סכמ"שו נא

שונצצ

New member
סכמ"שו נא ../images/Emo9.gif../images/Emo3.gif

שיר השבוע שלכם [של איה] שיר השבוע שלכם [לא של איה] בילוי השבוע שלכם סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו משהו שהרס לכם את השבוע משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא מאכל השבוע משפט השבוע שלכם האם פגשתם את איה השבוע? אם כן-איך היה ובונוס קצר - משהו מגניב שקרה לכם השבוע?

pRimaVeriTaVIV

New member
זורם

שיר השבוע שלכם [של איה] - מממ עכשיו כזאת שיר השבוע שלכם [לא של איה] - וואו יש הרבה...כרגע עולה לי רק "בפרדסים של גן עדן" - התקווה 6 בילוי השבוע שלכם - חחח איזה בילוי, למי יש זמן, הכי קרוב זה שהברזתי מבילוי כי הייתי חייב לעשות איזה חרא לביולוגיה
אבל מחר אני במסעדה עם המשפחה... סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם - תכלס אין מה לראות...אז כנראה שצחוק מהעבודה ומעצר בית.. תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - none תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] - אין משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו - יותר כמו שבוע שעבר (אבל ניחא), ביקרתי את בת דודתי הפעוטה
(חודש וחצי בערך) משהו שהרס לכם את השבוע - לא משהו רציני, בעיקר עייפות... והידיעה שאני חייב להתחיל ללמוד לדברים בקרוב >< משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא - אברהם טל!
ולעבור את המבחן באזרחות... מאכל השבוע - אוו תפוחי אדמה בתנור של אבא D: משפט השבוע שלכם - אין האם פגשתם את איה השבוע? אם כן-איך היה? חח לא
ובונוס קצר - משהו מגניב שקרה לכם השבוע? שום דבר, אבל משהו משעשע ששמעתי, מסתבר שיש בחטיבה אצלנו כמה מורים חדשים שפיטרו אותם מהייטק... יש איזה פרויקט של משרד החינוך שמכשיר אנשים כאלה להוראה

ady18

Well-known member
מסכמת

שיר של איה קליפה שיר לא של איה מלנוכלי ישי לוי משהו שעשה פגישה מוצלחת\ניצחון במשחק באולינג מאכל : כנאפה משהו שמחכה:מסיבה משהו מגניב סטאנד אפ של מיקי קם

שונצצ

New member
מסכמ"שת לי ../images/Emo9.gif

שיר השבוע שלכם [של איה] - יונתן שפירא! שיר השבוע שלכם [לא של איה] - השמלה ממדריד ימים של קיץ בילוי השבוע שלכם - כל הסופש הזה!
אששששששששש סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם - נשות קבע תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - גלגלצ כרגיל תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו - הסופש הזה!!!!!!!!!! משהו שהרס לכם את השבוע - השבוע עצמו!
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא - נוסעת לעובדה להריץ את הקורס החדש
מאכל השבוע - אורז טעים של אמאא משפט השבוע שלכם - ושבת על ספסל פה בגן הציבורי וכותבת לו שיר אהבה איך הוא יגיע כמו בקיץ זה יהיה כמו בסיפורים... בית :) - הסטטוס של יום חמישי
האם פגשתם את איה השבוע? אם כן-איך היה לא
ובונוס קצר - משהו מגניב שקרה לכם השבוע? הסופש הזה! כבר אמרתי שהוא היה אש? ועכשיו להופעה של להקה לא מוכרת

LaviDavi

New member
|חזיר סכמ"ש

שיר השבוע שלכם [של איה]- אוטוביוגרפיה שיר השבוע שלכם [לא של איה]- עמיר בניון- עיניה בילוי השבוע שלכם- פלייליסט סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- אל תפיל את המליון תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו- מצעד גלגלצ תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- הכנסתי טלוויזיה לחדר בבסיס והחלטתי שאני נרדמת עם סרט כל יום חח משהו שהרס לכם את השבוע- קצינים משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- מקווה שמשהו שאני מחכה לו יקרה...... מאכל השבוע- ספגטי בולונז משפט השבוע שלכם- האם פגשתם את איה השבוע? אם כן-איך היה- לא ובונוס קצר - משהו מגניב שקרה לכם השבוע?

למעלה