ספוילר לפרקי ארה"ב: MAY SWEEPS

sigalit1000

New member
ספוילר לפרקי ארה"ב: MAY SWEEPS

ויקטור משכנע את אבי למכור לו את המניות שלה בתעשיות ניומן, והוא מקבל גם את המניות של ניקי.....
בילי דורש מג'ק לשלם לו 10 מיליון דולר או שימכור לו את חלקו בז'בו....
ויקטוריה מגלה שויקטור הצביע למכור את "צעיר וחצוף" ללא ידיעתה, בילי קונה זאת כנקמה....
שרון מסרבת למסור לסייג' את כריסטיאן מה שגורם לסייג' לעזוב כועסת במטרה לספר לניק שכריסטיאן בחיים....
שרון רודפת אחרי סייג' במכוניתה מה שגורם לתאונה של סייג'....
פיליס מתחילה לחשוד "שהתאונה" של סייג' דומה מאוד לשתי "התאונות" שהיו לה ונזכרת ששרון ניסתה לרצוח אותה.....
בילי ופיליס מתנשקים....
ויקטור מתכנן להפיל את משפחתו אחד אחד....
הסיכון גודל עם הסוד ששרון מסתירה שסולי הוא כריסטיאן....
בתאני וניק נפגשים ויש ניצוצות באוויר....

ohadcarrington

New member
ואוו הולך להיות ממש מעניין!

ממממ אז ככה:
למה אבי מסכימההה? אוי היא כל כך מטומטמת!
רגערגע ניקי ו־ויקטור חוזרים?

ויקטוריה ובילי יהיו ביחד בסוף אני רואה את זה!
רגעעעעע שרון מנסה לרצוח את סייג'?
בילי + פיליס = איכס! זה ממש לא יהיה טוב!
אוי ויקטור והנקמות שלו, זה לא יגמר טוב...
וזה יתגלה בסוף הקטע עם התינוק זה ברור
ובת'אני וניק נשמע טוב....

sigalit1000

New member
עוד ספוילרים....

פיליס ובילי ממשיכים עם המשיכה אחד לשני והפעם זה הרבה מעבר לנשיקה....
בילי, ג'ק, פיליס וויקטוריה כולם או רובם בדרך לזוגיות חדשה..... [בילי/פיליס] [ויקטוריה/טרוויס] [וג'ק עם?!]
ויקטוריה פוגשת את טרוויס ומבקשת ממנה שיגרום לסאמר להתאהב בו על מנת שסאמר תעזוב את לוקה, אבל ויקטוריה מתאהבת בו בעצמה, טרוויס צעיר ממנה ב20 שנה....
כריסטיאן חוזר לשרון ודילן אחרי שזהותו נשמרת בסוד על ידי שרון, הוא הולך לחוות טוויסטים ושינויים לא צפויים בחייו, יש דמויות שידעו שכריסטיאן בחיים אבל לא ידעו היכן הוא נמצא, דמויות אחרות ידעו דברים אחרים, האבהות בין אדם לניק לא סגורה,.....
האמת על כריסטיאן תתגלה בשבועות הקרובים והפעם שרון לא תחמוק מעונש....
סאמר ממשיכה לצד לוקה המסכן והשברירי, בזמן שהיא מתחילה עבודה חדשה בתעשיות ניומן, ויקטור מגלה על הגבר החדש בחייה של סאמר והוא יכול לסבך לה את החיים....
הילארי ממשיכה עם ההתנהלות שלה והמעורבות העיסקית שלה, היא לא לוקחת בחשבון שהנישואים שלה נמצאים בסכנה....
בתאני היא שחקנית מרכזית במשפחת ניומן, בקטע הרומנטי היא עם ניק והיא באמצע במאבק בין ניק ואדם על כריסטיאן....
ג'יל חוזרת....
טרייסי חוזרת.....
הסיפור עם מקס מתקדם וזה נשמר בסוד צפויות הפתעות וכל הכללים השתנו....

* אברי לא החליטה האם היא חוזרת לצחמ או לא יש לה זמן להחליט עד שיתחילו לצלם עד יולי....
* אדם נשאר בסדרה.....
* קייל עזב.....
*מריסה לא קיבלה תשובה האם הפיילוט שלה התקבל או לא ולפי זה יהיו התפתחויות.....

*** השמועות אומרות שפיליס תהיה בהריון ולא תדע אם זה מבילי או ג'ק....
*** השמועות אומרות שסאמר ולוקה מתחתנים.....
*** השמועות אומרות שסייג' לא באמת תמות כי הם לא יכולים לפטר שחקנית בהריון, בשל שמירת ההריון שלה במציאות סייג' תמות אבל אם וכאשר היא תחליט לחזור היא תתעורר מתרדמת ורק אדם יודע שהיא בחיים.....

ohadcarrington

New member
לדעתי...

ג'ק + ניקי...
או בעצם ג'ק + ג'יל...
&nbsp
מה? רגע רגע, הם הצעירו את פיליס? כי אחרת זה לא הגיוני שהיא בהריון...
&nbsp
אדם נשאר? אוף, נו טוב....
ממממ אם סאמר ולוקה יתחתנו אני לא אהיה מופתע, למרות שאני לא סובל את לוקה...
&nbsp
מה? יש! אז סייג' לא בטוח תמות? איזה כיףףף!
תודה על כל הספויילרים!
וחג שמח!
&nbsp

sigalit1000

New member
כן, פיליס בת 41 איזה הזוי

פיליס יותר צעירה מויקטוריה....

לגבי סייג' זה אך ורק אם השחקנית תחליט לחזור.... הבנתי שבחודש יוני צפוי לצאת סרט אימה/מתח שהיא השחקנית הראשית יכול להיות שהיא בכלל מתקדמת לסרטים ודברים אחרים ולא מעוניינת להמשיך באופרת סבון....

אתה יודע מה הדרך לאהוב את פיליס ובילי? לא לחשוב שהם באמת פיליס ובילי, הרי זה לא השחקנים המקורים, תחשוב שאלו פיליס ובילי אחרים....

חג שמח.....

ohadcarrington

New member
ואוו! ממש שיבשו שם את הגילים!

איך זה אפשרי בכלל שפיליס יותר צעירה מויקטוריה?
&nbsp
טוב נו, אם היא מתקדמת למקום יותר טוב אז לא אכפת לי

&nbsp
ואוו! לא חשבתי על זה, את צודקת! אני תמיד חושב על פיליס המקורית ועל בילי (הבערך) מקורי... זו הבעיה שלי... אני פשוט אעשה כמו רידג' אלו שתי דמויות חדשות שבמקרה קוראים להם בילי ופיליס

&nbsp
שבת שלום!

למעלה