סקר סיכום שנת 2005 ברגאיי !!!

ZeusMan

New member
סקר סיכום שנת 2005 ברגאיי !!! ../images/Emo188.gif

1. Riddim Of The Year Goes To * עליכם לרשום את רידים השנה, או רשימה מהטוב לטוב פחות של הרידימים שהכי עשו לכם את זה השנה... 2. Artist Of The Year Goes To * עליכם לרשום את אמן השנה שלכם או רשימה מהטוב לטוב פחות של האמנים שהכי עשו לכם את זה השנה... 3. Group Of The Year Goes To * עליכם לרשום את להקת (חבורת) השנה שלכם או רשימה מהטוב לטוב פחות של הלהקה שהכי עשתה לכם את זה השנה... 4. Best Riddim Artist Goes To * עליכם לרשום את רידים השנה שלכם או רשימה מהטוב לטוב פחות של הרידימים שהכי עשו לכם את זה השנה... 5. Best New Artist Goes To * עליכם לרשום את שמו של אמן שרק השנה פרץ לתודעתנו או רשימה מהטוב לטוב פחות של האמנים שהכי עשו לכם את זה השנה... 6. Best Tune Goes To * עליכם לרשום את שיר השנה שלכם או רשימה מהטוב לטוב פחות של השירים שהכי עשו לכם את זה השנה... 7. Best Soundsystem Goes To * עליכם לרשום את הסאונדסיסטם של השנה שלכם או רשימה מהטוב לטוב פחות של הסאונדסיסטמים שהכי עשו לכם את זה ברחבה השנה... 8. Best Club Banger Tune Goes To * עליכם לרשום את שיר המסיבה של השנה או רשימה מהטוב לטוב פחות של שירי הרחבה שהכי עשו לכם את זה השנה... 9. Best Dancehall Artist Goes To * עליכם לרשום את אמן השנה בדנסהול או רשימה מהטוב לטוב פחות של האמנים שהכי עשו לכם את זה השנה... 10. Best Moment Of The Year Goes To * עליכם לרשום את אירוע השנה ברגאיי... בהצלחה ותודה לכל המשתתפים מראש !!! נ.ב ---- עליכם להגיע, הבנים עם חליפות מחויטות לטקס והבנות בשימלה שתהיה כמה שיותר פירחונית.... אין לעשן במקום, לכן, יוקם חדר מיוחד שיקרא חדר עישון בו לא הותקנו מצלמות ביטחון אז תרגישו בנח...

ZeusMan

New member
תיקון...

לגבי 4... עליכם לרשום את האמן ששרף הכי הרבה רידימים השנה לדעתכם...

ZeusMan

New member
שלי..

1. Riddim Of The Year Goes To Drop Leaf - הרגש רבותי וגבירותי, קנה אותי... למרות שאם אני לא טועה הוא יצא ב-2004
2. Artist Of The Year Goes To Damian Marley - עשה את זה ובגדול, שיבושם לו... 3. Group Of The Year Goes To Morgan Heritage - ממש הפציצו בלי לראות ממטר... יש לציין שהיתה גם ל-TOK שנה נפלאה... 4. Best Riddim Artist Goes To Richie Spice - עשה לי את זה השנה בטירוף, כמעט ולא איכזב ברידימז שהוא ביצע... 5. Best New Artist Goes To Fantan Mojah נתן הצגה ענקית השנה עם אלבום מצוין... 6. Best Tune Goes To Footprints - שוב לא ידוע לי על השנה המדויקת שזה יצא, אבל אני אישית נחשפתי לטיון הזה השנה, והוא פשוט ריגש אותי כל פעם מחדש... 7. Best Soundsystem Goes To Rudy Boy Soundsystem (Rude boy) They Blast !!! 8. Best Club Banger Tune Goes To King Of The Dancehall - Beenie Man 9. Best Dancehall Artist Goes To Sean Paul, למרות ירידה ברמה מהאלבום האחרון ב-2002 הוא עדיין שולט מבחינתי... 10. Best Moment Of The Year Goes To פתיחת הפורום פה במיינלנד תפוז !!! BIG UP פורום רגאיי..

rudeboy sound

New member
ריספקט על הבחירה :) עשו לי תשנה -

1- 5TH ELEMENT RIDDEM כל מה שריצ'י וחבריו עושים מעולה.. 2- ASASSIN שרף בגדול השנה! 3- T dat O dat K הלא הם טי או קיי!! 4 - JONIOR KELLY בטיון PROVE MY LOVE אחד האהובים עליי... 5- אני איתך בבחירה של פאנטן מוג'ה, חידוש מרענן לרגאיי מיוזיק... 6 - גם פה אני איתך - FOOTPRINTS עוד יזכר לדורות השיר הזה... ואם אפשר - HANDCART BWOY של פרפקט, ענק גם כן... 7 - פה אני ישאר נייטרלי ויגיד שכל הסאונדים עשו התקדמות אדירה בשנה האחרונה, וכל הכבוד לכולם!! :) 8 - ללא ספק - WELCOME TO JAMROCK השיר הזה הצליח להיכנס לכל מועדון עם כל סיגנון ואין אחד שלא מכיר אותו... 9 - KARTELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL אין מה לעשות - הגאוניות שלו זה משהו שלא נשמע עדיין, וספק אם ישמע בעתיד... אינטיליגנט ברמות שלא חשבתי שאפשר להגיע אליהם בסטייל הדי ג'יי... 10 - חזרתו של הגדול מכולם בוג'ו בנטון לכושר והוצאה של כמה טיונים שמזכירים את הגרגמל האורגינל... זה חידון? זוכים באיזה פרס פה? :)

conatus

New member
כאן אפיקומן!!!

הנה קצת מהמועמדים שלי!! 1. truth n rights 2. דמיאן מארלי 3. במבו סטיישן 4. צ'אק פנדה 5- luton fyah - i wayne 6. handcart bwoy 7. וואו באמת כל כך הרבה די ג'ייז-סאונדים-סלקטות קשה מאוד וקודם כל כבוד אדיר לכל מי שמתעסק במוזיקה כי מוזיקה היא החיים האוויר הנשמה בכל דבר !!! אבל הסאונד שתמיד ריגש אותי השנה ושכל פעם הורס אותי מחדש-- רוד בוי סאונד אוריג'ינל יארד בוי קורע הרחבות משדל בנות ישראל!!! טו דה מקס!!! 8. welcome to jamrock-damian marley 9. קייפלטון!!!! 10. א- ערב הסטודיו 1 באום ביצ' הרגע המרגש ביותר בשבילי ב- במבו סטיישן בהרצליה שוב ג- טורבולנס בהופעה בבארבי תודה היה כיף הסקר הזה!!

ZeusMan

New member
Bless Di Aficoman !!!

תודה על הבחירות מאן !!! נהנתי במיוחד מהבחירה של הבמבו סטיישן, BIG UP...

Carcass

New member
שלי..

1. Bless Me Riddim. 2. Damian Marley. 3. Morgan Herritage. 4. Teflon. 5. Warrior King -לא יודע אם הוא חדש,אבל אני שמעתי אותו פעם ראשונה רק לפני כמה חודשים ומאוד אהבתי. 6. Damian Marley - Welcome To Jamrock. 7. אין לי מושג. 8. Damian Marley - Welcome To Jamrock. 9. Seal Paul,רק בגלל We'll Be Burnin'. 10. אין ספק בכלל,מתיסיהו בארץ.

yaarasta

New member
והזוכים המאושרים ההההםםםם ../images/Emo26.gif

1. ללא ספק שה- JUSTICE RIDDIM מעולה וכל אמן יושב עליו פרפקט! 2. SIZZLA vs. BOUNTY KILLER לשמחתי יצא לי להכיר את האומן הדגול הזה טיפה יותר השנה, ואחרי שראיתי אותו בהופעה אין ספק שהערכה עלתה.. לגבי סיזלה, שירים כמו Thank u mama, Show me, Rise to de occation, Love u more, Strong, Solid as a Rock ועוד ועוד מול שירים כמו Pump up her Pum Pum, Fire, Run out pon dem ועוד ועוד ועוד מראים כמה שהוא מוכשר, שורף, ומרגש מצד שני יש את TURBULENCE VS. GYPTIAN עם הריגושים 3. TOK מרגשים על שירים כמו TEARS על ה SEASON RIDDIM ו FOOTPRINTS (שאמנם יצא שנה שעברה אבל who gives a damm!) ושורפים עם טיונים כמו LADIES על ה JONKANOO רידים, ועל ה ג'סטיס, ועל ה THRILLER ובכלל!! 4.ממ... הייתי אומר ש VYBZ KARTEL בהחלט מתיישב לו טובטוב על רידמים מעולים (כמו תמיד), וכמעט גל רידים שאני מוריד יש טיון שלו (עם לא שניים
) 5.GYPTIAN!!!!!! תגידו לי שלא.... תעיזו! 6. אני אמנם התרגלתי ל- Welcome to JamRock ובהחלט אפשר לשמוע אותו מהמוווון מסיבות, אבל טיון אחד יותר טוב ממנו לדעתי (והוא גם מהדיסק החדש של דמיאן) MOVE! חידוש ל-EXODUS של אבא מארלי. בכל מקרה, גם הטיון של ANTHONY B על אותו רידים WORLD A REGGAE MUSIC מעולהה 7. SAXON STUDIO!!! אמנם מלונדון, אבל החבר'ה האלה (בניצוחם של טרבור סאקס כמובן) רוצחים בדאנסים של דאנסהול ומרעידים ברוטס & קולצ'ר!! 8. WILLIE BOUCE WILLE BOUCE EVERYBIDY DO DA WILLIE BOUNCE!!! 9.CAPELTON למרות שהוא טיפה נעלם לאחרונה ה"prophet" עוד יחזור בענק 10.ראש השנה בחווה של אליק.......
אחלה סקר -יער

ZeusMan

New member
BIG UP YAARAST !!!

תודה לך ולכל שאר החברים שהציגו את בחירתם עד כה...

s h i d a n

New member
התשובות

1.hard times למרות שהוא לא מהשנה לא היה דאנס השנה שלא שמו את ההארד טיימס רידים 2., richie spice,i wayne 3.seeed 4.capelton 5.נזרום איתכם:fantan mojah למרות שהדיסק שלו מאכזב יחסית לשריפות שלו על רידימים 6.או blood again או footprints 7.רודבוי סאונד א צ'מפיון סאונד 8.fada elephant, too bad mind, will be burning הם הכי מקפיצים מדאנסים, גם אם אתה רקדת 10 שעות וכולך נח עכשיו אחרי איזה 17 בירות עוד שינה מת, ברגע שתשמע את אחד הטיון האלה אתה תתחיל לקפוץ ולהשתגע 9.elephant man 10. bambu station!!!! זה היה ב2005 נכון?

ZeusMan

New member
YEAH MAN SHIDAN MAN

bambu station
אכן 2005... אין ספק שזה היה אחד מהפיקים של השנה !!!

REL YESAYA

New member
שלי!!!!!!!

1.רידים? התלבטתי קשות...אבל sesons!!!!!!!כל טיון זהב..במיוחד פאנטן 2.סיזלה!!! הענק..עם דיוידי חדש ועוד אלבום !!יש כל כך הרבה טובים אבל הוא פשוט המלך.. 3.לא עולה כלום כרגע 4.chuck fenda !!!!!!poor pepole defender 5.ללא ספק gyptianעם 3 שירים בטופ 20 פשוט קול גדול 6.bounty על הsiren ..שורף gyptian-bring it on והגדול מכולםwelcom to jamrock 7.my lord sound רק בשנה האחרונה יצא לי לשמוע אותם הרבה ...כל סט שיעור !! 8.שיר השנה?welcom to jamrockלמישהו יש ספק 9.busy signal!!!!!!!!! 10.מבחינתי ...טורבלנס היה ענק פשוט!! אבל הכי נהנתי בסט של סקסון באום ביץ!!!!!

reality i

New member
הבחירות שלי.....

1.junkano 2.bounty killer 3.t.o.k 4.אותו דבר כמו מס אחד 5.gyption 6.fantan moja - only jah love 7.fire links 8.jr gong - welcome to jamrock 9.bounty killer 10.saxon & a-mar earthday bash

reality i

New member
ואני אוסיף ש.....

השנה התגלו עוד כמה כישרונות צעירים כמו : nanco - lucky you marlon asha - ganja farma סוף סוף זמר שנימצא בסביבה לא מעט זמן הצליח לזקוף לזכותו להיט : natural black - far from reality מישהו רשם כאן מורגן הריטאג'....לא שמעתי מהם כלום ב2005....מוזר.. לטעמי מפיק השנה הוא : don corlleaon שאחראי לרידמים הכי מרתקים בשנים האחרונות : good to go , justice , rose appel , season , drop leaf ועוד... המון המון אנשים מדרגים את וויבז קרטל כאמן השנה...זה נכון שהבחור מוכשר ומחוספס,מהיר וחד...בכל זאת המורה שלו עשה עליי הרבה יותר רושם כשגם השנה הוא המציא את עצמו מחדש על רידמים שורשים ורידמים מהירים בגישה וליריקס מדהימים....אין ולא יהיה שני לרודני פרייס (באונטי קילר). אחלה יום אחלה שבוע

ZeusMan

New member
אני בחרתי מורגן !!! ../images/Emo13.gif

שמע, לא יודע אם אתה ציני או רציני... אז אני אבחר פשוט להציג את אחד האלבומים הכי מטורפים שיצאו השנה... עם אירוחים מצוינים של : LMS; Damian Marley; Cobra; Bushman; Bounty Killer; Sizzla... עשו את האלבום לקרנבל אחד גדול... אני מדבר על האלבום Full Circle של Morgan Heritage ולא אחר...

reality i

New member
הכל סייף.....

כשאני אומר שלא שמעתי מהם כלום ב2005 אני מדבר כמובן על להיט לפחות אחד...איזה טיון שהתנגן בדאנסים בג'מייקה,אירופה וישראל....מבחינת אלבומים...ובכן כל האלבומים האלו מרכזים תחתם בעצם טיונים שיצאו על גבי תקליטוני 7" ושירים שלא יצאו או היו אמורים לצאת כסינגלים....תאמין לי שהאלבום האחרון שיצא לי להקשיב לו באמת והוא כלל בתוכו שלל להיטים היה סיזלה...דא ריל טינג שיצא ב2002..... כל שנה חברות כמו vp,jetstar,greensleaves מוציאים אלבומים לאמנים שלחלקם יצא רק טיון אחד מעולה....אני אישית מעדיף את ה45... שבוע טוב

למעלה