סקירה קצרה

kirk hammet

New member
סקירה קצרה

על הבית של מכבי ביורוליג. הבית של מכבי נשמע מאיים ביותר - אבל אפס פילזן כרגע כולה לוטה בערפל מבחינת עונה הבאה. עומאר אונן עוזב לסיינה , מולאמורביץ` הולך לפרטיזן , בשוק בדרך החוצה , קרים טונצ`רי שהיה ב-NBA ולא שיחק כמעט בכלל גם עוזב -וגם דרובנאק שהולך ל-NBA. זה מהווה חלקים מאוד נכבדים מההרכב - שלוש חמישיות מההרכב. הם החתימו רק שחקן אחד , כך שזה לא נראה ממש בסדר מהצד שלהם. מאלאגה - קבוצה מצויינת אומנם , לקחה את גביע קוראץ` , אבל צריך לזכור שזה עדיין רק קוראץ` , וצריך לזכור גם שבליגה הספרדית היא לא האיום מספר אחד בכלל. היא סיימה שם מקום רביעי , ולדעתי מכבי יכולה לנצח אותה גם פעמיים. הבעיה האמיתית היא אולימפיאקוס. למכבי יש מחסום מנטלי מול יווניות משום מה. אפילו לאריס הם הפסידו השנה -ואחריי שהם הובילו עליהם בעשרים נקודות. ושאף אחד לא יחשוב שזה מפסיק בגלל הנצחון על פאנא. בנטון טרוויזו למרות שהיו זמנים בשנתיים האחרונות שנראה היה שהם צריכים לקרוע את אירופה , היא כבר לא מאיימת כשהייתה. אלבה ברלין - קבוצה לא צפויה , שהדבר היחיד הצפוי בה הוא הממוצעים המאוד קבועים של וונדל אלקסיס , אקס מכבי. ורוצלאב בפגינו מול מכבי דקות של כדורסל מצויין , אז לך תדע מה לצפות מהם. תהייה. מישהו יודע את מכבי הביאו בכדורגל ? אני לא קורא עיתוני ספורט פשוט , אין לי עיתונים בבית. מישהו יודע ? אבל החתימו ! לא ספקולציות !

ברק א.

New member
קירק..

אני עדיין לא יודע בדיוק את מי החתימו במכבי...אבל.. הבנתי שהמגמה היא להשאיר את השלד הקיים , בלי יותר מידי זעזועים. לפי מה שלוני הרציקוביץ` אומר , בקבוצה מעדיפים לבחור זרים ביתר זהירות , ולא להביא שמות מפוצצים , וליפול איתם כמו שקרה בשנה שעברה... ( מהו קודרו , אנדריי טיחונוב..) ברגע שיהיו דברים סגורים וחתומים , אני אעדכן.

ברק א.

New member
בנוגע לכדורסל..

בנטון קבוצה מצוינת...אל תשכח שלמכבי יש גם מחסום איטלקי.. הניצחון על פזארו בבית המוקדם עונה שעברה היה הניצחון הראשון של מכבי על אדמת איטליה מזה שבע שנים !! אולימפיאקוס היא קבוצה טובה , אבל לא טובה כמו שנה שעברה.. ריברס כבר לא שם , ראדג`ה כבר לא שם.. התקציב שלהם הצטמצם לשמונה מיליון דולר בלבד...( הכל יחסי , כמובן..) וורוצלאב... נו , היה לה מזל.. זה לא יחזור שוב . ראינו את זה בפולין.. אלבה... לא מפחידה אותי לשניה...ארבע נקודות בטוחות. מי שכן מפחידות אותי הם מלאגה ואפס פילזן.. למרות השינויים שפילזן עוברת.. נראה מה יהיה.. נקווה לטוב..

למעלה