סקייטבורד

dandi199

New member
סקייטבורד

היי,הבן שלי בן 12 נכנס לענייני הסקייטבורד ומבקש אחד . אני רוצה לקנות לו באיביי אבל צריכה את עזרתכם - ראשית כל לגבי מידה , גודל גלגלים , חברה מומלצת - לא יקרה מידי , למה כדאי לשים לב ? תודה רבה

Chenchookm

New member
היי

למה לשים לב: מידת הקרש, הקרש בתמונה הראשונה הוא קרש למחליקי POOL (בריכה, רמפות עמוקות) ושייך לדור ה-OLDSCHOOL . קרש של חברה מוכרת ואמינה באיביי עולה באיזור ה-50-32-דולר לא כולל משלוח. המשלוח עשוי להגיע ל40-50 דולר גם כן, מה שמייקר מאוד את העסק ובדר"כ גורר גם תשלום מכס ומיסים קטנים אחרים. לכן, במקרה של קרשים לסקטבורד במידה ואין איזה סידור מיוחד עם חברות משלוח או במכס עדיף לקנות מחנות מקומית והיום יש אחלה חנויות. לילד בן 12 צריך קרש לא עבה מידי ולא ארוך מידי. אם כבר קונים באיביי קרש כדאי לברר מה סוג המשלוח, UPS מביאים עד הבית אבל גובים עמלה יקרה מאוד שעשויה לעלות על ערך החבילה, USPS זה כמו שירות הדואר צבי בארץ רק של ארה"ב והם פשוט שולחים לסניף הדואר הקרוב לביתך ממנו אוספים את החבילה עם פתק רשום ללא חתימה (עדיף בהרבה). הדואר גם יחשב את המיסים אם מדובר בסכומים קטנים יחסית. גלגלים 52-3mm, אישית מאז שחזרתי החליק על סקייט ניסיתי כמה סוגים חדשים של גלגלים וגלגלי STF של חברת BONES היו עד כה הכי נחמדים (יש כל מיני דרגות קושיות, עניין של טעם אישי שנראה לי שלא רלוונטי לבן שלך בשלב זה אז לך לפי המחיר\משלוח. גלגלים זה משהו שכן הייתי קונה באיביי כי יש יותר מבחר, המשלוח זול כי האריזה קטנה וניתן למצוא מחירים מצחיקים יחסית. עוד חברה טובה מאוד היא spitfire צירים - בארץ או באייבי יצא מאוד דומה מבחינת עלות עם המשלוח. independent או thunder הם כנראה הכי אמינים. צריך לשים לב לרוחב של הסוג הספציפי שיתאים לרוחב הקרש שמזמינים (יש על זה מידע ברשת). לאגרים - כמו לגבי גלגלים, עולה גרושים באיביי וזול למשלוח. יש לאגרים מאוד זולים של חברת independent שיצאו עכשיו שאני משוכנע שהם אל פחות טובים מlucky או שאר החברות שמייצרות רק לאגרים לסקייט - שווה. חוץ מכל זה, ניתן לקנות סקייט קומפלט מקצועי, מה שמוזיל משמעותית את המשלוח. להחלה הוא יעשה את העבודה. הרבה מהקומפלטים מגיעים עם כל החלקים המקצועיים שצייניתי, רק צריך לעבור על הרשימה ולבחור פירמות מוכרות. ספק טוב שמשווק באיביי הוא TGM SKATEBOARDS , רק לשים לב שלא סגרת עסקה שהמשלוח בה הוא רק ע"י UPS כי אז תשלם כפול על העמלות של החברה בארץ וזה יהיה ממש ממש מבאס ... בהצלחה!:)

Chenchookm

New member
עוד נקודה לגבי איביי

אם ערך החבילה כולל המשלוח הוא פחות מ-50 דולר אין עליה מיסוי בארץ, זה יכול לשמש ככלל אצבע לקניות של חלקים לסקייט...

Niiz

New member
שמע גבר

קודם כל יש לך בארץ כמעט את כל הציוד שתמצא באייביי וציוד איכותי וטוב אז למה שלא תיגש לחנות סקייטבורד הקרובה תקנה לבן שלך סקייטבורד מקצועי איכותי גם תעזור לסצנת הסקייטבורד , אולי תשלם 100 שקל יותר אבל תקבל את ההדרכה הכי טובה ויתאימו את הסקייט במיוחד לבן שלך , גם תחשוב שהוא יוכל לחזור למקום הזה ולבקש עזרה וטיפים בהמשך ....ואפילו בורג אם נפל לו .. תמיד עדיף בדברים כאלה לקנות מחנות שאתה יכול לפנות אליה אחכ ולא משם וירטואלי. אני מדגיש , חנות -ס-ק-י-י-ט-ב-ו-ר-ד , תזהר מזיופים

dandi199

New member
תודה

תודה רבה על התשובות המפורטות,את עניין האיביי והמשלוחים והמכס אני מכיר,לפי בדיקה של הבן שלי ההפרש הוא הרבה מעל 100 שקל,בכל מקרה אני אבדוק שוב ואעדכן. אגב..חנות מומלצת באזור השרון?

Chenchookm

New member
../images/Emo45.gif מסכים לגמרי

הוא שאל על איביי אז התייחסתי לזה, בגדול אני ממש נגד איביי לציוד רגיל. כמו שאמרת, זה לקדם פה את הספורט וגם בחנות בארץ תמיד יהיה "אמא ואבא" לקנייה. לקנות מחו"ל לבד זה רק לדברים מיוחדים למי שממש יודע מה הוא מחפש שכבר אין בארץ. אגב, שיקח גם את הילד איתו לחנות, יהיה יותר קל להתאים לו סקייט.

dandi199

New member
טוב נו.. שקוף מידי..

וואלה.. לא שאלתי אם לקנות בארץ או בחו"ל .. לא חיפשתי אבא ואמא .. סה"כ שאלתי על גדלים וחברות . זה הכל. חישובי מכס אני יודעת לעשות לבד ותאמינו לי ממש ממש טוב. התשובה הראשונה שלך היתה מפורטת ועוזרת ועל כך אני מודה לך מאד.

חנות סקייט באיזור השרון:

בורדרליין - הרצליה - קניון שבעת הכוכבים יש לך בקניון 3 סניפים: קומה 1- : גראג' - ציוד סקייטבורד מקצועי קומה 1 : הלבשה + הנעלה קומה 2: הלבשה + הנעלה

b0redavid

New member
../images/Emo45.gif הודעה לטאגליינס. כל הכבוד גבר!

אני קונה רק לאגרים מחו״ל bones swiss וכן בד״כ מ-TGM ואני מסכים פה עם האנשים (דוגרי כל מי שסקייטר שאכפת לו מהסצנה) שצריך לתמוך בחנויות בארץ, ככה יהיו יותר תחרויות וכו...

למעלה