סקר סיכום שנת 2005 ברגאיי !!!

ZeusMan

New member
ואם זה לא מספיק אז...

בספטמבר השנה יצא להם גם DVD מצוין... Morgan Heritage - Live in San Francisco DVD

Nechi Nech

New member
זאוס, עבודה מבורכת אתה עושה

עם כל הסקרים הללו
ביג אפ! 1.World Jam Riddim (Jamrock) - אני לא יודע אם הרידים המדהים הזה יצא השנה, אבל רק השנה יצא לי לשמוע אותו והוא שורףףףףףףףףףףףף!!! טיונים מעולים על הרידים של וייבז קארטל (
Real bad man nuh acta!!!), אנתוני בי, ביני מאן שלטעמי מפתיע ומראה שהוא יכול לתת הרבה יותר מדאנסהול מקפיץ, באונטי הגדול שמביא אותה בקונצ'נס, ג'נרל דיגרי המלך ששורף כמו תמיד, ו-ward 21 שלי אישית לא יצא לשמוע מספיק דברים שלהם פשוט ענקייייים על הרידים הזה! 2.אומן השנה בשבילי הוא קפלטון (הפתעה הפתעה
), שרק השנה יצא לי להכיר את רוב החומרים של הזמר המדהים הזה. 3.Seeed! למרות שהאלבום "Music Monks" יצא ב2004, באמצעות מס' שירים בודדים הם הוכיחו שגם הגרמנים יכולים
5.האמן שרק השנה פרץ לתודעה שלי הוא ג'נטלמן, זמר גדוללל ומרגש, לי אישית הוכיח שלא צריך להיות ראסטאמאן או באדמאן בשביל להגיע למעמד רציני בעולם הרגאיי ולשתף פעולה עם גדולי ג'מייקה. 6.כמובן שWellcome To Jamrock, ללא ספק ה-להיט של השנה! 7.אין, לא היה ולא יהיה כמו רודבוי סאונד! כל כך הרבה דאנסים, כל כך הרבה ספיישלים שורפים, כל כך הרבה אנרגיה על העמדה, מי יכול עליהם? 8.יש שני שירים שעשו לי את השנה בדאנסים! Vibz Kartel - I never Assaaain - Idiot Thing Dat 9.אמן השנה בדאנסהול בשבילי הוא baby cham ש(לדעתי לפחות) התחיל כחיקוי נדוש של באונטי קילה (שאגב, הספיק להשפיל אותו עם הכינוי "ליידי שאם") פלצן קטן ו-וואנאבי באדמאן, אבל יותר מאוחר הפך לחיית דאנסהול מפלצתית (בעיקר בגלל האלבום הפסיכי "Wow...The Story"). 10.האמת שהשנה לא יצא לי להיות הרבה בדאנסים, אבל בדאנס האחרון שהייתי (ב"לופט" לפני מס' שבועות) ממש אבל ממש נהנתי מהתיקלוט של רמי ואיי-מאר שפשוט שרפו ת'מקום!

sista natty

New member
שלי בקצרה-

1.junkanoo- הכי הקפיץ ב2005 עם היציאות הכי מוצלחות. 2.וויבז קרטל- לא צריך להסביר...השנה מבחינתי הייתה שלו 3.TOK- טוב גם זה לא שיש כל כך הרבה אפשרויות....אבל מגיע להם! ולכבוד הקליפ החדש באמ טי וי...בכלל!! 4.קפצו ל1. 5.פרץ לתודעתנו לפני האמת, אבל השנה הייתה הפריצה שלו, השנה שלו- אסאסין ....ואוטוטו משתרך אחריו בדרך להיות הדבר הבא הכי חם BUSY SIGNAL. 6.זה קשה, אבל טיונים שהכי יזכירו לי נגיד את 2005, הכי מאפיינים אותה- handcart boy- perfect weh di time-voicemail וכל הדרופ ליף וה jamworld רידים. 7.מייטי קראון
8.remix di chaka של ביני מאן 9.קרטל, שוב 10.ג'י פורס בארץ הקודש.בפעם השנייה שסטון לאב אצלנו, דאנסהולבאש הכי באאאאד שהיה פה אי פעם. ככה, כמו שסטון לאב יודעים. האירוע הכי מרגש ומבדר שנחת פה השנה.

ב ז ו ק ה

New member
בבקשה:

1) הרידים יהיה drop leaf (ובכלל don corleone עשה עבודה מעולה השנה) 2) דמיאן מארלי וסיזלה. 3) T.O.K 4) פה יש הרבה: ריצ'י ספייס, Vybz Kartel, Elephant man, JR. Kelly - עשו זהב מכל רידים שיצא להם לשבת עליו. 5) אמממ... Assasin וגם Gyptian שקיבל פריצה מטורפת השנה. 6) היו המון מעולים השנה, אבל אלה ישארו איתנו גם מעבר ל 2005: Jah Cure - Longing for Damien Marley - Welcome to Jamrock 7) רודבוי סאונד. 8) Jamrock בלי ספק. 9) Vybz Kartel - אם ב 2004 זה היה Elephant man, אז השנה קרטל הפך לדאנסהאל את הצורה, וסחב אחריו את כולם. פתאום כולם ניסות לחקות את הסטייל. 10) אם מדברים על הארץ אז: מוק ו turbulence ששרפו את הבארבי בתחילת 2005.דאנס מעולה זה היה.וגם המכמורת, שבערה כמו שצריך.. כבוד.

טובא

New member
הבחירות שלי

Riddim Of The Year Goes To Drop Leaf-ללא ספק אחלה רידים.הזוכה שלי השנה!!! Artist Of The Year Goes To ASASSIN-שללא ספק קיבל השנה את הדוקטורט שלו בטיונים שורפים!!! Group Of The Year Goes To TOK(אבל גם לטראבין!!!) Best Riddim Artist Goes To Vybz Kartel וASASSIN שרפו כל רידים שהם רק הצליחו לשיר עליו Best New Artist Goes To GYPTIAN-שפרץ השנה ובע-נ-ק Best Tune Goes To Damien Marley - Welcome to Jamrock-ללא ספק טיון השנה שלי! Best Soundsystem Goes To מממ כאן הבחירה קשה במקצת : רודבוי סאונד במקום הראשון כמובן!!! אבל ממש בכמה נקודות מתחת נצב לו מיילורד סאונד שפשוט שרפו השנה בכול הזדמנות אפשרית! Best Club Banger Tune Goes To ושוב פעם הנצר לשושלת המלוכה מבקום הראשון:Damien Marley - Welcome to Jamrock Best Dancehall Artist Goes To Vybz Kartel Best Moment Of The Year Goes To הפתיחה של הפורום שלנו כאן-ללא ספק

ZeusMan

New member
למען ולמען...

אלו שלא הספיקו, אלו שרצו לראות סתם להנאתם, אלו שעדיין חושבים עם כדאי או לא, אני מקפיץ למענכם...

למעלה