סיקור מההופעה של הבנות נחמה - חופר

ענבלונט

New member
סיקור מההופעה של הבנות נחמה - חופר

קישור לפורום דנה עדיני : http://dana5.off.co.il/ibheb/index.php?act=idx אתמול בערב אמא שלי הסיעה אותי לטבעון והלכתי להופעה של הבנות נחמה והם בזמן הזה הלכו לארוחת ערב בטבעון אצל חברה של אמא שלי. נכנסתי לאולם והתיישבתי בכסא שלי (שורה 15 מתוך 17). באיחור של כמעט חצי שעה הן עלו וקרולינה אמרה באנגלית "שלום אנשים אורגניים" במבטא המגניב שלה (טבעון זה מקום שידוע במחזור שלו אבל האוויר שם לא בדיוק נקי..)והיא אמרה כזה לדנה משהו כמו "היום בבוקר קמתי והתחלתי לאכול ירקות אורגניים ואז נמאס לי אז עברתי לדוריטוס" אבל שוב פעם זה היה עם הקול שלה וזה היה מצחיק ויעל דקלבאום בקשה כיסאות אורגניים והן שלושתן מדברות ממש מצחיק אז זה היה חזק. הן התחילו עם השיר "Lovers" שזה השיר הראשון באלבום ועברו ל"בואי" שזה השיר השני באלבום ואז הן שוב פעם התחילו לדבר שטויות וכזה יעל אמרה "עכשיו כולם תעמדו" ואני התחלתי להעמד ואף אחד לא עמד אז התיישבתי ואחרי עוד דקה של שטויות היא אמרה כזה "טוב, אז אל תעמדו" במין כאילו טון נעלב ואז כולם עמדו ואני עברתי לעמוד צמוד לבמה וצילמתי ואז נשארתי כל המופע מקדימה. כשצילמתי מקדימה אז דנה הסתכלה אליי כי הייתי עם המצלמה לכיוון שלה והיא הייתה איזה 10 שניות עם הפנים אליי אבל המצלמה לא נדלקה לי כי לוקח לה הרבה זמן אז לא הצלחתי לתפוס אותה. כשהגיע "Flowers" יעל אמרה "עכשיו כולם, תמחאו כפיים לפי הקצב" הרי בשיר הזה יש מחיאות כפיים מהירות ו"הי הי הי הי" אז זה היה ממש ארוך המחיאות כפיים כי הן קצת לא היו סגורות על עצמן נראה לי ובסוף זה היה מגניב. ב"מאה אחוז אור" הן נגנו את המוזיקה של ההתחלה איזה שלוש שעות ><. בסוף בסוף דנה אמרה "לצערי זה השיר שסוגר את המופע וקרולינה כתבה אותו" ואז כולם מחאו מחיאות כפיים חזקות ודנה אמרה "כן, מגיע לה" ואז הן התחילו ואז כשהסתיים השיר הם רצו למאחורי הקלעים ואז אחרי כמה שניות יעל רצה לבמה, חזרה, רצה לבמה, חזרה, רצה לבמה, חזרה ואז הן עלו כולן ביחד ושרו עוד כמה שירים להדרן. כשהן שרו איזה שיר בהדרן אז דנה הסתכלה אליי ועשיתי לה שלום אז היא חייכה אליי חיוך חמוד. כשנגמרה ההופעה יצאתי מהדלת האחורית מאיפה שהן יוצאות וכזה חיכיתי בצד ואז קרולינה יצאה וממש מעט ילדים ביקשו ממנה להצטלם וחתימה [אני ממש לא מבינה למה] ואני ביקשתי והיא שאלה אותי איך קוראים לי אז אמרתי לה והיא חתמה לי 'לענבל אהובה' ואת החתימה שלה. וכזה כשהיא יצאה אמרתי לה "אלה, שכתבת לה את הברכה, מוסרת לך תודה רבה" ואז היא אמרה "בכיף, רגע, אז את צליל?" אז אמרתי "לא, אבל אני חברה של צליל וביחד עם גל אנחנו סידרנו את זה" ואז היא הלכה לחברים שלה ואני הלכתי לצד סתם ובדרך התרסקתי והדף עם הכתובת של הפורום התקמט לי וישבתי בצד כזה ואז אחרי כמה דקות הלכתי אל קרולינה ולחברים שלה ואז איזה מישהי אמרה לי "אל תעשני, זה לא בריא" ואני כזה אמרתי "סבבה, בכל מקרה לא תכננתי אבל תודה" ואז שאלתי את קרולינה אם אני יכולה להצטלם איתה והיא אמרה לי "בשמחה" ואז זה שכיוון את הגיטרה שאל אותי" את רוצה שאני אצלם?" אז אמרתי "סבבה" ואז הלכתי אליה והיא חבקה אותי אז חבקתי אותה והיא הריחה לי את השיער ואמרה "יש לך ריח נורא נעים בשיער" וזה היה בזמן שאני הרחתי את הסיגריות שלהם >< אז אמרתי "תודה" והיא שאלה אותי "את שמה סרקל?" אז אמרתי לה "לא" והיא שאלה "אז אולי ד"ר פישר?" אז אמרתי לה "לא, בעצם שמתי סרקל, פשוט אח שלי אמר לי שהשיער שלי נראה נורא" אז היא אמרה לי "הוא ממש יפה השיער שלך, ויש לו גם ריח טוב" והיא אמרה את זה במן חינניות כזאת >< ואז הוא צילם אותנו ואני יצאתי אדומה בתמונה כי פשוט כשהתרסקתי זה היה אחד הכואבים אז ירדו לי דמעות אז נהפכתי לאדומה :/ אחר כך הלכתי לאולם כדי לסדר משהו ואז אמרו לנו שעוד רגע דנה ויעל יוצאות אז כזה יצאתי החוצה וזאת שמכרה לי את הכרטיס שאלה אותי "לאן זה?" אז אמרתי "החוצה" והיא אמרה "אה אוקיי בסדר" >< כשהייתי בחוץ ראיתי חבורה של בנות עומדות איפה שקרולינה הייתה אז באתי והיא אמרה לי "שלום לך" במין קול מגניב והן דיברו על כל מיני קולות שקרולינה יודעת לעשות אז היא עשתה איזה קול מגניב ואז ביקשתי ממנה לעשות את זה שוב אז היא עשתה וכזה מישהי אמרה "עד ההופעה הבאה אני אלמד לעשות את זה גם" ואז קרולינה אמרה "הדברים שאני עושה הם לא מסובכים ואת תלמדי מהר איך לעשות את זה" ואני כזה אמרתי משהו כמו "אני בטוחה שאת סתם מזלזלת בעצמך ויש דברים שהם קשים ואת כן עושה" אז היא מן חשבה ואמרה "כן, את צודקת.." אחר כך דנה יצאה ובאתי אליה עם הפתק המקומט שכתבתי עליו "מצטערת שזה מקומט, ענבל" ונתתי לה אותו ואמרתי לה "זה הכתובת לפורום החדש שלך שפתחנו" והיא כזה שאלה בטון מופתע "פורום חדש?" ואמרתי לה "כן, פשוט בפורום הקודם רן, המנהל, את מכירה אותו?" אז היא אמרה לי "לא" אז אמרתי "אה אוקיי, ואת מכירה את ירין?" ואז היא אמרה לי "לא" אז אמרתי לה "הייתי בטוחה שאת דיברת איתה בטלפון ואמרת לה מה לכתוב בפורום.." והיא כזה אמרה "לא" אז אמרתי "טוב לא משנה אבל זה הכתובת לפורום החדש שפתחנו" ואז היא הפסיקה להצטלם ולחתום [הן גם חתמו רק היא ויעל מאחורי הקלעים כי מישהי הביאה להן את הדפים לחתימות ואני לא הייתי כשזה קרה] אז כזה הבאתי לה את החוברת של המילים והיא חתמה לי 'באהבה' ואז את החתימה שלה (שלאומת יעל וקרולינה כתוב את השם שלה ומצורף לב) ואז כזה אמרתי לה "את יכולה לחתום לי גם על זה?" והבאתי לה את הדיסק של מטרופולין ואז היא אמרה לי "כן בטח" ואז במן עוד יותר ביישנות אמרתי לה "ועוד בקשה אחרונה, תוכלי לחתום לי גם על זה?" והבאתי לה את החוברת של הדיסק שלה והיא אמרה לי "וואו, איזה חמודה, את קנית את הדיסק שלי?" ואז הצטלמנו והיא לא הסתכלה למצלמה כי בדיוק דיברו איתה >< אחרי זה כשהיא כבר נכנסה לאוטו אז מישהו קרא ליעל אז כזה הסתובבתי ושאלתי אותה "את יכולה לחתום לי על הדיסק בבקשה?" אז היא אמרה לי "כן בטח" ולקחה את זה ואמרה "רגע, אני רק אחפש איפה התמונה שלי" ואז חתמה את החתימה שלה. מצטערת על החפירה אבל פשוט זה היה שולט ואי אפשר לתאר את זה במילים או במעט מילים.בקרוב יהיו תמונות

sbsp66

New member
הטקסט הזה מעייף ומפרך לא יודעת

אם בכלל להתחיל לקרוא את כל המאמר העצום הזה.

ענבלונט

New member
תודה כולן

ובאמת מה יש לך להפסיד? אני לךא אומרת את זה בגלל שאני כתבתי את זה. ואמרתי בהתחלה שזה חופר אבל בפורום של דנה זה נראה פחות כתוב וגל פה יש כתב ענקי. אבל גם אם את לא תקראי אז לא נורא.. :)

למעלה