סלחו לי שאני מתעצבנת

סלחו לי שאני מתעצבנת

בשביל מה צריך את זה? אני באמת שמחה בשביל הדוכיפת שנבחרה לציפור הלאומית, נו טוב מה עכשיו? היא צריכה להשתתף בטקסים רשמיים? אין לנו כבר במה להתעסק בחגיגות ה-60? טילים על ישובי הנגב המערבי אף אחד לא עושה משהו חוץ מלפנות משם חיילים שלא יקרה להם כלום, ראש הממשלה בחקירה פלילית (המערכת הפוליטית כמובן לא ממש מתרגשת), קשישים בוחרים בין קנית תרופות לקנית מזון כי הכסף לא מספיק לשניהם העיקר שיש ציפור לאומית

soso_sami

New member
סוף סוף

סוף סוף מתעסקים במשהו קצת "נורמאלי" במדינה המטורפת הזו עם מעטפות עמוסות כסף ארוזות בקאסמים הניתחים משטחים שפונו על מובטלים בעיירות פיתוח שמייצאות מוסיקה לחולים שאין מי שיטפל בהם כי הרופאים נדקרים בידי אנשים שהם תוצר כשלים במערכת חינוך גוססת אז גם את זה את רוצה לקחת מאיתנו...???|

סליחה שאת מעצבנת ../images/Emo3.gif

ציפור לאומית זה מאד חשוב. ועבודת ההכנה שנערכה בבתי ספר היתה (לפי השמועות. אני לא נכחתי שם) אדירה. זה אומר בין השאר שיש סיכוי שבעתיד יהיו יותר אנשים שיבינו ששמירה על הטבע והסביבה היא קצת הרבה יותר חשובה מהנושאים שהזכרת. יותר חשוב אפילו מהפסד של הקבוצת כדורסל שלך לאיזה צורר אנטישמי מחו"ל(ון). ומי יודע, אולי יהיו אפילו כמה שיבינו שהאויב העיקרי של ישובי עוטף עזה היא לא הניה והרקטות שלו אלא בן-אליעזר והתחנת כח שלו.

ובאמת עושים משהו בבתי הספר

או שסתם עושים טקסים בבית הנשיא? שמירה על איכות הסביבה הוא אחד הדברים ההכי חשובים שיש ללמד את כולנו, בפועל כמה עושים פה בעניין? המשרד להגנת הסביבה הוא בעיקר מקפצה פוליטית בדרך למשרה יותר יוקרתית (פרט לשרה יהודית נאות ז"ל שביקשה לעמוד בראש המשרד) בעוד שבוע ישכחו מזה
בכל מקרה לחולון הגיע לזכות באליפות יותר מלמכבי, גם לבני השרון הגיע יותר יום שלישי היה מאוד מפתיע עבורי

למעלה