כואב זה רק כייף ומדהים צרחתי "עוד עוד" וכבר היו 4 אצבעות בפנים הייתי ממש לפני גמירה כל הגוף שלי רטט וליאור לא נתנה לי לגמור היא הוציאה את אצבעותיה מהכוס החם והרטוב שלי והתחילה ללקק אותן היא מצצה את כל הנוזלים שלי שהיו על אצבעותיה ואמרה לי "אני מתה לאכול את הכוס החם שלך שמפריש מיצי דבש כאלה" במהירות דחפה את ראשה בין שתי רגלי והחלה מלקקת את הכריות רציתי שהיא תתקעה כבר תלשון המזויינת שלה בתוך החור שלי אבל היא המשיכה בקצב שלה פתאום היא נהייתה המאופקת מבין שתינו היא נתנה לי להשתוקק אליה בעדינות היא החלה מעבירה קלות את לשונה על הדגדגן הנפוח שלי וזה היה הדבר הכי מגרה שיכול להיות היא התחילה למצוץ לי את הדגדגן יותר ויותר חזק זה היה כייף היא עצרה מלמצוץ אותו והתחילה תוקעת את הלשון בחור שלי הרגשתי אותה בפנים זה היה שילוב מדהים של לשון חמה עם כוס חם ותאמינו לי לשתינו היה חםםםםם היא חזרה למצוץ את הדגדגן תוך כדי שהיא תוקעת לי אצבעות הכל היה מושלם... פתאום ליאור עשתה דבר מוזר היא שלחה את אצבעה לחור התחת שלי והחלה לתקוע לי שם אצבע זה כאב אמרתי לה... היא מצצה את האצבע מילאה אותה ברוק וחזרה לתקוע אותה בפנים זה היה מוזר כי היה בזה משהו מגרה אחרי כמה הכנסות כאלה היא התחילה ללקק לי את החור ותוך כדי תקעה לי אצבעות עירבוב חושים מוזר חרמנות מטריפה שבאה מכל החורים ומכל הכיוונים... היא פקדה עלי להסתובב על 4 עשיתי בזריזות כמצוותה והיא החלה מלקקת את חור התחת שלי וזה היה מגרההה מאוד פתאום היא קמה שאלתי מה קרה? היא אמרה "שתקי ותישארי איך שאת!" היא הוציאה משהו מוזר מהמגירה בצורת זין התקדמה לעברי ובעודי עומדת על 4 היא מתחילה לתקוע לי אותו בחוזקה בכוס גניחת כאב בשילוב של הנאה נפלטה מפי היא תקעה אותו כל כך עמוק בפנים נשמתי.. ונרגעתי... היא החלה מוציאה אותו באטיות.... ופנימה! במהירות ובכוח הרגשתי מה זה דפיקה שבאה מאישה ואהבתי את זה היא החלה מבצעת את אותו התהליך רק ביותר זריזות ותוך כדי הצליפה בישבני החשוף עם ידה היא צעקה "נו את נהנת לקבל זין" ואני צרחתי לה "שתקי זונה ותמשיכי" היא המשיכה בכוח במרץ הכוס התחיל לשרוף לי זה התחיל קצת לכאוב אבל עם כל הכאב הייתה גם הנאה כזו הרגשתי חיית מין גרררררר היא הכירה כל נקודה בגוף שלי ידעה בדיוק איך לדחוף איפה לגעת תוך כדי שהויברטור הזה תקוע לי בכוס היא שיחקה בדגדגן שלי עם האצבעות שלה וברציות עברו בכל גופי גלים של זרמים חמים פתאום הכל התחיל להיות כל כך כייף ומדהים בצורה שאי אפשר לתאר זה נמשך ככה כ-5 שניות, חמש שניות של הנאה מטורפת סגרתי את אגרופי בחוזקה כך שציפורני נתקעו בבשר ידי לא יכולתי יותר צרחתי גנחתי עד שזה הפסיק... שיחררתי את ידי וחשתי את הכאב שנשאר נשכבתי על המיטה התנשמתי בחוזקה ובמהירות ליאור באה אלי חיבקה אותי ופשוט שכבנו שם מחובקות כאילו אנחנו זה אותו גוף שמתחבר כל התשוקות המשוגעות ירדו המוח חזר להשתלת והבנתי שאני וליאור לא נחזור להיות חברות כמו פעם לעולם.

marik

New member
את אותו הסיפור?

היייייייי זה לא פייר!! אנחנו דורשים משהו מקורי! יאללה - לכתוב משהו חדש ומקורי

marik

New member
מה נראה לך???

שהפורום הזה הוא כמו כולם???
אנחנו מיוחדים
וחמודים
ומגיע לנו
מיוחד משלנו!

marik

New member
עמי מה זה חתיך.....

ותמי סתם צריכה דיאטה.... זאת עם כל העוגות שלה!

marik

New member
ואני דווקא חשבתי על...

עמי, עדי, חיים, משה ויעקב

marik

New member
היייי

את רוצה לחטוף ממני את משה??? ואת שמעון? וחיים???????

למעלה