סכמ"ש

pennylane11

New member
אל תדאגי,

הפייסבוק שלי יהיה מלא בזה

ellendili

New member
צריכה קצת שקט...

אמא מה שהולך עכשיו באנטומיה... לא שאני מתלוננת או משהו... פשוט צריכה מפלט רגוע ולא מרצד בעיניים
.

אז סכמ"ש? יאללה, שיהיה סכמ"ש

משהו כיפי: מפגש וצפייה משותפת בפרק האנטומיה היום בבית קפה, פרק נוסטלגי של הבית הלבן
.

משהו מעצבן: אחותי בבית חולים
. אנשים חסרי סבלנות...

משהו מצחיק: כל המפגש היום בבוקר, שיחות עם הדר ומעין, יציאות של הגורה בת השנתיים
.

משהו טעים: מלאמלא סלטים היום בבית קפה.

משהו חדש: אעהאעה! הספר של פיירפליי!! (וגם חור בכיס
)

סרט טוב: אמ... לא יודעת... האביר האפל זה תמיד טוב אבל לא ראיתי כבר הרבה זמן...

שיר טוב: http://www.youtube.com/watch?v=F3RYvO2X0Oo. שמעתי אותו היום בנסיעה וזה עשה לי מצברוח ממש טוב
.

ספר טוב: סיימתי את הספר שקראתי ועוד לא התחלתי חדש... המלצות? אה ואני גם חיה את מרטין מחדש עם כל מי שקורא אותו סביבי. זה מעולה
.

סדרה טובה: הבית הלבן
. קאסל כמובן
, והאמת... גם האנטומיה הפתיעה לטובה, אז יאיי!

פרקים שיצא לי לראות: החדש
.

היום הכי הכי: היום? כן נראה לי שהיום.

ציטוט השבוע: כל החתימה החדשה שלי
.

האדם שעשה לי את השבוע: חברים מהאנטומיה
.

פירגון למישהו מהפורום: ליובל ומעין על זה שהם מבינים ללבי בכל הקשור לפיירפליי
.

איך עבר עלי השבוע: מעייף קצת... אבל טוב!

תכניות לשבוע הבא: אייקון? וואו... כנס ראשון שלי... מכינה את עצמי להלם תרבות
.

pennylane11

New member
את ממש תאהבי את אייקון!

אני ממש נהנית בשבילך שזה הכנס הראשון שלך! את ממש תמותי על זה, אין לי ספק!
אחרי שתתגברי על ההלם הראשוני של האדם הראשון בקוספליי מטורף שתפגשי, קרב החרבות הראשון שתראי, האדם הראשון שיפצח בשיחה על מרטין-טולקין-פוטר-ווידון-פאנדום נפלא אחר ולא תוכלי לעצור את עצמך מלהשתלב בה באלגנטיות, ואת תרגישי בבית. זה מה שכנסים עושים לך D:
שתדעי שמכל האנשים שאני גוררת לאייקון בפעם הראשונה שלהם השנה, אני הכי חושבת שאת תהני D:

ellendili

New member

אני לא משתלבת באלגנטיות בשיחות. הדר רוצה להרוג אותי גם ככה...

shirush3

New member
שבוע הזוי

משהו כיפי: חגים ואנשים אהובים

משהו מעצבן: הראש שלי מנהל נגדי מלחמה
ויש לי מחסור מאוד מאוד מאוד חמור בשעות שינה

משהו מצחיק: הפרק החדש של משפחה מודרנית
והרבה שטויות שהיו אתמול/היום בלילה

משהו טעים: טעמי

משהו חדש: ספרים
(כי אמרתי לעצמי שאני לא אקנה עוד ספרים!
) ודיסקים

סרט טוב: אין
שיר טוב: הדיסק החדש של עיברי

ספר טוב: משחקי הכס וcity of fallen angels

סדרה טובה: קאסל, אנטומיה, המפץ אמ.... מה עוד מעניין וחזר השבוע?

פרקים שיצא לי לראות: 5X01 ^_^

היום הכי הכי: השבוע הזה נראה כמו יום אחד

ציטוט השבוע: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=ZCSjcII64FE[/URL] (
לאיך פגשתי את אמא עונה 8 פרק 1)

האדם שעשה לי את השבוע: חברים שלי

פירגון ולמישהו מהפורום: כולם

איך עבר עלי השבוע: לא סגורה על זה

תכניות לשבוע הבא: סוכות, לעבוד, להשלים שעות שינה, בנייאס ואולי פסטיבל הסרטים/צובחוץ

shirush3

New member
כיייי כיייייי

לא יודעת
אף פעם לא הייתי שם

וגם אם הייתי הולכת אף אחד לא היה בא איתי

pennylane11

New member
בואי אני אסביר לך למה זה לא תירוץ:

לא יודעת- לא תשובה טובה!

אף פעם לא הייתי שם- לכל דבר יש פעם ראשונה! ובמיוחד לכנסים, אני חושבת שהכנס הראשון שאת בו הוא הכנס שקובע את הרף ושמסביר לך על הקהילה, ואין, פשוט אין כנס טוב יותר לעשות את זה מאייקון. אף פעם לא היית זה לא קביל, כי תוכלי להגיד את זה על כל דבר שעוד לא עשית!

גם אם הייתי הולכת אף אחד לא היה בא איתי- טעות חמורה מאוד! קודם כל, אני שם בכל הימים, משעות בוקר מוקדמות להחריד ועד כמה שאני אשרוד בלי להירדם בעמידה, שזה בטח יהיה 10-11 כל ערב. את מוזמנת לבלות איתי כל הזמן, אני לא נושכת (חזק) וכשאני במשמרת\הרצאה\עסוקה בכל דבר אחר שמתנדבי הכנס צריכים לעשות את כבר תכירי אנשים רבים אחרים שיהיו איתך. ופה אני רוצה להרחיב ולהגיד שלכנס הראשון שלי באתי לבד, וישבתי חצי ממנו על ספסל מחוץ לאשכול עם חולצה של דאלק שכתוב עליה EXTERMINATE וסוניק סקרודרייבר ביד, ולא ידעתי איפה לשים את עצמי. ואז באה מישהי נפלאה והתיישבה לידי. והכירה לי את חבר שלה. שהכירו לי עוד שלושה אנשים אחר כך. בכנס אחר כך הלכתי לתומי בכנס ושמעתי אנשים מדברים על פיירפליי. אז הצטרפתי לשיחה באלגנטיות. כן, כנס זה הרבה יותר מבטיח כשאת עם אנשים שאת מכירה- אבל בעיניי כמה שפחות אנשים להכיר זה יותר כיף! תחשבי שאם יש לך חברה שאת גוררת לכנס אתן תשבו לבד ותדברו, אבל אם את באה לבד, או אפילו נמצאת שם קצת בלעדיה- מהר מאוד תשמעי שיחה על פאנדום שאת מכירה, וככה תכירי המון אנשים חדשים ומדהימים. אם לא בא לך לעשות את זה, אני מתנדבת בזאת לפגוש אותך בכל שלב בכנס שתרצי ולהכיר לך חברים שלי שיחלקו איתך פאנדומים רבים מאוד ויסכימו להסתובב איתך. לכן- גם זה לא טוב!

מסקנה: את באה לאייקון

shirush3

New member
תהיי בריאה

את באמת עושה חשק ללכת עם ההסברים שלך

אני לא עד כדי כך גיקית בשביל זה

אני אבדוק עם חברה אם היא הולכת, אם כן אז ישמצב שאני אצטרף
(ואז זה אומר לדחוף לשבוע הבא גם טיול למרכז הארץ><)

pennylane11

New member
מה זה עד כדי כך גיקית?

שיר, עם כל הכבוד, אני מכירה כל כך הרבה אנשים פחות גיקים ממך שיהיו...
מספיק פאנדום אחד שאת משתייכת אליו, ואת תשתלבי מיד. אני ברצינות אומרת שמהכרתי האינטרנטית אותך, את יכולה להנות מזה D:
בכל מקרה, אם את באה- אז תשלחי לי מסר ואני אדאג לפגוש אותך או משהו~ ואני שוב אומרת, את באמת לא חייבת ללכת עם חברה! יש המון אנשים צפוניים (את מהצפון נכון? אני זוכרת נכון?) שיהיו בכנס, אולי אפילו תמצאי לך מישהו לחזור איתו הביתה כדי לא לנסוע לבד D:

אני יודעת שאני חופרת על זה ושאני מדברת רק על זה ומשכנעת את כל העולם, אבל באמת שיש לי כוונה טובה בזה. אני מצאתי את החברים הכי טובים שלי בכנסים כאלה, אני מחכה לאייקון מאז שנגמר כנס עולמות (בפסח) וכשיגמר אייקון אין לי ספק שאני אתחיל לתכנן את עולמות 2013, כי זה פשוט ככה. כי זה הדבר הכי כיפי שיצא לי לעשות אי פעם, כי אני רק רוצה שזה כבר יהיה ומתכננת כל שנייה מהכנס כדי להינות ממנו כמה שיותר, ובחיי שזה שווה את זה.

shirush3

New member

את זוכרת נכון אני מהצפון
אין לי בעיה לנסוע לבד ברכבת

אני מעדיפה עם חברה בכל זאת כי אם אני אצליח לקפוץ לחצי יום במרכז אז לפחות שאני אהרוג כמה ציפורים במכה

אני אבדוק איך זה יסתדר לי מבחינת עבודה בכל מקרה

אני אעדכן אותך אם אני אגיע
(איך אפשר להגיד לך לא עכשיו?
)

למעלה