סליחה על השאלה המטומטמת אבל....

קראי את התגובה שלי מהיום....../images/Emo4.gif

לדעתי הכל יצא מפרופורציות, לא?

NaniBani

New member
קצת

אבל אי אפשר להבליג על פגיעה כזאת.. מצד שני- צריך להתקדם קצת. אי אפשר עכשיו להיות ככה.. מה יהיה?

yafit1305

New member
סיפור עם מוסר השכל

הסיפור מספר על שני חברים שהלכו במדבר. בנקודה מסוימת במסעם החל ויכוח בניהם. אחד החברים סטר לחברו על הלחי. החבר שקיבל את הסטירה נפגע מאד, אך ללא מילה פשוט כתב על החול : "החבר הכי טוב שלי סטר לי היום על הלחי" הם המשיכו במסעם, עד אשר הגיעו לנאת מדבר שופעת מים והחליטו להתרחץ במימי האגם. אותו חבר שקיבל את הסטירה, שקע בבוץ והתחיל לטבוע, אבל חברו הטוב בא והציל אותו . אחרי שהתאושש מהטראומה שעבר, הוא חרט על אבן: "החבר הכי טוב שלי הציל היום את חיי" החבר שסטר לשני על הלחי שאל אותו,"מדוע אחרי שסטרתי לך על הלחי כתבת בחול, ועכשיו חרטת את דברי באבן? השיב לו חברו: "כשמישהו פוגע בנו אנחנו צריכים לרשום את זה על החול, כך שרוח המחילה והסלחנות תוכל למחוק את זה , אבל כשמישהו עושה לנו משהו טוב, אנו חייבים לחרוט את זה על אבן כך ששום רוח לא תוכל למחוק. לימדו לכתוב את עלבונותיכם ופגיעותכם על החול ולחרוט את הברכות והטוב שלכם על אבן.

תראי....../images/Emo4.gif

מניסיוני בעבודתי, אף פעם אסור לשמוע רק צד אחד של הדברים. פעם אחת, באחד הדיונים הראשונים שלי, הגעתי לביהמ"ש ושוחחתי לפני המשפט עם הלקוח שלי על גרסתו לאירוע. דבריו היו משכנעים ביותר, ובנוסף לסערת הרגשות שלו, הייתי משוכנעת שהוא דובר אמת. כשנכנסנו למשפט, כמובן שגרסת הצד השני הייתה שונה לחלוטין, אך היא גם הייתה מגובה בראיות אין ספור ונוכחתי כי באותו מקרה- המציאות הייתה שונה מהסיפור שסופר לי. הלקוח שלי כמובן שלא שיקר, זו הייתה האמת שלו, מנקודת מבטו ואין לשלול אותה, אך.... ולענייננו. גם אם נעשתה טעות מצידה של מירי, ואיננו (אני ואת) יודעים כאמור את כל הסיפור בשביל לקבוע את זה, האם זה לכשעצמו מספיק כדי למחוק את היחס שלה עד אותה תקרית, את החום, האהבה, המפגשים (שהאחרון שבהם היה עם תמר רק בגיל חודש וחצי. אני אמא לשניים ותאמיני לי שזה לא מובן מאליו לצאת עם הקטנים האלו מהבית כשאת עוד מתאוששת)?! לטעמי, במקרה הזה, צריך להעביר דף,החיים קצרים מדיי, אבל כמובן שכל אחד יעשה את החשבון נפש שלו. זו דעתי שלי בלבד. יום נהדר לכולנו!

למעלה