סקר משהו נחמד...

maor ravid

New member
סקר משהו נחמד... ../images/Emo220.gif ../images/Emo208.gif ../images/Emo8.gif

אם הייתם יכולים לבחור שיר בעברית בלבד שהנרי וניקה יעשו לו חידוש באיזה שיר הייתם בוכרים?!? שכל אחד יפרסם את השיר שלו זמר/ת שם השיר. ואם בא לכם צרפו גם ת'מילים שלו ככה סתם בשביל הכייף אם בא לכם לפרט יותר למה כל אחד מתחבר דווקה לשיר או למילים. או שהוא חושב שהנרי וניקה יכולים לשנות את השיר ולקחת אותו למקום אחד לעשות אותו שקט קיצבי יאלה תזרמו... כמו שנעשה בשיר "בגידה" של ריטה

maor ravid

New member
יאלה שלי ירדנה ארזי - שוב בתמונה... ../images/Emo3.gif

בחרתי בשיר הזה בגלל כי אני חושב שהוא אייך שהוא המילים מתחברות לניקה קצר וקולע והוא שיר טוב עם לחן טוב של רמי כמו "בבגידה" הנרי יכול לסמפל אותו בצורה הטובה ביותר המילים של השיר... "שוב בתמונה" ביצוע: ירדנה ארזי מילים: יאיר לפיד לחן: רמי קלינשטיין אני שוב בתמונה הייתי כבר בדרך אחרת הייתי כבר רחוקה הייתי קרובה הייתי עונה מוצאת בתוכי עוד פינה עצורת נשימה, כואבת ובכל זאת הולכת אני שוב משתנה הייתי האישה אחרת הייתי זרה הייתי כנועה הייתי שונה מוצאת את עצמי בפינה עומדת צמודה ובכל זאת הולכת

tA Love Tu

New member
../images/Emo108.gifיודע מה, זו באמת שאלה מעולה!

כרגע לא עולה לי משהו לראש, אבל תן לי קצת לחשוב על זה. ורעיון יפה, השיר של ירדנה ארזי. המילים באמת סוג של מתאימות לניקה.

CHRISS

New member
ממ..עונה :)

או את "השקט שנישאר" או את "לא יכולה בלעדיך"

CHRISS

New member
דיברתי היום עם הנרי

הוא אמר שהם מתקדמים אחרי הכל הנרי עובד לא רק על האלבום של ניקה כניראה שלקראת החודש הבא כבר יתחילו לצאת סינגלית בקצב רגיל לרדיו

ישיוש

New member
סקר חמוד...עונה...

לדעתי הנרי יכול לעשות חידוש לשיר המדליקקקק של דפנה דקל "זה רק ספורט" אני שבויית המנגינה המכורה לקצב לכן אני מאמינה במלחמה בעצב לרקוד את כל המועקות לשיר אל תוך החושך לזרוע לשלוש דקות את הבהובי האושר ואין לי שום רצון להתיפיף ההתנשאות הזאת היא קטע מעייף ולא אכפת לי לצפצף כי המשחק עושה לי כיף בסך הכל נעים וטוב לי לחפף עם גיטריסט ומתופף ועם קלידן שמתחצףועם סיכוי אחד לאלף לעופף ואם הנערה לא תשחק אותה היא לא תבכה היא לא תכריז על יום מותה כי זה רק ספורט כן זה רק ספורט זה רק ספורט רק ספורט * 2 כן החיים הם דם מהיר וזה דבר בטוח אבל הלילה יש לי שיר ועוד הכל פתוח נדמה לי שאצלנו כאן בארץ המובטחת אדם מבין מי שמוכן את הסיכוי לקחת

למעלה