ספיר ורמב"ם בבאר שבע

mr. man

New member
ספיר ורמב"ם בבאר שבע

בערך 100 מטר הליכה מהבית שלי יש זוית מצוינת לצילום מגדלי ספיר ורמב"ם. אני אצלם את זה באיזה לילה אחד, ממש יפה

fireman

New member
אממממ

אני גר מאוד קרוב לשם גם כן אולי אני מכיר אותך? אני ערן אייל

fireman

New member
את התמונה למטה אני סרקתי

מספר על באר שבע שנקרא "אל הנגב"

fireman

New member
אחרי הצצה בכרטיסך האישי

אני יודע מי אתה.... אח של שולי

wakshlak

New member
פרטים על רמב"ם?

הי, יש לי מידע על מגדלי רמב"ם אבל אניצריך שתאשרו לי אותם ותתקנו אותי: יש שני מגדלים של 26 קומות, אחד בנוי, אחד בבניה. כתובת מדוייקת אין לי. גם לא חברה בונה. אשמח אם תעזרו לי... אני רוצה להוסיף את המגדלים לאתר. (אשמח כמובן גם לתמונות...) אסף.

fireman

New member
חיובי

אתמול עברתי שם במיוחד בשביל לספור כמה קומות אכן 26 קומות הבניין גמור ומאוכלס הבניין השני מתוך שלושה נמצא בבניה וגובהו יהיה מחצית מגובה הבניין הנוכחי, ז"א 13 קומות הקבלן הוא ש.י ברכה, אותו קבלן שבנה גם את מגדל ספיר שנמצא ממש ממול ככר הרמב"ם כתובת הבניין הוא רחוב רמב"ם כמובן (על צומת הטייסים) עכשיו תראה שמתי לב שמצויין גובה במטרים של בניין ובכן 3 הקומות התחתונות הן קומות מוגבהות, ז"א יותר מגובה קומה סטנדרטי ובקצה הבניין נמצאים חדרי המנועים של המעליות ועוד אלמנטים מסויימים כמו אנטנות וכו.. דבר שלמיטב הבנתי נכלל המדידת גובה הבניין הכולל מתחת לבניין ישנה חניה תת קרקעית לכל דירה בבניין אני אנסה ליצור מחר קשר טלפוני עם הקבלן בשביל לדלות מידע נוסף, אני משער שהוא ישמח לעזור יום טוב

mr. man

New member
רמב"ם וספיר

הנה שני הבניינים ביחד. בלילה זה נראה ממש ממש יפה, רק חבל שבתמונה זה איבד קצת מהיופי. מצלמה דפוקה!! גררר!! fireman, נראה אם תוכל לזהות מאיפה צילמתי את התמונות. תחשוב איפה עוד בזוית הזאת אתה יכול למצוא בתים של 2 קומות.

mr. man

New member
רמב"ם לבד

לפי דעתי הבניין הכי יפה בבאר שבע (חוץ מבית המשפט).

fireman

New member
מיכאל, יותר מידי רחוק

אני לא יודע עם איזה מצלמה צילמת את זה אבל בצילום לילה צריך לצלם את האובייקט מכמה שיותר קרוב בשביל לקבל את האפקט של הפלאש מה גם ששני הבניינים מוארים בלילה רק שבחרת את הזוית הלא נכונה חבל....

wakshlak

New member
יש לך צילומי יום?

קשה לראות את הבניינים בצילומים הללו.

fireman

New member
אני אצלם בקרוב מאוד

קצת סבלנות אני רוצה לצלם פילם שלם רק של הבניינים בבאר שבע אני צריך קצת זמן

למעלה