סקירת Waze לאנדרואיד

erezgur

New member
סקירה יפה

סקירה יפה ויסודית. מנסיוני עם התוכנה (אמנם על פלטפורמה אחרת) יש לי מספר הערות לבעיות שציינת בסוף הסקירה: הערכת הזמן להגעה ליעד אינה מדוייקת - האם בעת חישוב המסלול הייתה לך קליטת GPS? ישנה תופעה ידועה ולפיה אם אין מיקום מדוייק בעת בקשת המסלול, באמת הערכת הזמן הינה מוטעית ביותר. אחרת ההערכה הינה טובה מאד ומתעדכנת מדי פעם (כמדומי שהיום מתבצעת בדיקה כל 2 דקות, אבל זה עשוי להשתנות). אין התראה קולית אודות נוכחות משטרתית - בהחלטת קיימת. למעשה ישנן שתי סוגי התראות המושמעות אפילו אם הקול מושתק בתוכנה - נוכחות שוטר ומצלמות מהירות כאשר מהירות הנסיעה הנוכחית גבוהה מהמוגדר עבור אותה מצלמת מהירות. ישנה בעיה ידועה הקשורה לעבודה עם דיבורית bluetooth סטריאופונית - גורמת להשתקת כל ההנחיות וההתראות של התוכנה (בעייה נוספת של איבוד תחילת כל הודעה קיימת בדיבוריות המונו). ישנם מספר דיונים על כך בפורום של waze ואולי בשל כך לא שמעת התראה על נוכחות משטרתית. ברכות על הפורום החדש, ארז גור

AYELET1

New member
תודה רבה ארז ../images/Emo13.gif ומספר תשובות

1. הערכת הזמן הבלתי מדוייקת התקבלה ללא קליטת GPS וכנראה לא היתה ריאלית גם עם מסוק... לכן חיכיתי בכל פעם כמה דקות שהתוכנה תתאפס , ולא רק שיוצג חיווי קליטת GPS, אלא שגם הזמן יהיה משהו הגיוני (הגיוני לפחות לשעות ללא פקקים). 2. אוזניית ה-BT אינה מחוברת לאנדרואיד כך שזה לא העניין. למעשה BT כבוי באנדרואיד. לגבי מצלמת המהירות אני יודעת. להתראה אודותץ נוכחות שוטר הייתי שמחה גם אם מהירותי סבירה (בפרט שישנם כבישים בהם נעשות עבודות ואז מהירות מוגבלת זמנית או סתם שכחתי להדליק אורות ביום... ). חוץ מזה, אתה מוזמן להשתתף

החתולית

New member
אני מקבלת התראות קוליות על נוכחות משטרה

התכנה אומרת בקול סמכותי: "שוטר לפניך" (כי היא מתייחסת לכולם כגברים). אשר להערכת הזמן, אני מצאתי שהיא בדרך כלל מדוייקת. אני מסכימה עם הסקירה בנושא "ההתעקשות" לנסוע בדרכים עמוסות. יחד עם זאת, זה לא קורה תמיד וכבר היו מקרים בהם התכנה שינתה מסלול באמצע הנסיעה, בגלל עומס באיילון, למשל.

AYELET1

New member
האם בדקת הערכת זמן בזמן שעות עומס?

כי בשעות "רגילות" ההערכה פחות או יותר נכונה בכל התוכנות. גם אצלי היא החליפה מסלול פעם אחת אבל בעקרון הערכת הזמנים בפקקים ממש גרועה.

אכן אתמול נוצלתי מלייזר

בעקבות הוייז, מה שמעצבן שהוא לא מזהיר קולית רק כשעוברים את המהירות המותרת, ולפעמים אתה מתחיל לעבור את המהירות ליד המצלמה או השוטר,. ואז אכלת אותה

למעלה