סקר לכולם:מה היה....

Frostey

New member
סקר לכולם:מה היה....

האירוע הכי גרוע מהWWF שאי פעם ראיתם? אצלי ללא ספק זה או Vanganse או Backlash משנה שעברה!

t-man

New member
הבחירה שלי

"מלך הזירה" 95 זה האירוע הכי גרוע לדעתי(חוץ מברט הרט-ג´רי לולר שהיה קורע),מה הם חשבו שהם נתנו למייבל להיות "מלך הזירה" רק אלוהים יודע

צודק, אבל גם 96 היה על הפנים

טי-מן אתה צודק במאה אחוז. זה באמת היה אירוע גרוע (אני התאכזבתי מהתיקו בין קאמה לשון מייקלס) אבל. . . .גם 96 היה גרוע. קצר מידי, איבד את ה"קסם" במלך הזירה. חוצמזה, גם את סדרת ההישרדות 94 לא אהבתי.

t-man

New member
לגבי סידרת ההישרדות 94´

אני מסכים איתך ב-100 אחוז (מי נותן לבוב בקלונד להיות במאין איבנט ועוד לזכות בתואר העולמי)אבל אני לא מסכים בעניין מלך הזירה 96´-זה ההתחלה האמיתית של אוסטין בראיון 3:16 המפורסם,היה אחלה קרב בין שון מייקלס לבריטיש בולדוג,וגם מיינקאינד נגד אנדרטייקר היה לא רע בכלל אבל אני מבין למה אתה לא אוהב את האירוע ואני חושב שהסיבה העיקרית היא ג´ייק "הנחש"רוברטס,תהרוג אותי אני לא מבין למה נתנו לו להגיע לגמר(שבלי ספק היה הגמר הכי גרוע בתולדות הטורניר)

בזמנו היה ככה

תראה, את הסכסוך בין מייקלס לבולדוג משכו יותר מדי זמן, הקרב היה טוב, אבל את הסוף לא אהבתי. עד למלך הזירה 96, היו שלושה סיבובים של קרבות טורניר, בזה היו רק שניים. הקרב בין אוסטין לג´ייק היה על הפנים באשמת ויידר. וזה היה הגמר! כבר אז התחלתי לאהוב את אוסטין, אבל בגלל שאז הוא נראה לי כ100% מתאבק, בלי בולשיט ודיבורים. . . . את הקרב בן מנקיינד לאנדרטייקר אני לא ממש זוכר. . .. זה היה ממש לפני שפול ברר בגד באנדרטייקר נכון? (זה קרה בסאמרסלאם שבא אחרי . . .. ?) את מה שעשו לטורניר לא אהבתי. זה הכל. . . . אהבתי טורניר ארוך, וקרב "מיין איבנט" רק בין הסיבובים. בנוגע ל94, אפילו שהקרב עם בקלנד היה ארוך מידי, עם סיום מגעיל. הוא היה קרב טוב. מה שלא אהבתי זה את קרבות ההישרדות עצמם! (5 על 5 במקום 4 על 4) והקיבוץ היה דבילי לדעתי. מה שכן, זה היה המקפצה של קווין נאש (דיזל) לאליפות, ולשנה שהכי אהבתי בWWF, שנת 95. את 94 לא אהבתי בכלל.

t-man

New member
מסכים ../images/Emo6.gif

גם אני לא אהבתי את מה שעשו לטורניר ב-96´, וגם אני אוהב טורניר בעל שלושה סיבובים ראיתי לאחרונה שוב את הקרב של ברט הרט נגד בוב בקלונד בסידרת ההישרדות והוא היה פשוט משעמם(גם קרב ההכנעה שהיה להם ברלמניה 11 היה גרוע לדעתי) אני מצטער אני לא מסוגל ליראות 40 דקות של ארבעה תרגילי הכנעה בקרב אני,אגב אהבתי כמה מקרבות באירוע למשל הקרב של קבוצת דיזל ומייקלס נגד הקבוצה של רייזור ובריטיש בולדוג עזרה מאוד לסטורי ליין(הקרע בין דיזל לשון)והיה חביב ביותר הקרב של אנדרטייקר נגד יוקוזונה היה בסדר(מצטער,כמה שעצוב לי שיוקוזונה נפטר-הוא היה מתאבק מסריח)במיוחד של זה היה קרב ארון(אני מתגעגע לקרבות ארון ) באופן כללי אני מבין את הסיבה של הבחירה שלך

raw is eyal

New member
אני עם

אני עם איש התמונות ואני גם חושב שהשנה שנתנו למייבל את מלך הזירה זה היה אידיוטי אבל מצד שני לטורניר לא הייתה חשיבות כמו שיש לו היום

לטורניר פעם היה יותר חשיבות מהיום

למייבל נתנו כי רצו לקדם אותו ( מיין איבנט בסאמר סלאם 95 ) לעומת היום, שנותנים את תואר מלך הזירה לבילי גאן.... וסידרת הישרדות 94 1. בקלנד-היטמן לא היה הקרב המרכזי, היה שתי קרבות אחרי זה 2. שינו את הטורניר מ4-4 ל5-5???? ההפך, הטורניר שונה מ5-5 ל4-4 בקיצור, הטורניר המקורי כלל קרבות של 5 אנשים מול 5 אנשים

לא. זה היה נסיון חד פעמי

זה היה נסיון חד פעמי ב94, שלא הצליח. גם ב93, וגם ב95 אחרי, היו 4 על 4

Frostey

New member
למרות שהטורניר ב96 היה קצר...

אוסטין נגד מרו היה קרב בן זונה!!!

t-man

New member
כן זה האירוע ש"דוינקים"היו

נגד בם בם ביגלו,הד שרינקרז ובסטיון בוגר(ואם מישהו לא זיהה "הדונקים" היו הבשווקרז ומן און א מישן) אבל אישי זה סקר לאירוע הכי גרוע לא לאירוע הכי טוב

itaikadosi

New member
אההה....../images/Emo46.gif אז אם כך שידרת ההשרדות 94 באמת היה מגעיל וגם הראמבל שהיטמן ולוגר זכו בו שאנדרטייקר הפסיד ליוקוזונה בקרב הקבר שכל הרעים יתערבו (זונות) ../images/Emo43.gif

Corino09

New member
אני לא אהבתי......

את ונג´נס היה אירוע הכי גרוע שהייתי צריך ללכת לשירותים כמעט לראות את "Y2J" או את הבכיין האולימפיק!!!! ועוד אירוע היה גרוע רויאל ראמבל 98 מה זה היה התפוארה הזאת סבבה אוסטין זכה והיה קרב טוב של מייקלס נגד טייקר אבל מה זה התיפוראה הזאת זה נראה כמו ליגה מטקסס או טנסי מה זה?!?!? אז שלי זה ראמבל 98 וונג´נס

אישי

New member
צודק...טעות שלי...הבחירה החדשה -

אני מסכים איתך ב-100% - "מלך הזירה" 95 מה באמת הם חשבו לעצמם שנתנו למייבל לזכות???

tinklebell

New member
בתור

ילדה, אני זוכרת שהכי אהבתי את הקטע בו יוקוזונה הרג את אנדרטייקר..... הייתי כל כך עצובה....... :))

tinklebell

New member
אוי... נמחק לי הקטע שבו רציתי

להגיד מה הכי שנאתי....... אני שנאתי את הקטע מהזמן האחרון: כשהאנדרטייקר הסתפר ונהיה רע!! מ-ע-צ-ב-ן!!!

Sid

New member
לדעתי אינויישן

הרבה בגלל הקרב בין הECW/WCW לWWF כי הקבוצה של WCW/ECW היתה פשוט אומללה וגם טיפה רויאל ראמבל 94 בגלל הקרב שבו הפסיד אנדרטייקר ליוקוזונה 9 אנשים מתערבים בקרב אחד ועוד לטובת צד אחד בלבד!! למי שלא זוכר המתאבקים שהתערבו הם: דיזל ג´ארט ביגאלו אדם בומב קראש סאמו פאטו קאבוקי הגדול ועוד יפני שאני לא זוכר את שמו

למעלה