סקרים רבותי סקרים..

snift

New member
סקרים רבותי סקרים.. ../images/Emo11.gif

OK. אם יש לכם רעיונות לסקרים - זה המקום לרשום אותם. רצוי דברים פשוטים עם תשובות של כן\לא, או מספר תשובות מצומצם.

hsotrt

New member
הממ...

סקר קטן וחביב: "האם HSOTRT צריך להיות המנהל?" 1.כן 2.לא 3.אולי

דרגורן

New member
מה דעתכם על "מתי תבחרו ב-Hsotrt?"

והתשובות: 1. When hell freezes over. 2. כאשר חוש ההומור שלו ישתפר. 3. מי זה hsotrt? 4. מה זה hsotrt? 5. כל התשובות נכונות. hsotrt, אל תיקח את זה קשה אבל זאת היתה בדיחה ממש עצובה......

Raistlin

New member
../images/Emo92.gif../images/Emo92.gif../images/Emo92.gif../images/Emo92.gif../images/Emo92.gif

מישהו מתכוון להשתמש בלוחות מתישהו ?! אני מחפש אנשים לשחק איתם אבל אני בספק אם מישהו יקרא מודעה בלוחות,, נ.ב אני משרשר בגלל שאני לא רוצה שיסקלו\יכו\ישרפו אותי (מחק את המיותר)

snift

New member
פרטים ... ../images/Emo11.gif

מה אתה רוצה לשחק ? באיזה איזור גיאוגרפי אתה רוצה לשחק ? וכו´... חוץ מזה - אם לא יהיו מודעות בלוחות - אף אחד לא יקרא אותם !

hsotrt

New member
אני??

נבלה חסרת מצפון!!!! סתם אח שלי...פשוט אני הצעתי ראשוןאת רעיון הפורום הזה אבל סניפט הזה גנב לי את השליטה!!!!

snift

New member
אתה רוצה להסביר את עצמך ? ../images/Emo11.gif

סגנון כזה לא יהיה מקובל בפורום.

Raistlin

New member
אני הייתי ראשון תאמת

נטע אמרה שנפתח את הפורום לתקופת ניסוין אבל איבדתי את הטלפון שלה ומצאתי אותו אחרי בערך חודש כשהפורום נפתח. חוצמזה סניפט לא מנהל ואם מישהו ישתלט על הפורום זה יהיה אני

snift

New member
אף אחד לא ישתלט על הפורום הזה !

מי שמחליט לגבי ניהול הפורום זנ תפוז (נטע). כך שאם יש לכם בעיות עם ניהול הפורום - היא הכתובת. לא פה בפורום.

hsotrt

New member
גורבש לא אמיתי...

אני ההיתי הראשון שקישרתי קשר עם נטע וגם אני איבדתי את הטלפון שלה והנה זה כך. אני קורא תיגר על כל מי שנמצא נגדי!!! ושלחתי לנטע מכתב שתיכנס ותוכיח לכולנו אחת ולתמיד, מי הוא הראשון והמתאים!!!!!!

הייזל

New member
למעשה ברעיון היה שלי

כבר הרבה זמן שאני מבחינה בצורך הזה בעקבות שאלות בפורום מד"ב. פשוט לפני שהצעתי אותו לנטע חיפשתי מנהל מתאים. עכשיו, אני לא מכירה אותך אבל לדעתי לפורום כזה חשוב שיהיה מנהל רציני שלוקח את התפקיד(ההתנדבותי) הזה ברצינות. איבדת את הטלפון של נטע? מה הבעיה לשלוח מייל או מסר בתפוז או לשים הודעה בפורום משוב? אתה לא נראה לי רציני. מצטערת.

hsotrt

New member
כמה דברים!

דבר ראשון: למיילים היא כבר לא עונה משום מה. דבר שני שמתי הודע בפורום משוב ואנו לי בשלילה!!! ושלישי מה הניק של נטע?

דרגורן

New member
מה קרה? למה כל כך חשוב לך לנהל את

הפורום? 1. יש עוד אתרים באינטרנט שיש בהם פורומים (נענע, וואלה, YNET ועוד) אתה יכול לבקש מאחד מהם לנהל שם פורום. 2. אם היית קצת יותר רציני, (כלומר לא היית מפרסם בפורום הזה את הטענות, אלא היית פונה לאנשים הנכונים או לפורום הנכון) אני מאמין שהיה ניתן להגיע להסדר (ניהול משותף וכו´) 3. מה רע לך ב-Snift/גורבש? 4. מה אתה חושב שהוא מקבל (מלבד תהילת עולם) מניהול הפורום שכל כך חשוב לך לנהל את הפורום במקומו? 5. למה אתה חושב שאתה תהיה יותר טוב ממנו בניהול הפורום?

למעלה