סקר עם עומק

בלאגנית

New member
שי בהתחלה לא אהבתי אך התברר בהמשך כאחלה גבר

בן אדם סבבה לאללה לא תחמן לא רע...חמוד גם את קרן החשבתי לפי מה שהיא אמרה בפרומואים כמסוכנת, וגם מיקי - אך הן התבררו כלא כל כך מזיקות אנשים ש"התאכזבתי לרעה"- נעמה חשבתי יותר תמימה ופחות רכלנית, ונסה חשבתי יותר נורמאלית אך התבררה כמשוגעת וקפריזית, שיפרה חשבתי יותר שקטה אך התבררה כחפרנית ויותר מדי דעתנית ערן-מרגע לרגע יותר ויותר לא יכולה לראות אותו- עם ה-אהה..אההה שלו והריקנות

תולי 23

New member
ערן דוחה אותי

השיניים שלו מגעילות אותי בטירוף וכל הקטע הזה שהוא מסתובב בלי חולצה הכי פאטתי בעיניי, ועוד מילא היו לו דברי חכמה לומר הוא שטחי וריקני,הפנימיות שלו עוד יותר מדגישה את תחושת הגועל כלפיו אני ממש מקווה שיעיפו אותו

AlexH26

New member
הסירי דאגה מליבך, הוא נשנש וזה יתגלה בהמשך

עובד על קרן בעינים.

AlexH26

New member
ליאון אמר שהוא הומופוב. מה שליאון לא יודע זה

שהוא איתו באותה צלחת רק הבנאדם לא יצא מהארון עדין אבל הכל יתגלה בסוף כי הם תקועים אחד בתחת של השני כל הזמן

KroKodil1

New member
משיב

שינוי לטובה - עינב, יוסי, איתי שינוי לרעה - נעמה כל השאר מה שחשבתי אני עדיין חושב...

ודאי וודאי..4 אותיות,3 הברות

נעמה אחת! היא הצליחה לשטות בי לגמרי.שבוע ראשון סגדתי לטוב ליבה עד שהאמת התפוצצה לי בפנים. אצל כל השאר קלעתי בול מההתחלה...

ליאורי13

New member
עונה

שינוי לרעה-ונסה,שיפרה,צבר,קרן,שי,אשר לטובה-עינב,יוסי,איתי נעמה-מהתחלה קלטתי אותה כאדם שלילי,רואים על הפרצוף שלה, היא הגיעה היא הרבה גזים בבטן,הוציאה אותם מהר מאוד-עכשיו כולם מריחים את הסירחון ליאון-אין עליו,לדעתי הוא יקח

אורישקי

New member
אז ככה:

שינוי לטובה-יוסי,לאון(בהתחלה לא מי יודע מה התלהבתי אבל על היום הראשון התאהבתי בו)עינב במיוחד,וקרן שבהתחלה נראתה מעצבנת אבל היום נראית נחמדה. שינוי לרעה-אשר,ג'ני שמשעממת,ונסה במיוחד
,נעמה נשארו טובים-איתי,צבר,רנין,שפרה נשארו רעים-מיקי,ערן
,ושי

תשובה עם עומק....../images/Emo8.gif

לטובה - עינב
נשארו כמו שחשבתי - לאון
ויוסי
לרעה - נעמה, וונסה =
והשאר עוד ימים יגידו...............................

FreshF5

New member
ליאון

בהתחלה חשבתי שהוא מן סנוב ואחרי כמה דק' גיליתי שהוא מדהים. גם איתי, רק שהוא לא מדהים בעיניי , אלא לא מזיק. הבובלילים מהתגובות בפורום ובכלל חשבתי שהם הכי גרועים וגיליתי שיש הרבה יותר גרועים מהם. שפרה נראתה לי סוג של ירושלמית חנונית/דתיה לאומית כזו בתמונה באתר, וכשראיתי אותה בתוכנית, מצאתי שהיא מהממת ביופייה. גם צבר נראה חנון כזה בתמונה ובתוכנית שונה לגמרי, חתיך. מיקי גיליתי שהשד לא כ"כ נורא כמו שנכתב בפורום ושלעומתה נעמה קרן או ונסה הן יותר גרועות

מייליי

New member
מה לדעתי .....

ונאסה- חשבתי שהיא חמודה כי נראתה לי שובבה ...... עכשיו היא נראית ביצ'ית אממפולסיבית בלי מעצורים . שפרה -הצטיירה כסנובית .... היום נראית לי מקסימה רגישה מיוחדת צבר- היה מקסים ונשאר מקסים ערן - חשבתי ג'נלמן אבל הכל הצגה הבחור דוחה שחצן ומת על עצמו מכלום. ג'ני - נראית בחורה טובה בנתיים ... מקווה שהיא לא תאכזב נעמה - לא היתה לי דיעה כי לא ענינה אותי ... היום נראית לי חשודה. מיקי - הפנים שדרו חוסר אמינות - ובאמת כך היה קרן -שקטה קשה לדעת עליה ... רנין- משחקת את הקורבן המסכן וזה קצת נמאס . שי - נראה שחצן ועדיין חושבת כך עינב - יש רגעים שנראית טפשה ורגעים שיש לה הברקות אשר -קצת פרימיטיבי דיעות חשוכות ועדיין נראה לי כך איתיי- לא שמתי לב אליו ... והיום מעניין אותי וחמוד בעיניי יוסי -מאז ועד היום נראה איש משעשע תמים צנוע שסתם נטפלים אליו כי הוא שונה מהם לאון הכוכב שלי
תמיד בחור מתוק מצחיק אמיתי וכובש !!!

AlexH26

New member
מיקי: "תזהרו ממני!!!" - זוכרים שהיא אמרה? ../images/Emo6.gif

shiranosh 17

New member
בהחלט..

שפרה- בהתחלה חשבתי שהיא פלצנית,מתנשאת כזאת ובכלל מוזרה. אבל עכשיו אני מה זה מחבבת אותה כי היא כזאת חמודה ומקסימה...מיוחדת נורא וממש יפה. קרן-חשבתי שהיא בחורה קשוחה כזאת,עם שכל,ונוכחתי לדעת שלא...עם כל הקטע עם ערן..

AlexH26

New member
קרן היא סוג של אחת שזורקים לפני החתונה

היא לא חכמה, היא גם לא טיפשה, היא סתם כלום. יש לה גוף וזהו. אין שם עוד כלום מעבר לזה. היא מדברת נורא נמוך כזה

למעלה