סקר מיוחד - סיכום שנת 2006.

Nechi Nech

New member
וואלק!

.אומן הדאנסהול לשנת 2006 הייתי אומר מובאדו, אבל וואלק.. קפלטון הצליח לשרוף את 2006 עם Toppa Tingz, Hit Maker, Forty Summph ועוד כמה טיונים שאני לא זוכר כרגע.. 2.אומן הניו רוטס לשנת 2006 הייתי אומר צ'אק פנדה בגלל Light Dem הענק אבל זאת ללא ספק הייתה השנה של ג'יפשן.. 3.הדאנס הכי טוב שהייתם בו השנה. רודבוי סאונד בפורים בסלואו משה ואין על מה לדבר בכלל.. 4.הסאונד סיסטם השורף לשנת 2006 (בחו"ל ובארץ.) או.. זה עניין קצת מסובך. יש המון המון כבוד לסאונדים כמו איימר, שמשמידים ומחריבים כל מועדון שהם מנגנים בו.. גם למיי לורד, שחזרו מהיארד חריפים מתמיד וכל סט שלהם זה חוויה.. במיוחד לאבויה, שהכניסו לכל קהילת הרגאיי טוב טוב לראש שהם חזרו מג'מייקה והם לא פראיירים בכלל..!! אבל חברים, רק סאונד אחד הוא הצ'מפיון סאונד...והסאונד הזה הוא רודבוי סאונד. 5.רידים השנה. Gangsta Rock נראה לי.. פשוט אחד הדברים הבועטים ששמעתי.. 6.האומן המאכזב לשנת 2006 סיזלה? לא יודע, Mi Nah Rape ו-Somke The Marijuana טיונים כל כך טובים שהם מילאו לדעתי את כל 2006 בכיף.. אבל בידיעה שהוא יכול ומסוגל להוציא אלף להיטים בשנה.. אז כן, סיזלה אכזבת השנה. 7.האומן המפתיע לשנת 2006 Beenie Man.. אף פעם לא החזקתי ממנו במיוחד.. אבל אחרי ששמעתי את כל מה שהוא הוציא (מ"From Jamaica" על ה-World Jam Riddim) ועד עכשיו הגעתי למסקנה שהוא אכן BIG ARTIST.. אומנם ליצן, אומנם באד מאן אשכנזי רצח.. אבל עדיין וויקיד.. 8.טיון השנה. Baby Cham - Ghetto Story (למרות שהוא יצא ממש בסוף 2005, הוא עדיין שרף בכל דאנס שניגנו אותו השנה) 9.אלבום השנה (בארץ ובחו"ל) בארץ - "תבלין ישן" של צ'ולו - לא נראה לי שקיים בנאדם שחיכה יותר ממני לאלבום המופתי הזה. ולא התאכזבתי.. אכן אלבום מעולה, מושקע, חריף ושורף. 10. שנה טובה/רעה לרגאיי? התחיל חלש, הסתיים פסיכי. (במובן הטוב של המילה) 11. מה הציפיות מהשנה החדשה? הרבה טיונים פסיכיים, הרבה דאנסים פסיכיים.. ויהיה טוב.. 12. הופעת הרגאיי לשנת 2006 Eak A Mouse נראה לי 13.מיקסטייפ השנה (הרשתי לעצמי להוסיף): ניו רוטס - A Mar Sound - King Nuh Sleep (לא הפסקתי לחרוש עליו) דאנסהול - Rude Boy Sound - Bullit Bullit Bullit (פסיכי פסיכי פסיכי!!!! טיונים ומיקסים פסיכופטים)

למעלה