סקס עם ידידה קרובה

שׁזִיף

New member
אני חושבת כמה שפה יאמרו לך

כן או לא.. אתה בסוף תלך על זה. רק בגלל הסקרנות של מה יהיה אחר כך.. כעיקרון זה יכול להרוס אבל גם להפך, להפוך את הידידות בניכם לדבר טוב יותר. זה תלוי בה ובך ומה אתם מצפים אחד מהשניה. בכל אופן,

De-Panther

New member
חבל לך להתחיל עם זה אם...../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

הקשר איתה ממש חשוב לך כי אולי אתה טועה ואם בסוף הקשר שלכם יהפוך לקשר שתלוי בסקס?? אחרי זה קשה מאוד לחזור אחורה תחשוב כמה היא חשובה לך כמה אתה רוצה אותה ואם יצא שטעית בקשר לרגשות שלה אז ממש חבל לך לפני כמה זמן הייתה לי ידידה ממש טובה ואני נדלקתי עליה והיא לא רצתה ומאז הקשר שלי איתה לא משהו כמו פעם
וגם רוב הקשרים שלי שהיו מבוססים על סקס גם אם לא ממש מההתחלה כולם בסוף נגמרים מהר כשיוצאים מהקטע של הסקס

דעתי שונה מדעת הרוב (הגדול) פה...

אני בעד סקס עם הידידה אבל(!!!) רק בתנאי שהקשר בינכם מספיק טוב ושניכם בטוחים שאחרי המעשה לא תהרס הידידות. מניסיון אישי (ולא רק של פעם אחת) אחרי סקס עם ידיד שלי זה רק חיזק את הקשר שלנו. לא היו שום קטעים מביכים והכל היה סבבה. בקיצור תחשוב על זה טוב ואם אתה מחליט שזה יהיה בסדר אחר כך אז סבבה. אבל אם יש סיכוי שזה יהרוס לכם את הקשר (רק אתם מכיר את עצמכם אז רק אתם יכולים לדעת) וותר. זיונים מוצאים תמיד ידידים טובים לא!

De-Panther

New member
זיונים מוצאים תמיד?? אולי../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

את מוצאת תמיד

De-Panther

New member
אז כנראה שאני לא ממש מחפש../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

מספיק טוב

למעלה