סקר לחברי הפורום:

highq10

New member
סקר לחברי הפורום:

1) מהם שלושת השירים הטובים שלהם מכל הזמנים? (עדיף לפי סדר הטיב לדעתכם) 2) מה אתם חושבים על הדיסק החדש, ובבמיוחד על השיר פרשס.

זהר25

New member
אהההההה

אין סיכוי שאני יכולה ליבחור רק 3. בקשר לאלבום הוא הכי חלש שלהם-יש שם כמה שירים מאוד יפים, Precious שיר מקסים ,אבל לא חזק לדעתי כמו שאר הקלאסיקות שלהם.בכללי אלבום לא רע ,אבל לדעתי הוא מתאים למעריצים של דפש מוד.exciter היה בהרבה ,אבל בהרבה יותר יפה.

Reshefgarcia

New member
תשובות...

החדש...לא יודע,לא החלטתי...תלוי במצב רוח...פרשיוס שיר טוב,אבל ממש לא מהגדולים. 3 שירים הכי טובים??? בלתי אפשרי...קשה בטירוף... בל בכ"ז...הנה שלי : ENJOY THE SILENCE WALKING IN MY SHOES NEVER LET ME DOWN

Rinor

New member
קשה לבחור רק שלושה אבל...

אם בכל זאת זו המשימה, אז הם בשבילי: 1) Enjoy The Silence - פשוט קסום, אין מילים, כל דבר שאגיד רק ייגרע מעוצמת השיר המדהים הזה... 2) Personal Jesus - קצבי, טוב, מסר מקסים, פשוט לחפש את ישו או מישהו לצידך לאחר השיר, ולהמשיך להניע את הראש מצד לצד הרבה אחרי שנגמר השיר.. 3) Higher Love - קודר, אפל, לוקח אותך למחוזות אחרים, אך יחד עם זאת אופטימי, מדבר על אהבה, על אנרגיה חזקה יותר, נעלה וטהורה...משהו שהוא קצת מעבר לדברים הפשוטים...זרימה... יום טוב... ניר...

milkshakit

New member
הממ.

Strangelove (1 - כל פעם שאני שומעת את השיר הזה אני מבינה למה אני מתה עליו. פשוט מנגינה מצויינת, שילוב נפלא עם המילים.. פשוט מדהים. כל פעם אני מתאהבת בו מחדש. I Feel Loved - לדעתי אחד השירים הכי טוב שדפש הוציאו אי פעם. המנגינה כל כך ממכרת ומצויינת, פשוט נותן חשק לקום ולנענע ת'תחת
Stripped -
!!! מה עוד יש לי להגיד על השיר הזה? מדהים, שקט ומרגש. בדיוק הסגנון שלי
2) האמת שממש לא התלהבתי מהאלבום החדש, רוב השירים הם ללא משמעות וסתמיים כאלה... למרות שדי אהבתי את פרשס בהתחלה, הוא נמאס עליי ועכשיו אני חורשת על החדש שהוא מצוין! (והקליפ
). קיצר לא אלבום משהו.

bAruLi

New member
אני ../images/Emo13.gif

1. וואו ....אין מצב שאני מצליחה לבחור =\ 2.דיסק ענק
התאהבתי בו מהשמיעה הראשונה
כיף להתחרפן איתו
ופרשס
שיר יפה
אבל לא כל כך מתאים לסגנון של הדיסק (לפי דעתי
)

aviGODFATHER

New member
../images/Emo26.gif

אני מכיר רק אלבום וחצי בערך שלהם ולא נראה לי שאני יכול לעשות דבר כזה... אבל בכל-זאת: Personal Jesus Blue Dress Sweetest Perfection (אני אוהב את הקול של מרטין גור) אבל זה היה מאוד קשה ואני מתאר לעצמי שעוד שבוע-שבועיים זה ישתנה 2. ובקש לאלבום החדש - פרשס טוב מאוד (לדעתי ברמה של Violator), בקשר לסינגל השני - A Pain That I'm Used To - נחמד אבל לא מדהים במיוחד. את שאר האלבום אני עוד לא מכיר

dirty boots

New member
קשה למדי.

1. Walking In My Shoes Freestate Little 15 אבל זה משתנה לגמרי. 2. לא שמעתי את כל הדיסק החדש, אבל לטעמי, Precius בינוני למדי ולא דפש במיטבם.

motisisr

New member
אז ככה

1. The sun & the rinfall - שיר מדהים בעיניי שיש הסבורים ובניהם אני שהוא נכתב כשיר פרידה לוינס קלארק.. פשוט של אהבה מקסים 2. To have & to hold- לא יודע מה בדיוק יש בשיר הזה שגורם לשערות בידי לסמור 3. World in my Eyes - אני חושב שאני מאוהב בו בעיקר בגלל Devotional ואני חייב להוסיף עוד אחד שפשוט תמיד גורם לי לחיוך ענקי על הפרצוף Nothing to fear בקשר לPTA אני מאוד מאוד מאוד אוהב את מה שאני שומע, לדעתי דפש באמת חוזרים לעצמם באלבום הזה אחרי הנפילה הגדולה של Exciter נכון ש Precious הוא באמת עילוי באלבום אבל לאחר שמיעה שניה הוא שואב אותך אליו חזק פנימה...

זה השירים שלי..

גנבת לי..לא בסדר
אבל אני הייתי מעדיפה יותר את barrel of a gun על world in.. אבל עדיין שירים מצויינים:) the sun and the rainfall פשוט אחד השירים היפים של דפש,אני כל פעם מתרגשת מחדש אני שומעת אותו..

Raz male

New member
אני

לא מסוגל לבחור שלוש שירים,אני מעדיף להגיד מה אני חושב על הדיסק החדש. אז ככה...לדעתי זה אלבום מצויין
זה האלבום הכי טוב שיצא ב-2005. השיר Precious שיר מדהים ויש באלבום עוד כמה וכמה כאלה למשל הסינגל החדש A Pain That I’m Used To , מעולה! אני מאוד אוהב את John The Revelator והשיר הכי טוב בדיסק הוא Lilian. מה שרציתי להגיד בכלל זה שאם כל אלבום היה בדיוק כמו קודמו, זה לא היה משעמם באיזה שהוא שלב?

Ice machinE

New member
סקר קשה הייתי אומר

תשובה לסעיף 1: i am you stories of old one caress לא יכולתי לדרג ואם הייתי יכול, הייתי בוחר עוד לפחות 20 שירים לרשימה הזו. זה בלתי אפשרי לבחור את ה-3 הכי טובים כי יש להם כ"כ הרבה ואנחנו עדיין לא גלגל"צ. תשובה לסעיף 2: הדיסק החדש נשמע סביר לא יותר מזה. היו להם אלבומים הרבה יותר טובים ממנו, אבל ללא ספק יש לו פוטנציאל. precious שיר טוב ומהרגע הראשון ששמעתי אותו ידעתי שהוא הולך להיות להיט גלגל"צי (למרות שלא מגיע לו להיות כזה, הוא יותר מדי טוב בשביל גלגל"צ)

AlterNova

New member
עכשיו תורי

ובכיין... 1) one caress 2) home 3) enjoy the silence---יש כמה סיבות טובות ללמה הוא כזה המנון וכמובן שיש עוד המון המון שירים ברשימה,אלה הראשונים שחשבתי עליהם. הדיסק החדש כיאה לדפש לא קליט בהתחלה, ואחר כך ממש ממש התחברתי אליו. חוץ מפרשס הגלגלצי אהבתי מאוד את suffer well ן macro...

למעלה