סכמ"ש

אורי נה

New member
סכמ"ש../images/Emo98.gif

שיר השבוע של חמי- שיר השבוע לא של חמי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

סכמ"ש

שיר השבוע של חמי-סוד הדברים הפשוטים, יהיה אשר יהיה שיר השבוע לא של חמי-ליטל ווינג, הנדריקס משהו שעשה את השבוע-סופ"ש משהו שהרס את השבוע-בוקר בילוי השבוע-לא היה סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-ידיעות
מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-שלושה מבחנים. כיף גדול. תמונה שבא לשים-אני באמת צריך להעלות אחת פעם. תזכירו לי. שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-"אם יש חתול, חייב להיות ברווז בסביבה!" תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-למיכל ולדנה 2

אורי נה

New member
זה עוד יום

שיר השבוע של חמי- לא יודעת שיר השבוע לא של חמי- כנ"ל משהו שעשה את השבוע- ברכות יומולדת הזויות משהו שהרס את השבוע- שיעורי היסטוריה בילוי השבוע- היום בערב, אני מקווה סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- ליקוי חמה, המשך השלישי של דמדומים
מה קניתם השבוע?- 2 ספרים D: משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- נקווה שהזאפה תמונה שבא לשים- הגיטרה בסגול כהה, אבל נורא התלהבתי שגיליתי איך מצלמים בשחור לבן במצלמה שלי
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- פעם ראיתם כוס חד פעמים נאכלת? אם לא ראיתם, אני מאחלת לכם מכל הלב שגם לא תראו. ואני רצינית.
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לשעון המעורר האידיוט שלי, סטני מאייר ונעם

A t z a

New member
קדימההה../images/Emo80.gif

שיר השבוע של חמי-זוהי סדום, הביאו את הסתיו...וכו' שיר השבוע לא של חמי-run this town, הרבה גבע אלון...וכו'.. משהו שעשה את השבוע-הופעות... משהו שהרס את השבוע-כל האיכסה הרגיל? בילוי השבוע- הופעה של איפה הילד, הופעה של גבע אלון, ערב עם אנשים מהצבא שהיה ממש כיף... סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- לבנון מה קניתם השבוע?- סיכה מהממת לשיער
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- הענקת הדרגה שלי
וופידו תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- מיכל, הלוואי ויום ראשון לא יהיה מחריד...

Oyster Girl

New member
אני גם רוצה לסכם את השבוע שלי! ../images/Emo54.gif

שיר השבוע של חמי- ציפור גן עדן שיר השבוע לא של חמי- נאמר כבר הכל משהו שעשה את השבוע- נפקדות מוצלחת
משהו שהרס את השבוע- העונש הלא רשמי שבעקבותיה
... בילוי השבוע- הופעה של גבע אלון ומשחק כדורעף סוער סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- CSI
מה קניתם השבוע?- כלום משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- השבוע כאילו? להתחיל לעבוד על הפרוייקט החדש
וללכת להופעה של איפה הילד [הלוואי-אמן] תמונה שבא לשים- ברוח חברי הפורום - לא בא
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- אני בעד להוריד הסעיף
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- ל..........אף אחד

גם אני גם אני גם אני גם אני!!

שיר השבוע של חמי- בתוך התחתונים.. שיר הכלב והאשה והמלחמה הבאה ;) שיר השבוע לא של חמי- UNDER THE BRIDGE של רדהוט וPIPES OF PEACE של פול משהו שעשה את השבוע- לא זוכרת מה היה שבוע שעבר אבל השבוע הזה לא התחיל טוב משהו שהרס את השבוע- צה"ל ומפקדיו.. ממש תדע כל אם עבריה שהיא שמה את בניה בידיו של המפקדים הטובים ביותר או בולשיט בסגנון בילוי השבוע- אממ.. סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- אין זמן למותרות הזאת מה קניתם השבוע?- דלק משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- זאפה ועוד כמה הופעות ולהוציא גימלים בעזרת השםםםםםםםםם תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- מה דפוק בי? שמישהו יסביר לי.. (הולך לקטגוריה שאלה למי שקשה הבנה) תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לג'ין לחמי ולאנשי הפורום ולכל מי שחתם ויתור על קצונה :)

vagz

New member
רק אני נותרתי

שיר השבוע של חמי- השמיים הגבול, כולם רוצים חבר, הבלדה שיר השבוע לא של חמי- כל מיני משהו שעשה את השבוע- שום דבר מיוחד משהו שהרס את השבוע- יותר מדי עבודה בילוי השבוע- סתם יציאות עם חברים סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- הארי פוטר, אני כזה מכור שיצא לי לקרוא את 6 ו7 בשלושה ימים (ביחד) מה קניתם השבוע?- אוכל ושטויות משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- אני מניח שהופעה תמונה שבא לשים-
(אני מקווה שגם סמיילי תופס פה) שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- ילדים הם זבל (לרוב) תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

למעלה