סכמ"שששששששש!

סכמ"שששששששש!

טוב, היה שרשור סופ"ש שהפך מלנכולי במידת מה (לא שזה רע, אבל אני חושבת שצריך להתחיל את השבוע בחיוך...:) ), אז עכשיו שרשור תחילת שבוע בנימה הרבה יותר אופטימית! משהו טוב שקרה השבוע:
משהו פחות טוב שקרה השבוע:
אדם שעשה לי את השבוע:
משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: (אהם אהם.....).
טיפ או משהו מעניין שלמדתי ואני רוצה לחלוק עם חברי הפורום:
ולסיום, השאלה הלא קשורה השבועית: מה אתם חושבים על ההדחה של אלעד מהאח הגדול?
שיהיה לכולכם שבוע כייפי!
נ.ב: שונאת פאבים תל אביביים. יצאתי מהמקלחת עם ריח של פרדס באביב
, וחזרתי הביתה עם ריח של סיגריות. איכסי פיכסי לי!
לילה טוב!

מה את ערה בשעה כזו? יש לימודים מחר!

משהו טוב שקרה לי השבוע: אחלה ציון בתרמודינמיקה (מועד ב אחד פחות), אחלה מסלול בפלאפון (סוף סוף לא ייקרע לי הכיס) וסופ"ש יחסית ארוך אצל החבר (נגמר לנו הגז באמצע שבישלתי רוטב לפסטה והצלחתי לאלתר מה זה יפה יחסית למצב. בבוקר אפילו הכנתי חביתה עם פטריות ובצל בלי מחבת, אה ופיצה עם בצק מקמח שיפון). משהו פחות טוב שקרה השבוע: שעכשיו אנחנו לא נתראה מלא זמן (כמעט חודש) בגלל המועדי ב שלנו. ואיזה נהג אוטובוס שלא עצר לי למרות שהוא היה קו 500 האחרון ובגללו חיכיתי עוד חצי שעה ועליתי על 501 שעשה לי בחילה עד הבוקר בגלל הסיבובים של צפת. שונאת את הקו הזה. אדם שעשה לי את השבוע: אבא
שעזר לי להשיג דיל טוב עם פלאפון (אני לקוחה טובה מדי). טיפ או משהו מעניין: אם אשכרה תעברו מפלאפון לסלקום- רק אז הם ישלפו את התותחים הכבדים שלהם. שבוע
ק
ס
ו
ם

Saladin

New member
הדחה ברורה מאליה.

לא שאני רואה יותר מחצי שעה של התכנית הזו (בערוץ 2, באינטרנט לא רואה בכלל). כמה אנשים כבר יצביעו לבן אדם שכל מה שאפשר להגיד עליו זה שהוא גמד ושהוא "בסדר". להיות בסדר וזהו זה לא מעניין, מזכיר את ההדחה של ג'ני בעונה הראשונה שהיתה גם כן בהדחה כללית (ההצבעה הנוכחית לא היתה הדחה כללית אבל בפועל כן).

In Red

New member
=]

משהו טוב שקרה השבוע: קרו הרבה דברים, היה משחק D&D =] משהו פחות טוב שקרה השבוע: יש לי כאבים בצד, מציק כבר זמן מה. אדם שעשה לי את השבוע: אורית משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: (אהם אהם.....): המסיבה! טיפ או משהו מעניין שלמדתי ואני רוצה לחלוק עם חברי הפורום: סופגניות פסח שוות! וגם אוזני המן של רולדין=] ולסיום, השאלה הלא קשורה השבועית: מה אתם חושבים על ההדחה של אלעד מהאח הגדול? לא רואה את התוכנית, לא ממש מעניין אותי.

DDN

New member
אחותי מכינה לחמניות פסח מקמח מצה

משהו פגז

גם אני6

New member
גמאני:)

טעים.. ובריא:) בכלל, אני אוהבת את האוכל של פסח:) וריח הבישולים.. והאווירה..

DDN

New member
סיכומשבוע?

משהו טוב שקרה השבוע: נערה חמודה לימדה אותי על סופגניות פסח. משהו פחות טוב שקרה השבוע: השיפוץ בדירה מתקרב, וזה הולך לכאוב בכיס. אדם שעשה לי את השבוע: אני! התייחסתי אל השבוע בגישה חיובית ושונה, וגיליתי כמה דברים נחמדים. משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: אווו, יש הרבה - להיפגש עם מל, שיעור ג'נוסייד, מפגש צפייה משותף, שיעור "מזרח ומערב בקולנוע", תשובות לגבי המשלחת לפולין ומסיבת פורים. טיפ או משהו מעניין שלמדתי ואני רוצה לחלוק עם חברי הפורום: סודה וסירופ תפוחים הולכים טוב ביחד! השאלה הלא קשורה השבועית: מה אתם חושבים על ההדחה של אלעד מהאח הגדול? הדבר היחיד שאני יודע על הפח הגדול, זה שפעם אחת אחותי ואני הזמנו מהמסעדה של פרידה הכט והיה ממש נחמד.

elcool

New member
ווווואאאיייייייי!

משהו טוב שקרה השבוע: אתמול - ערב רומנטי ביותר לכבוד חצי שנה עם חברה שלי
. אוהב אותך נטע!
משהו פחות טוב שקרה השבוע: לחזור ממסיבה ב-3:30 בבוקר במקום בחצות בגלל שחבר כל הזמן התחמק מלהקפיץ ויצא מעט מעפן... אדם שעשה לי את השבוע: תומי זנדשטיין. הוא יודע למה ואני יודע למה.
משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: (אהם אהם.....). כל השבוע!! יום שני יום הפאי, יום שלישי גמר רובוטיקה של חברתי וגמר היפה והחנון, יום רביעי עוד יום רובוטיקה ומסיבה של ההפקה, יום חמישי היפופוטם ולילה לבן מסיבת יום הולדת, יום שישי מסיבת פורים של הפורום!! יום שבת... טיפ או משהו מעניין שלמדתי ואני רוצה לחלוק עם חברי הפורום: היום לפני 230 שנה גילו את הכוכב אורנוס, ובהתחלה חשבו שהוא בכלל כוכב שביט! ולסיום, השאלה הלא קשורה השבועית: מה אתם חושבים על ההדחה של אלעד מהאח הגדול? אבל אלעד הודך מהיפה והחנון? מה זה האח הגדול בכלל?

איזה כיף לדעת שיש שבוע שמצפים לו

לי זה קרהבשבוע שעבר, אבל אז החזירו לי כמה שיעורים ותרגילים למערכת, אז ל.ר יותר.

משעשע,

חברתך נטע מוזמנת לקרוע לקרוע לכולם את הצורה (ושיהיה לה בהצלחה!!), אני כבר קרעתי לכולם את הצורה ב2006

Thumpers

New member
לצערי...

בתור תושבת משגב ובוגרת בית הספר העל יסודי משגב, לו יש נבחרת מדהימה (כמעט כל שנה) לתחרות הנ"ל, אני לא אוכל לבוא לפרגן. (זה ועבודה, נו... :p ) אני מאחלת בהצלחה מרחוק!

בשבוע שעבר ../images/Emo24.gif?

אני עונה לסקר
. משהו טוב שקרה השבוע: ביליתי את סופה"ש עם בן זוגי כפרה עליו, והיה כיף
. משהו פחות טוב שקרה השבוע: נאלצתי לוותר על פגישה עם נטע חברתי
. נראה אותה בשישי ואולי אפילו בשלישי בצפייה המשותפת בגמר
. אדם שעשה לי את השבוע: נטע... הפרטים בינינו
. משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: בשבוע הזה? כרונולוגית,
גמר הרובוטיקה של חברתו של אלעדוס |רובוט|. נשמע מעלף
!
הגמר "שלנו", רק בקטע של לשבת עם החבר'ה - ספקני שאלכס וליטל לא יזכו אז אין בי הרבה להט לצפות
.
מסיבת הפורים, דא
. טיפ או משהו מעניין שלמדתי ואני רוצה לחלוק עם חברי הפורום: למדתי מה
שלי גרשון - אל תשתינו לגיגית שאתם שותים ממנה
. לא יישאר לכם מאיפה לשתות. מה אתם חושבים על ההדחה של אלעד מהאח הגדול? אני מעריכה מאוד את אלעד צפני, מעריצה אותו על ההתמודדות עם מגבלתו ולחלוטין לא מבינה מי הצביע ללי עוז
.

למעלה