סכמ"שששששששש!

Thumpers

New member
נסכמ"ש!

משהו טוב שקרה השבוע: נפגשתי בסופ"ש עם חבר טוב שלא ראיתי מלא זמן. משהו פחות טוב שקרה השבוע: דלקת בתעלת האוזן. אדם שעשה לי את השבוע: יותר מדי אנשים משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: (אהם אהם.....). אני מצפה להיפגש איתכם כבר! (ועם טלטול ונימי) טיפ או משהו מעניין שלמדתי ואני רוצה לחלוק עם חברי הפורום: ילדים זה קשה. ולסיום, השאלה הלא קשורה השבועית: מה אתם חושבים על ההדחה של אלעד מהאח הגדול? פיכסה, האח הגדול.

אנחנו חייבים להרגיל אותך להתקלח במים קרים,

קראתי שזה משפר את העמידות להצטננויות וכאלה
. כל יום מקלחת יותר קרה עד תתרגלי לקפואה, ואז לא תהיי חולה יותר בחיים
.

DDN

New member
מיץ תפוזים וגמבה >>>> מקלחת קרה

בתור אחד שחייו לא היו חיים עד שהחליף את דוד השמש וסלל צינור מים עוקף בניין בעבור הדוד שלו. . .. אני נגד מקלחות קרות!

גם אני6

New member
מקלחת קפואה- או פשוט טבילה במי קרח

זה אחד הדברים הבריאים, ד"א (אם לא חוטפים דום לב תוך כדי) יש לזה הרבה סגולות, לא רק לחשל ולהביא לבריאות איתנה עם הזמן- אלא גם בריפוי מחלות. חוצבים בריכות ו"חורים" בתוך קרח, במיוחד, למטרות הללו.

DDN

New member
זו הייתה שאלה רטורית?

שושיטה כתבה לטמבור (ככה עברתו את THUMPERS) שמקלחת קרה והיא לא תהיה מצוננת בחיים. אני הבאתי את פתרון הויטמין C - מיץ תפוזים ו/או גמבה (לא במיץ) - בגמבה בתכלס יש יותר ויטמין C מאשר בתפוז.

לא אגדה - ניסיתי. שנה של בריאות מושלמת ../images/Emo45.gif.

אחרי זה פרשתי כי החורף הזה היה נורא קר ולא היה לי כוח רצון מספיק חזק, ותוך חודשיים חזרתי להיות חולנית כמו כולם
.

innocence

New member
מה מים קרים???

את רוצה להוציא לה את החשק לחיות? אין כמו מקלחת עם מים סמי-רותחים.

למעלה