סמינרים!!

ילדונט 1

New member
יפה שעה אחת קודם..

היית מזיפת לה כשנסתה להתקבל לסמינר בו לומדות אחיותיה..

לו הייתי יודעת מלכתחילה

שזאת הסיבה לאי קבלתה? כן. בהחלט הייתי מזייפת לה 2.. אני חושבת שבמקרה הזה לא הייתה כאן שיקול הוגן... בצניעות אני יכולה להבין. בהתנהגות אני יכולה להבין. אבל בגלל ציון במקצוע חול? ממש לא... עד כאן.

זודי

New member
נקודה למחשבה .

אולי הרמה הלימודית תהיה גבוהה וקשה מדי לרמתה ? וכעת הכנסת אותה לצרה מתמשכת ? ולמה זה יוביל ? יעזור לה ה` שיהיה לה רק טוב .

ואז?

אז היא לא תצליח ברמה הלימודית. אבל.. היא תישאר בסמינר עם שם טוב. היא לא תיצטרך להיתבייש מול החברות שלה מהכתה.. אי לא תאבד את המורל שלה.. והכי חשוב היא תמשיך בדרך של משפחתה

odery

New member
תנסי להסתכל עלזה כמחאה נוקבת

על התנהלות הסמינרים-שמתנהגים כנקבות.

odery

New member
כלום.

זה היה שימוש במטבע לשון מצ`ואיסטית,בהשאלה לגועל הגזעני שאני סוחבתיתי מהסמינר...ולא,אני לא חושבת שהאישיות מתעצבת בסמינר-תודה לאל שהאישיות שלי לא עוצבה רק בסמינר,ושהיה לי אבא שדאג שאצא בנאדם למרות ועל אף הסמינר.

אני חושבת ש4 שנים של הסמינר

הם המורא דרך של הבחורה.. אלו ה4 שנים הקריטיות של העיצוב שלה.. אין ספק שהמשפחה הם חלק מאד חשוב של העיצוב.. במקרה הזה מדובר בבחורה שהבית יטלו חלק חשוב בעיצוב.. אבל חייבים כאן גם את הסמינר

זיוף-סיפור ידוע!

אך..למה להכניס תלמידה ברמת לימודים נמוכה,לסמינר שהרמה לא תתאים עבורה. כשבת לא מצליחה בלימודיה,היא יכולה חלילה ליפול רוחנית ל``ע. העולם שלנו בנוי משקר,אך בתוך כל השקר והפוליטיקה שבסמינרים,כמו שאמרת,יש מעט צדק..אז.....תיהיו כנים עם עצמכן,ו..תחשבו מעט לפני כל שלב שכזה. זה צעד שילווה את אותה בת,עד ו` סמינר,שלב שידוכים.. בהצלחה לכן~~

בכל הסמינרים יש רמה לימודית גבוהה

הסמינרים נמדדים ברחוב שלנו לפי רמת הצניעות, המידות, דרך ארץ.. ולא לפי רמת הלימודים.. ברחוב שלנו חשוב שהבחורה תוכל לבנות בית נאמן.. זה שהיא ילדה חלשה., אפשר לעזור לה.. אבל בגלל זה שהיא תיצטרך לעבור לסמינר פחות טוב למה?

ברחוב שלכם,

מודדים את הבנות,עפ``י מידות ויר``ש. ואמרת שהיא בחורה טובה. אז,למה בעצם לא קיבלו אותה??

למעלה