ספוילר לכל חודש ינואר והשבוע הראשון של פברואר

ohadcarrington

New member
תודה

מתמטיקה זה מלחיץ אותי ברמות

אבל אחרי יום שלישי נשאר לי רק צרפתית, שלמדתי בארה"ב הרבה, אז השיעורים כאן לא ממש מחדשים לי ומועד ב' בכימיה כי לא הגעתי למועד א'...
אבל זה לא משהו שיגזול את זמני, אז אני כבר מיום שלישי אתחיל לצמצם פערים

sigalit1000

New member
כמה יחידות אתה עושה במתמטיקה?

אני עשיתי 3, ואז בצבא החלפתי ל4 כי הייתי חייבת את זה בשביל להתקבל לתואר בכלכלה, ב4 יחידות כל כך פחדתי שלא יהיה לי ציון טוב, הייתי צריכה 85+ אז לקחתי את הספר מתמטיקה ואת המבחנים מהשנים הקודמות [את כולם] ומרוב שפתרתי את התרגילים כל הזמן זכרתי בעל פה הכל, השגתי את הציון וזו כבר היסטוריה בשבילי עם כל התארים שעשיתי....

אני גם למדתי צרפתית אבל אצלי בבית ספר היה חריג ללמוד צרפתית, היו 2 כיתות צרפתית ו12 כיתות ערבית, פרשתי מהצרפתית בתיכון וגם שם עשיתי איזה 15 יחידות בכלכלה ומנהל עסקים [אולי יותר קשה לי לזכור]....

ohadcarrington

New member
אני במדעית מוגברת...

שזה 5 יחידות במתמטיקה, פיזיקה, ביולוגיה וכימיה ועוד שני מקצועות שאפשר להגביר...
עכשיו, הגברתי פיזיקה כמו כל החברות שלי וכל אחת הגבירה משהו אחר, אני רציתי לשון או צרפתית או אנגלית...
אבל אז אמרו לי שאי אפשר להגביר לשון אצלנו ואי אפשר לעשות יותר מ7 יחידות באנגלית שזה מה שלקחתי אז נשארתי עם צרפתית, גם כי זו כיתה מאוד קטנה אצלנו וגם כי זו אותה מורה מהחטיבה והיא מאוד לחצה עליי להגביר כי לא רצו לפתוח כיתת צרפתית בהתחלה...
&nbsp
אני תמיד מתחנן למורה למתמטיקה שתתיתן לי חומרים ודפים לעשות לפני המבחנים והיא תמיד מסכימה, בכללי היא תמיד מכוונת אותנו לפני המבחן לחומר שיהיה...
אני נקווה לטוב

אני הלכתי להתכונן

amirfeld

New member
סיגלית האתר החדש הוא קנדי?

ראית את ההודעה האחרונה שרשמתי לך אתמול?

sigalit1000

New member
כן האתר החדש הוא קנדי, אני אמשיך לשלוח לך קישורים שיהיו לי

האתר השני זה שעד עכשיו שם את הקישורים לא העלה קישור של הפרק שהיה ביום שישי בכלל

למעלה