סליחה על השליליות אבל זו המציאות

sombol1

New member
סליחה על השליליות אבל זו המציאות

לאלו שמעדיפים לטאטא את המציאות עדיף לא להמשיך ולקרוא אבל עובדה שהסטטיסטיקה עולה ועולה וכשכבר חושבים שראינו הכל על אלימות בבתי ספר סמים אלכוהול.... על אבא שרוצח את ילדיו.... הנה עוד מקרה שפורסם היום הפעם על אמא שזרקה את ילדיה מהחלון http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3961234,00.html אפשר להגיד זה לא בעיה שלי זה לא קשור אלי שהממשלה תטפל בזה היא אשמה אני לא עשיתי כלום.... אפשר להגיד לא נורא יהיה בסדר זה תמיד היה ותמיד יהיה..... ואין מה לעשות אין פתרון אני קטן וממילא לא יכול לשנות כלום אז נמשיך כאילו כלום לא קרה ואפשר אולי להציע הצעות מעשיות ממשיות לאלו שחושבים שהגיע העת לעשות !

keren kr

New member
לכל אחד יש את הצעד שלו בדרך לפתרון

אני מאוד מסכימה איתך, בעצם בכל בעיה שקיימת באנושות , לכל אחד יש את הצעד שלו בפתרון. אחד במחשבה, אחד מוסר לאחר , אחד מבצע ואחד מתפלל לפתרון. הרי נאמר שכל ישראל ערבים , ואכן יש בינינו ממש ערבות. לאט לאט מתחילים להרגיש את זה. ובעצם אין שום גורם שיכול לפתור שום בעיה בפרט אלימות , סמים ועוד -, לא ממשלה , ולא משרד חינוך , כי עצם הפירוד בין הגורמים יוצר מלכתחילה את הבעיות. " לא עליך המלאכה לגמור ולא אתה בן חורין להיבטל ממנה" זה בעצם מראה שלכל אחד יש את הצעד שלו ורק ביחד נגמרת המלאכה...

למעלה