סצינה ישנה וגנוזה של דיאן לוקהרט מחייה הפרטיים

יסמין@

New member
גדולה! בדיוק אתמול

צפיתי (שוב) בממה מיה ומשום מה לא הצלחתי לקלוט מניין אני מכירה את השחקנית הזו. זה כל כך הטריד אותו. ובדיוק בסצינה עם השיר הזה קלטתי: לאאאאא! דיאן לוקהרט! ואז קלטתי איזו שחקנית אדירה היא!

דנה1982

New member
אוי, במאמה מיה זה היה קצת מביך

ראיתי את הסרט בפעם הראשונה לפני שראיתי אותה בתור דיאן, ומאחר והיא הייתה מוכרת לי כשצפיתי לראשונה ב"האישה הטובה" חיפשתי אותה ב IMDB וגיליתי שהיא משחקת שם. הכרחתי חברה לראות איתי שוב את "מאמה מיה" וסורי, אבל זה היה מביך... ב Dancing Queen יש לה רגעים נוראיים (תאונת לבוש קשה, ופן לשיער שמשמש כאיבר גברי, אם אני זוכרת נכון...)
&nbsp
היא מדהימה כדיאן, אבל משום מה רק בתפקיד הזה. שום תפקיד אחר לא מתאים לה.

Serf SaN

New member
מאמה מיה זה סוג של סאטירה\קומדיה שכזו

לא צריך לקחת את מה שהלך שם ברצינות.
אני בטוח שהשחקנית של דיאן ראתה את המחזה בברודווי והיא מעריצה גדולה. זה כבוד גדול להופיע בסרט אדפטציה למחזה כה מפורסם. ועוד עם מריל סטריפ, פירס בורנסן ועוד רבים אחרים מפורסמים!

דנה1982

New member
ברור שאין מה לקחת את הסרט ברצינות

בכל זאת סרט שמבוסס על שירים של אבבא

&nbsp
ועדיין היה לי משונה מאוד לראות את דיאן שם, ניגוד מוחלט לדמות האצילית והמאופקת והרגועה שלה.
אגב, גם את פירס ברוסנן קצת הזוי לי לראות שם. זה שיש לו הומור עצמי זה נפלא והכל, וסחתיין על הבחירה לשחק שם, אבל כישורי שירה אין לו, ולראות אותו שר (ועוד מתאמץ בשביל זה) היה מצחיק. הוא היחיד שנראה (בקטעי השירה) כאילו הוא לוקח את זה ברצינות יתרה....

Serf SaN

New member
כן, היה דיי משעשע לראות את ג'יימס בונד בסיטואציה כזאת

אותו הדבר עם דיאן XD לא האמנתי בהתחלה שהיא לובשת את כל הספאנדקס הצבעוני הזה

יסמין@

New member
זו לא תאונת לבוש

הן הרי היו להקה בסבנטיז והן לבשו את הבגדים מאז. הבגדים המביכים הם מהסבנטיז LOL

דנה1982

New member

תאונת הלבוש שעליה דיברתי הייתה רק ב Dancing Queen. שם יש קטע שהן לובשות בגדים אחרים על הבגדים שלהן ומוסיפות כל מיני אקססוריז שיש בחדר. זה קליפ קשה לחובבי דיאן

יסמין@

New member
אבל כל האקססוריז וכו'

קשורים לכך שהן היו להקה בסבנטיז והתלבשו בהתאם

למעלה