סמאקדאון 2

סמאקדאון 2

תשמעו איזה באסה: במשך כארבעה-חמישה חודשים, ישב לו סמאקדאון 2 על המדף בקנייון איילון. תמיד שהייתי עובר הוא כאילו היה מתגרה בי. אבל . . . לא היה לי אמולטור טוב לקנות אותו, ואחרי הנפילה שהייתה לי עם WCW MAYHAM אז החלטתי לא לקנות משחקי PS לPC. אבל. . . . שלשום כתב לי BAD ASS IL על VGS, ומאז אני מבסוט. MAYHAM עובד כמו נינג´ה ומה זה כיף לשחק בו (לשם שינוי מBLEEM). בכל מקרה - BAD ASS IL - תודה! אני חייב לך. הבאסה - לא מצאתי אתמול את SMACKDOWN2 באף חנות והייתי ב8 חנויות שונות! יש לי עוד שאלה לגבי המשחק (לפני שאני אמשיך במסע החיפושים): באירועים המיוחדים בו - אני יכול לשחק את הקרבות המיוחדים? 4 על 4 בסדרת ההישרדות, הטורניר של מלך הזירה וכו´?

אי אפשר בסאמקדאון 2 4 על 4

אבל שמגיע סידרת ההישרדות בעונה שאתה עושה אז זה באמת הישרדות יש הרבה קרבות סולם וכלובים וגם אתה מקבל 2 על 1 או אפילו 3 על 1 בדרך כלל שיש לך קרב בסידרת ההישרדות אז זה קרב של 2 נגד 1 שאתה כמובן הוא האחד שמתמודד נגד שניים אבל גם יכול להיות שיהיה לך קרב בכלוב על החגורה או קרב בחוץ או הארדקור של 4 וכ´ו הטורניר של מלך הזירה אתה יכול לשחק גם בלי קשר שאתה עושה עונה אתה יכול לשחק בזה כמו שאתה עושה קרב רגיל כנ"ל גם רויאל ראמבל

שאול תודה.

ידעתי שאתה תענה לי על השאלות. תודה. עכשיו, יש לך מושג איפה אני יכול למצוא אותו? והאם הוא יעבוד עם VGS כמו שצריך, ואם אתה יכול להעלות תמונות ממנו. . . .? חבל רק שאי אפשר 4X4. איזה עוד סוגי קרבות יש? יש קרב כלוב? (לא HELL IN THE CELL), כזה שצריך לצאת ממנו החוצה?

אין לי מושג איפה אפשר למצוא אותו

אני קניתי לפני שנה ואולי יותר בחנות מבת ים יש קרב כלוב שיוצאים ממנו והוא מאוד קשה יש גם הל אין דה סל יש קרבות הישרדות שהם קרב משולש,קרב מרובע ובאטל רויאל של 4 מתאבקים(כמו רויאל ראמבל קטן רק שלא צריכים להעיף אלא לנצח ואז נשארים שלושה ואז עוד מישהו מנצח ונשאר שני מתאבקים ומי שמנצח אחד מהם אז הוא המנצח בקרב) יש גם הרבה סוגי קרבות הארדקור למשל קרב הארדקור מרובע(ארבע מתאבקים) על החגורה ולמישהו את החגורה בהתחלה(האלוף תמיד צריך להיות בקרב כזה כדי להגן על החגורה) ויש זמן מוגבל בקרב למשל של 30 דקות ומי שנשאר עם החגורה בסוף 30 הדקות אז הוא המנצח כמו שאמרתי יש הרבה אפשרויות קרב במשחק וזה מה שנותן הנאה להמון שעות משחק בלי הפסקה לגבי התמונות אתה יכול להכנס ללינק שהבאתי והוא יוביל אותך לתמונות מהמשחק

Corino09

New member
אני יודע....

תכנס לאתר של VGS ותראה שם את הכתובת נראה לי ואם יש את המשחק בחנות

לא!

אחי, לא יודע אם זו אידאולוגיה או משהו. אם אני קונה משהו זה רק מקורי. אין לי בעיה לצרוב לחברים ומכרים, אבל אם *אני* קונה, אני קונה מקורי. דבילי נכון. בזבזני נכון. אבל כזה אני.

למעלה