סקר מיוחד - סיכום שנת 2006.

Nechi Nech

New member
סקר מיוחד - סיכום שנת 2006.

טוב חברים, אוטוטו מגיעה שנת 2007, את השנה.. לא? :) 1.אומן הדאנסהול לשנת 2006 2.אומן הניו רוטס לשנת 2006 3.הדאנס הכי טוב שהייתם בו השנה. 4.הסאונד סיסטם השורף לשנת 2006 (בחו"ל ובארץ.) 5.רידים השנה. 6.האומן המאכזב לשנת 2006 7.האומן המפתיע לשנת 2006 8.טיון השנה. 9.אלבום השנה (בחו"ל ובארץ). 10.שנה טובה/רעה לרגאיי? 11.מה הציפיות מהשנה החדשה?

K C

New member
../images/Emo112.gif

1.אומן הדאנסהול לשנת 2006 - פאנטה 2.אומן הניו רוטס לשנת 2006 -לא שמעתי הרבה 3.הדאנס הכי טוב שהייתם בו השנה - לי סקארץ פרי במשה 4.הסאונד סיסטם השורף לשנת 2006 (בחו"ל ובארץ.) - רודבוי 5.רידים השנה. - אין מושג 6.האומן המאכזב לשנת 2006 - סיזלה 7.האומן המפתיע לשנת 2006-? פאנטה? 8.טיון השנה.
9.אלבום השנה (בחו"ל ובארץ)
10.שנה טובה/רעה לרגאיי? סבבה 11.מה הציפיות מהשנה החדשה?אין לי 12. הגלדיאטורים

Carcass

New member
...

1.אומן הדאנסהול לשנת 2006 - הדיג'יי נאמבר וואן ,Vybz Kartel 2.אומן הניו רוטס לשנת 2006 - אווו אהה...קשהההה....Turbulence,עם שני אלבומים וישיבה על המוןן רידימים שורפים. 3.הדאנס הכי טוב שהייתם בו השנה. אחד מהפעמים בסלואו משה..לפני כמה חודשים טובים.. 4.הסאונד סיסטם השורף לשנת 2006 (בחו"ל ובארץ.) אני יהיה חייב להגיד ספיישל דליברי סאונד ,בסט לפני לוקי די. 5.רידים השנה. וואי הבחירה קשה ציצים יענטו..His Imperial Majesty Riddim. 6.האומן המאכזב לשנת 2006..יש הרבה אמנים שאכזבו אותי..נראה לי הכי מאכזב היה Luciano,עם שני אלבומיי רפש. 7.האומן המפתיע לשנת 2006...Gyptian,פרץ לתודעה עם אלבום מצוין ויכולות ווקליות אדירות,בהחלט אמן ענק. 8.טיון השנה. Sizzla - Yourself 9.אלבום השנה (בחו"ל ובארץ). Sizzla - Waterhouse Redemption 10.שנה טובה/רעה לרגאיי? שנה מצויינת,גם לרגאי בארץ וגם בחו'ל. 11.מה הציפיות מהשנה החדשה? טוב לפי התוכנית באיזור סוף מאי-יוני אני אמור להיות ביארד כחלק מהטיול הגדול(קריביים + מקסיקו) ,מעבר לזה,שיבואו כמה שיותר אמנים מחו'ל. 12. הופעת הרגאי של השנה? גם התלבטות קשה,בעיקר בין זיגי ללוקי די,שתיהן היו אדירות,אבל בלוקי יותר נהנתי. בסה"כ היתה אחלה שנה..

REL YESAYA

New member
התשובות שלי

1.אומן הדאנסהול לשנת 2006- ללא ספק TONy mattaron התלבטתי קשות בינו לבין קפלטון ושם 2.אומן הניו רוטס לשנת 2006-ממש אהבתי את השירים של פאנטן מוג'ה השנה 3.הדאנס הכי טוב שהייתם בו השנה. בלוק פארטי 1!!!!!!! 4.הסאונד סיסטם השורף לשנת 2006 (בחו"ל ובארץ.) בחו"ל סנטינל מבחינתי ממש נהנתי בדאנס שלהם בגרמניה ובארץ אוריג'ינל מיי לורד סאונד 5.רידים השנה.אני חייב שניים 85 וtropical storm מבחינתי 6.האומן המאכזב לשנת 2006 -איפה סיזלה? 7.האומן המפתיע לשנת 2006-קולי באדז 8.טיון השנה.coolie buddz -come around 9.אלבום השנה (בחו"ל ובארץ).too bad buju banton 10.שנה טובה/רעה לרגאיי?בארץ סבבה בחו"ל מצויינת 11.מה הציפיות מהשנה החדשה?דיי כבר עם הדנסהול הלא רקיד הזה ושיחזרו לרידמים מקפיצים

yaarasta

New member
לגמריי לא רקיד....

איפה הרידמים החזקים של 2003-2005 (עם דגש על 2004 שנה חזקה במיוחד) רידמים טיבים ביותר של דאנסהול שיצאו השנה (וממש לא מזמן) עם ה- sidewalk university וה- 12 gauge BLESS

rudeboy sound

New member
הארדקור נכון.. אבל -

לא רקיד? זה ממש לא נכון.. רק להיכנס ליו טיוב ולראות דאנסים של פאיה לינקס, מטארן וכל החברים ואיך שהבנות זזות שם... אין יותר רקיד מזה! ובתקופה האחרונה גם הבנים בדאנסים (בחו"ל כמובן, בעיקר בג'אמייקה..) מביאים כל מיני ריקודים שהם מכינים כנראה בבית מבעוד מועד :) לקהל שלנו בארץ זה מאוד קשה זה נכון, לא מתאים ממש לדברים שהורגלנו אליהם, אבל זה בדיוק העניין - שגם הם לא הורגלו לזה, וגם להם כל הגטו וויסקי, 12 גייג', ריוט, דם טיים דה, אנגר מנג'מנט ושאר הרידמים המטורפים האלה הם סטייל חדש - רק שהם פשוט מתרגלים לזה מהר מאוד, ומשנים את הסגנון ריקוד בלי בעיה.. כאן זה יותר קשה לאנשים, ואין מה לעשות... עצה שלי - להוריד איזה דיסק עם כל הרידמים האלה, לשים באוטו, ולסוע יום שלם בלי לעצור... זה יכנס לכם לראש אם תרצו או לא כי - זאת המוזיקה העדכנית שיש היום, והאיכותית ביותר שיש גם לפי דעתי, והמיוחדת ביותר דווקא בגלל שהיא לא שיגרתית... BUSY MOVADO IDIDIDIDIDIDIDIDIDONIA BOUNTY BEENIE ELEPHANT DELLY MATARAN LINKS MUNGA KERTEL עם כאלה שמות אי אפשר להתווכח!!

REL YESAYA

New member
ברור שאי אפשר להתווכח

אבל מה עדיף MUNGA על GHETTO WHISKI או על TROPICAL STORM תופים מצילות באסים זה מה שמרקיד את האנשים פה בארץ כמובן שאני לא מדבר על הקהל בחו"ל.....

smadicris

New member
אריאל כשאתה אומר טרופיקל סטורם אתה

מתכוון לרידים עם wha dis, hit maker, gal fi get וכו'? כי אם כן, לרידים קוראים foundation (נכון שהוא רשום בטעות בכל מיני מקומות בשמות שונים אבל זה השם שלו - פאונדיישן) טרופיקל זה רידים מלפני שנתיים בערך.

REL YESAYA

New member
נכון...

אני יודע שקוראים לו ככה אבל אני יותר אוהב tropical storm יותר מתאים ואיך את ה מסביר שבשיר של bling dawg עליו הוא אומר בהתחלה טרופיקל סטורם?

xXx Shiraz xXx

New member
טוב מותעק ../images/Emo3.gif אבל אם תשים דיסק

באוטו ותתחיל לרקוד כדי להתרגל לסגנון שונה של ריקוד, המצב יהיה ממש לא טוב =\ חחחחחח BLESS

xXx Shiraz xXx

New member
בקשר לטרופיקל סטורם..

מה הבעיה שלרידים יהיה 2 שמות חבר'ה? ע"ע ליבריישן רידים של מורגן הריטייג'... במדלי הרשמי באלבום הרידים כתוב MT. zion medley אז לרידים קוראים גם מאונט זיון וגם ליבריישן
ייתכן גם ייתכן !

smadicris

New member
אין בעיה בכלל

לרידים יש שם רשמי אחד. foundation,( שם מאוד לא ייחודיי כי יש עוד כמה רידימים שנקראים פאונדיישן אבל לומשנה) tropical storm זה עוד שם, אגב הוא גם מוכר כ-gully riddim או gully slime אבל אנשים עושים סמטוחה. באמת לא קריטי העיקר שכולם מבינים לאיזה רידים התכוונת bless

Carcass

New member
אני חייב למחות כנגד ההאשמות כנגד

סיזלה.. 2006 היתה שנה מצויינת בשבילו,עם שני אלבומים מעולים ( Jah Protect,Waterhouse Redemption),השנים היותר חלשות שלו לדעתי היו 2004-2005,שחוץ מ the real thing live מ2005 שהיה אדיר,כל אלבום אחר שלו היה רפש פלוס או מינוס : Tour Bus- לא יודע מה היה הקטע שלו להוציא תזבל הזה,אבל זה באמת היה זוועה Paradise - קלונג'י עושה היפ הופ ,קקמייקה. Burning Fire- האלבום היותר טוב מבין השלושה,עם כמה טיונים נחמדים(Jah Is Love,Jah Knows Best,African Queen)'אבל בכללי גם לא משו בכלל.

יאללה!!!

1.אומן הדאנסהול לשנת 2006 - היו המון תותחים, בעיקר חדשים כמו איידוניה, ביזי, מובאדו, אבל לדעתי טוני מטרהון הביא את הדברים שאנחנו הולכים לזכור עוד הרבה זמן! מקום שני אצלי בייבי שאם בגלל הגטו סטורייי... 2.אומן הניו רוטס לשנת 2006 - היו לנו המון טיונים מרגשים השנה, וההתלבטות הגדולה שלי היא בין וגאס בגלל Do You Know לבין צ'אק פנדה עם Light Dem ובסופו של דבר אני בוחר בפנדה כי הוא הכי ריגש אותי השנה! 3.הדאנס הכי טוב שהייתם בו השנה. האניברסרי של סטון לאב בקינגסטון :)) ובארץ אחד החמים לדעתי היה יום העצמאות ברידינג, משאית סאונד סיסטם, מי היה מאמין... 4.הסאונד סיסטם השורף לשנת 2006 (בחו"ל ובארץ.) בחו"ל סטון לאב, איך לא. ובארץ אני בוחר בצ'מפיון סאונד, ררררררררודבוי סאונד ואני אציין לטובה גם את מיי לורד שחזרו מהיארד עם אנרגיות מטורפות וספיישלים מדהימים(נינג'ה מאן... פאק...), ועל אותו כנ"ל את אבויה!!! 5.רידים השנה. המממ קשה, היו המון טובים, קשה לבחור, אני הולך על הSweat במקום השני והWipe Out במקום הראשון ולמה? כי הוא הרידים הכי חדשני לדעתי. הוא מביא שינוי במקצב בתוכו ומביא משהו שלא היה עדיין! 6.האומן המאכזב לשנת 2006 אמרו ואני אגיד שוב - סיזלה! האומן שהיה הכי בולט עד לפני שנתיים מאבד את עצמו ומוציא סינגלים שאני לא אכנה ביותר מ"בסדר", כשיש לו כל כך הרבה להיטים מלפני שנתיים-שלוש, שעד היום מתנגנים! 7.האומן המפתיע לשנת 2006 קולי באדז, Fresh ting, אם הוא מביא עוד טיונים כאלה יש לו קרדיט אצלי!!! 8.טיון השנה. אואה, קשה לבחור רק אחד... אני בוחר בNo Badda Me של פרפקט! 9.אלבום השנה (בחו"ל ובארץ). אין בעיניי אלבום שאהבתי כל טיון בו השנה!!! בחו"ל לפחות, כי בארץ היו אפילו כמה... סילברדון, איאם החדש! ביג ריספקט! 10.שנה טובה/רעה לרגאיי? שנה מצויינת, הרבה טיונים מעולים, זמרים חדשים ומצויינים! 11.מה הציפיות מהשנה החדשה? לא ברור, הטיונים שסגרו את השנה היו דברים כמו Come Around של קולי באדז, Hot Fuck של וגאס, Hits Pon Toppa Hits המלך של קייפלטון, ברוקלין & ג'מייקה של מורגן הריטייג' סטייל חדש ונייס. אני מהמר שהקו הזה ימשיך ונזכה לשמוע הרבה את הסטייל שהתחיל ב2006 וימשיך עכשיו, של דאנסהול ורוטס שנשמעים כמעט אותו דבר, רוטס שאפשר לרקוד במסיבות ולשמוע בבית, אני לגמרי בעד בסטייל הזה, שאומנם איטי יותר מהדאנסהול שהיה לנו ב2005 אבל מיוחד וחדשני! 12. הופעת הרגאיי לשנת 2006: איק א מאוס בבארבי, לא יאומן!!!

יאללה, מתי 2007?

1.אומן הדאנסהול לשנת 2006 Buju Banton - חזר כמו גדול עם אלבום דאנסהול ראשון מזה הרבה זמן 2.אומן הניו רוטס לשנת 2006 Gyptian! וכל מילה מיותרת 3.הדאנס הכי טוב שהייתם בו השנה. בטוח היה אחד :-O 4.הסאונד סיסטם השורף לשנת 2006 (בחו"ל ובארץ.) בשבילי, רודבוי. עם קצת רדבול וגיניס
5.רידים השנה. עד כמה שאני נזכר בשליפה, Triumphant ברוטס ו-Gi Gi בדאנסהול 6.האומן המאכזב לשנת 2006 באונטי. לא התחברתי לסטייל שלו השנה. 7.האומן המפתיע לשנת 2006 קארטל, לא מוריד הילוך לשניה.. ולו רק בזכות השורה "Which gyal have di prettiest bey-beeee?!". גאון! ונציין גם את ד"ר איוול שהוא גאון ברמות.. נקווה שיעמוד בסטנדרטים שהוא הציב בהמשך 8.טיון השנה. Toppa Tings - Capleton 9.אלבום השנה (בחו"ל ובארץ). Buju Banton - Too bad 10.שנה טובה/רעה לרגאיי? התחילה די זוועה.. אבל הסיום הציל אותה מלהיות מעפנה... בגדול אני לא אוהב את כל הסלאק שהולך בזמן האחרון 11.מה הציפיות מהשנה החדשה? פחות סלאק, יותר קונצ'נס

חוזר בי

סיזלה *באמת* היה הדבר הכי מעפן בשנה הזאת
קצת אחריו מככב אהוד אולמרט

tabasco11

New member
../images/Emo160.gifהנה התשובות שלי.....

1- אומן הדאנסהל- מהיום שאני מכיר אותו, ובזכותו אני בכלל אוהב רגאיי- big baaaad bounty killa המורה של אומני הדאנסהל הכי מצליחים היום [ושל טבסקו כעצמו!] 2- ניו רוטס- warrior king , כי פשוט אף אומן עדיין לא מצליח להוריד אותו למטה! 3- דאנס הכי טוב- וואו בחירה קשה... אני בוחר כמה!!- המסיבת רחוב 1, יום העצמאות, יום הולדת של רמי, ופורים בסלואו 4- סאונד- נו... אני לא יכול לומר ישראלי
, אבל ביארד... faya linx ודויד רדיגאן וכל מילה מיותרת 5- רידים השנה- bill back & nukkie- כל טיון שיצא עליהם שרף 6- אומן מאכזב- ding dong- הוציא טיון אש אחד ועכשיו מוציא פה ושם שטויות.. שימשיך לרקוד, אולי עדיף.. 7- אומן מפתיע- dr. evil, ליצן לא קטן שלא מפסיק הרוג עם הסטייל 8- טיון השנה... אתה באמת חושב שאני יצליח לענות על כזה דבר? רק בזמן שאני כותב עולים לי 50 9- אלבום השנה- בארץ- צ'ולו ''תבלין ישן'', חו''ל movado- gyastaz 4 life [ואם למישהו עדיין אין אותם, לטוס להשיג!!] 10- ציפיות- ............. ב10 לינואר הם מגיעות...............

למעלה