ספורט 5: מכבי עוקבת אחר מצבו של ים מדר

ORIZACKEN

Well-known member
הגארד הגיש תביעת בוררות לשחרור מהפועל תל אביב והצהובים העבירו מסרים שישמחו לבדוק ברצינות את צירופו ברגע שזה יקרה. כעת, ימתינו להחלטת הבורר על מנת לפעול.

אם אני יאניס לא הייתי מביא רכז זר שנה הבאה מקסימום שסקוטי יהיה הרכז השני ונותן למדר את הבמה, כמו עם אבדיה זורק אותו למים יש לו את הכישרון החוצפה והיכולת מה גם שמדר מגיע כבר עם קילומטראז' שעשה בהפועל, ים מדר יגיע רחוק בדרבי הוא היחיד שהיה דומה לשחקן כדורסל אמיתי בהפועל אם לא הוא הם לא עוברים את ה 40 נקודות והוא רק בן 22.

דיברגנט חדש

Well-known member
הגארד הגיש תביעת בוררות לשחרור מהפועל תל אביב והצהובים העבירו מסרים שישמחו לבדוק ברצינות את צירופו ברגע שזה יקרה. כעת, ימתינו להחלטת הבורר על מנת לפעול.

אם אני יאניס לא הייתי מביא רכז זר שנה הבאה מקסימום שסקוטי יהיה הרכז השני ונותן למדר את הבמה, כמו עם אבדיה זורק אותו למים יש לו את הכישרון החוצפה והיכולת מה גם שמדר מגיע כבר עם קילומטראז' שעשה בהפועל, ים מדר יגיע רחוק בדרבי הוא היחיד שהיה דומה לשחקן כדורסל אמיתי בהפועל אם לא הוא הם לא עוברים את ה 40 נקודות והוא רק בן 22.

הוא ינסה, שוב, את מזלו ב-NBA כפי שהמליצו לו לעשות השנה.
למשל, הג'נרל מנג'ר של בוסטון אמר שהוא ישאר בהפועל ת"א עוד עונה והם יעקבו אחריו ויחליטו בעונה הבאה אם לצרף אותו.

dark happy shadow

Member
מנהל

מה מכבי צריכה שחקן כזה בדיוק?!
לליגה החלשה? ליורוליג הוא חסר תועלת ב 99.9%.

ORIZACKEN

Well-known member
הוא ינסה, שוב, את מזלו ב-NBA כפי שהמליצו לו לעשות השנה.
למשל, הג'נרל מנג'ר של בוסטון אמר שהוא ישאר בהפועל ת"א עוד עונה והם יעקבו אחריו ויחליטו בעונה הבאה אם לצרף אותו.

נכון, אבל לדעתי הוא צריך לעשות עונה או שתיים ביורוליג שזו הרמה הכי קרובה איכשהו ל NBA בשביל לבוא מוכן יותר.

דיברגנט חדש

Well-known member
נכון, אבל לדעתי הוא צריך לעשות עונה או שתיים ביורוליג שזו הרמה הכי קרובה איכשהו ל NBA בשביל לבוא מוכן יותר.

ליגת הקיץ: 6 נקודות למדר, בוסטון שוב ניצחה

הגארד הישראלי זכה ל-14 דקות על הפרקט והוסיף גם 3 ריבאונדים ב-71:108 הקליל של הסלטיקס על אורלנדו. סל ניצחון לקאם תומאס מול וושינגטון​

ynet ספורט|13.08.21 | 06:12
8 תגובות
הדפסהמצאתם טעות? דווחו לנו
בוסטון השיגה לפנות בוקר (בין חמישי לשישי) את ניצחונה השלישי ברציפות בליגת הקיץ בלאס וגאס, הפעם זה היה טיול קליל במיוחד - 71:108 על אורלנדו.

דיברגנט חדש

Well-known member

ליגת הקיץ: 6 נקודות למדר, בוסטון שוב ניצחה

הגארד הישראלי זכה ל-14 דקות על הפרקט והוסיף גם 3 ריבאונדים ב-71:108 הקליל של הסלטיקס על אורלנדו. סל ניצחון לקאם תומאס מול וושינגטון​

ynet ספורט|13.08.21 | 06:12
8 תגובות
בוסטון השיגה לפנות בוקר (בין חמישי לשישי) את ניצחונה השלישי ברציפות בליגת הקיץ בלאס וגאס, הפעם זה היה טיול קליל במיוחד - 71:108 על אורלנדו.

רשמית: ים מדר חתם בפרטיזן בלגרד

הגארד הישראלי סירב לחוזה דו-צדדי מבוסטון ומצטרף לקבוצה הסרבית אותה יאמן בעונה הקרובה ז'ליקו אוברדוביץ'. מהפועל תל אביב נמסר: "אין גאים מאיתנו שים מתקדם לשלב הבא בקריירה. יודעים שעבורך השמיים הם הגבול"​

ברק חקלאי|20:34
3 תגובות
רשמית: ים מדר מצטרף לפרטיזן בלגרד. הגארד הישראלי עזב את האדומים ויחבור לסגל של הקבוצה הסרבית, אותה יאמן בעונה הקרובה ז'ליקו אוברדוביץ'.
מדר, ששיחק בליגת הקיץ במדי בוסטון, שבחרה אותו בדראפט בשנה שעברה, סירב לחוזה דו-צדדי (להיות שייך לקבוצת ליגת הפיתוח וזמין עבור קבוצת האם ב-NBA) מהסלטיקס ובחר להגיע לפרטיזן, שתשלם בייאאוט בסך 250 אלף דולר לאדומים.
2 צפייה בגלריה
מדר חוגג עם הקהל

אתגר חדש בקריירה. מדר
(צילום: יאיר שגיא)

ים מדר

ORIZACKEN

Well-known member
מדר עשה בשכל שהלך לפרטיזן לאוברדוביץ' וליורוקאפ, אצל ז'ליקו הוא יוכל להתפתח להיות משחקן טוב לשחקן מצוין שישאל את ספנוליס ודיאמנטידיס איך ז'ליקו הפך אותם לשחקני על, וגם הבחירה ביורוקאפ ולא ביורוליג זה מעניין אבל זה נכון לו כרגע זה מפעל שהוא יהיה בו ככול הנארה כוכב גדול, מה גם שפרטיזן מכוונת לעלות ליורוליג עם ההחתמה של ז'ליקו שם .

דיברגנט חדש

Well-known member
מדר עשה בשכל שהלך לפרטיזן לאוברדוביץ' וליורוקאפ, אצל ז'ליקו הוא יוכל להתפתח להיות משחקן טוב לשחקן מצוין שישאל את ספנוליס ודיאמנטידיס איך ז'ליקו הפך אותם לשחקני על, וגם הבחירה ביורוקאפ ולא ביורוליג זה מעניין אבל זה נכון לו כרגע זה מפעל שהוא יהיה בו ככול הנארה כוכב גדול, מה גם שפרטיזן מכוונת לעלות ליורוליג עם ההחתמה של ז'ליקו שם .

שיעור ראשון מאוברדוביץ': בכורה פושרת לים מדר באדריאטית

הישראלי קלע 3 נקודות ולא חילק אסיסטים ב-15 דקות בלבד שקיבל מהשועל הסרבי בניצחון הדחוק 73:78 על זאדאר במחזור הראשון​

ynet ספורט|27.09.21 | 21:06
3 תגובות

-1:37

1x
האזנה לכתבה
אחרי המחמאות הרבות שקיבל בעקבות היכולת המצוינת במשחקי ההכנה, ים מדר אכזב במשחקו הרשמי הראשון כשחקנה של פרטיזן בלגרד. הרכז הישראלי אמנם פתח בחמישייה בניצחון הקשה 73:78 על זאדאר בחוץ במחזור הראשון בליגה האדריאטית, אך סיים עם 3 נקודות בלבד וללא אסיסטים ב-15 דקות בלבד.
מדר, כאמור, פתח בחמישייה, וגם שיחק 14 דקות בחצי הראשון, אבל כלל לא איים על הסל ולא היווה פקטור במשחק (גם צבר שתי עבירות בשלב מוקדם). בחצי השני ז'ליקו אוברדוביץ' כמעט ולא השתמש בו, כאשר דאלאס מור ניהל את ההתקפה וסיים כקלע המוביל יחד עם קווין פאנטר (14 נקודות כ"א).

דיברגנט חדש

Well-known member

שיעור ראשון מאוברדוביץ': בכורה פושרת לים מדר באדריאטית

הישראלי קלע 3 נקודות ולא חילק אסיסטים ב-15 דקות בלבד שקיבל מהשועל הסרבי בניצחון הדחוק 73:78 על זאדאר במחזור הראשון​

ynet ספורט|27.09.21 | 21:06
3 תגובות

-1:37

1x
האזנה לכתבה
אחרי המחמאות הרבות שקיבל בעקבות היכולת המצוינת במשחקי ההכנה, ים מדר אכזב במשחקו הרשמי הראשון כשחקנה של פרטיזן בלגרד. הרכז הישראלי אמנם פתח בחמישייה בניצחון הקשה 73:78 על זאדאר בחוץ במחזור הראשון בליגה האדריאטית, אך סיים עם 3 נקודות בלבד וללא אסיסטים ב-15 דקות בלבד.
מדר, כאמור, פתח בחמישייה, וגם שיחק 14 דקות בחצי הראשון, אבל כלל לא איים על הסל ולא היווה פקטור במשחק (גם צבר שתי עבירות בשלב מוקדם). בחצי השני ז'ליקו אוברדוביץ' כמעט ולא השתמש בו, כאשר דאלאס מור ניהל את ההתקפה וסיים כקלע המוביל יחד עם קווין פאנטר (14 נקודות כ"א).

אדריאטית: פרטיזן מחצה את נובו מסטו ב-47 הפרש, ים מדר הצטיין

הקבוצה הסרבית התעללה ביריבתה עם 45:92 מהדהד והיא היחידה במפעל עם מאזן מושלם (0:5). הישראלי סיים עם 23 נקודות ו-4 אסיסטים​

דיברגנט חדש

Well-known member

אדריאטית: פרטיזן מחצה את נובו מסטו ב-47 הפרש, ים מדר הצטיין

הקבוצה הסרבית התעללה ביריבתה עם 45:92 מהדהד והיא היחידה במפעל עם מאזן מושלם (0:5). הישראלי סיים עם 23 נקודות ו-4 אסיסטים​

ים מדר הפך לחביב האוהדים. אוברדוביץ': "יש לו חוש נהדר למשחק"

הישראלי להט (23 נקודות ו-4 אסיסטים) ב-45:92 של פרטיזן על נובו מסטו, וגרף מחמאות מהתקשורת הסרבית ומאמנו​

ynet ספורט|09:41

2 צפייה בגלריה
ים מדר מכדרר

ים מדר מכדרר
(צילום: מתוך חשבון הטוויטר של פרטיזן בלגרד)

ים מדר נכנס לעניינים בפרטיזן בלגרד. אחרי הכנה פנטסטית לעונה, הרכז הישראלי לא הצליח למצוא את עצמו במשחקים הרשמיים, אבל נראה שבשניים האחרונים זה סוף סוף קורה. אמש (שבת) מדר היה המצטיין בשורות קבוצתו עם 23 נקודות (9 מ-12 מהשדה) ו-4 אסיסטים בניצחון הענק 45:92 על נובו מסטו בליגה האדריאטית.
"אני מנסה לעבוד ולהיות הכי טוב בכל יום. אני שמח שהחברים שלי לקבוצה חיפשו אותי ועזרתי לקבוצה לנצח", אמר מדר בראיון בסיום ההתמודדות.

(צפו בניצחון הגדול של פרטיזן)
"זה ניצחון נהדר עבורנו. אנחנו לא מסתכלים על היריבה, אלא מתעסקים בעיקר בעצמנו. מנסים להתכונן בצורה הכי טובה למשחק כדי להתחרות ולנצח. אני חושב שזאת רק ההתחלה, ואנחנו צריכים להתרגל לשני משחקים בשבוע כדי להופיע בצורה הטובה ביותר. אני בטוח שצוות האימון יכין אותנו לזה. הכי חשוב שאנחנו נלחמים עבור האוהדים", הוסיף מדר.
בתקשורת הסרבית כבר קבעו שבעקבות סגנון המשחק שלו, מדר הפך ליקיר האוהדים ו"הראה מדוע אוברדוביץ' הגדול כל כך התעקש להחתים אותו בקיץ".

אוברדוביץ'

אוברדוביץ'
(צילום: EPA)

השועל הסרבי התייחס בסיום לכישרון הישראלי: "הוא שחקן צעיר, רק בן 20, עם חוש נהדר למשחק. ים מתאמן קשה ומתנהג כמו שצריך. יש רגעים בהם הוא לא הכי מרוכז. היה הגיוני במשחק היום לתת לו הרבה דקות. אני באמת מצפה ממנו להרבה".

אחרי חמישה מחזורים בליגה האדריאטית, פרטיזן מדורגת במקום הראשון עם מאזן מושלם. את עונת היורוקאפ היא פתחה בשבוע שעבר בניצחון חשוב 97:106 בחוץ על המבורג הגרמנית, משחק בו מדר החל לפרוע שטרות עם 13 נקודות ו-5 ריבאונדים. ברביעי תארח הקבוצה הסרבית את טורק טלקום הטורקית בניסיון להישאר מושלמת גם במפעל האירופי.

למעלה