סקס או שוקולד

ד ו ר י ן

New member
סקס או שוקולד ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

v שוקולד אפשר להשיג כל הזמן v מגיעים לסיפוק עם שוקולד אפילו לאחר שהוא מתרכך v אפשר ליהנות משוקולד בזמן נסיעה מבלי להסתכן v אפשר ליהנות משוקולד לאט לאט ולמשוך את הזמן כמה שרוצים v משוקולד אפשר ליהנות גם לעיני אמא שלך v אם תנשכי את האגוזים חזק מידי, לשוקולד זה לא יפריע v שני אנשים מאותו מין יכולים ליהנות משוקולד מבלי שיקראו להם בשמות גנאי v אפשר ליהנות משוקולד על השולחן מבלי שזה יפריע לקולגות v אפשר לבקש שוקולד מאדם זר מבלי לקבל סטירה בפרצוף v שוקולד לא משאיר שערות בפה v למשפט "אם את אוהבת אותי אז תבלעי את זה" יש משמעות חיובית v עם שוקולד לא צריך לזייף v משוקולד לא נכנסים להיריון v אפשר ליהנות משוקולד כל החודש v אפשר ליהנות מכל סוגי השוקולד v גם באמצע השוקולד לא מפריעים לשכנים v לעולם אינך צעיר/ה מידי או זקן/ה מידי מכדי ליהנות משוקולד טוב v אפשר ליהנות משוקולד עם קטינים מבלי להיכנס לכלא v בשוקולד הגודל לא קובע – זה תמיד טוב v שוקולד לא ממשיך לפטפט אחרי שגמרת v שוקולד לא מסובב את הראש וישן v אפשר ליהנות משוקולד שישי – שבת ועדיין ללכת יציב ביום ראשון v קל למצוא שוקולד באורך 20 ס"מ

תמר

New member
כל הכבד, אבל.....

מקסים, פשוט מקסים. נהנתי לקרוא אבל...... תמיד עדיף סקס.

liat1953

New member
אוף...כמה אני מסכימה....

רק חבל שיש לו תכונה רעה הוא משמין נורא. לא הייתי משווה אותו לסקס, כי כל דבר טוב בעיתו... אז שיהיה רק טוב ומתוק שבת שלום

1 ברכה

New member
סליחה...

אבל תמיד שנאתי את השאלה.... את מי אתה אוהב את אבא או אמא ??? למה בכלל צריך לבחור... גם סקס וגם שוקולד... ועדיף לשלב..

מירב ד

New member
בהחלט לשלב בין השניים!

ואני יכולה לספר איזה סיפור...על איזה שוקולד מעניין.....

1 ברכה

New member
תספרי...

אם את יכולה....אז תספרי.... אנחנו נעמוד בזה... אפילו הגברים...(הם בטוח)...

מיטללל

New member
מסכימה מסכימה

אין מקום להשוואה בין שוקולד וסקס. שניהם מענגים ומספקים בדרכים שונות. מה שכן.. ותתקנו אותי אם אני טועה, שמשהו מהם חסר, אפשר לקבל נחמה מדבר השני, לא? מיטל, שכרגע לקחה לחדר שני כדורי שוקולד וקרמבו. נ"ב-מחכה לסיפור של מירב...

voguemaster

New member
אם בקרמבו עסקינן

שרשרו את דעתכם על החברה שעושה אותם הכי טוב, ואני אתחיל: גלידות פלדמן!!

1 ברכה

New member
שב !!!!!

אתה יכול גם לשבת... נראה לי שיקח דיי הרבה זמן עד שהיא תספר לנו... בנתיים תתכבד בטובלרון... (אחד הטובים שיש...)

JOE22

New member
בהחלט סקס../images/Emo70.gif עדיף על שוקולד אבל

היי למה לא לערבב את שניהם
סקס ושוקלד בהחלט שילוב קטלני ביחד.

מולי 1

New member
ברור שסקס!

סקס א שוקולד??? ברור שסקס! סקס מרזה- שוקולד משמין (וזה אומר הכל!) סקס לא עושה כאבי בטן, שוקולד כן סקס לא גורם למחלות (במידה ואין מחלות מין) ושוקולד כן סקס מיצר היקפים (בעיקר במותניים, זה תרגיל ספורטיבי נפלא-ההורדה והעלאת האגן) ושוקולד מוסיף היקפים. מסקנה- חשוב להמנע משוקולד, ורצוי לעשות סקס לפחות פעמיים בשבוע!

Rim9

New member
אני מוחה

שוקולד לא עושה מחלות! מאיפה הבאת את הרעיון הנוראי הזה? חוץ מה שגם סקס יכול להשמין - מנחת. ותראי את כל הנשואים/ות שבוודאי לא חסר להם סקס והם בכל זאת משמינים....

daniels3

New member
התשובה ברורה

גם וגם.....סקס....שוקולד.....שוקולד.....סקס כל אחד בסדר המועדף עליו

למען ההגינות

ההודעה הזאת פורסמה ב 22-10 כלומר לפני 4 ימים , אתמול פורסמה הודעה באותה הלשון על ידי מישהי אחרת , האם לא ראוי שמנהלות הפורום יתנו דעתם על זה? האם היה צורך בהודעה החדשה מאתמול לתת הערה ואף קישור למקור ההודעה?

מיטללל

New member
צודק 100 אחוז.

ההודעה זהה. עד עכשיו לא שמתי לב לזה. אני בטוחה שגם כותבת ההודעה הנוכחית לא שמה לב לכך {ההודעה של דן כבר עברה דף}, ההודעה המדוברת מסתובבת ברשת בכל מיני גרסאות, ולאף אחד לא הייתה כוונת זדון. בכל מקרה תודה שהארת את עניני, למען ההגינות :).

חיננית

New member
../images/Emo8.gifאך ורק שוקולד

סקס זה כבר מזמן לא מה שהיה , אבל שוקולד -יודעים כמה סוגים טעמים יצרנים איכויות יש? יאממממי..

למעלה