סקר קטן

rocket

New member
סקר קטן

נגיד, באופן תיאורטתי - סיימתם את כל הקוספליי ואתם לא צריכים לתפור כל הלילה שלפני הכנס.
מה תעשו?
תצאו? תלכו לישון ממש מוקדם? תהפכו את זה לסתם עוד ערב שגרתי?

SunsRequiem

New member
מה שיוצא לי לעשות במקרים כאלו

לארגן את כל הקוספליי בתיק מסודר, עםר רשימה, איפור ופאה, כדי שבבוקר אדע שלא שכחתי כלום. מקלחת, לוודא שבאמת יש לי הכל, לקרוא מנגה, וללכת לישון מוקדם, כדי שאוכל לקום להתארגן מוקדם.

Serf SaN

New member
לצערי אני מבין את כאבה. (הטרמפ שלה
)

[לפחות בחלק מהכנסים. עד שהבנתי שדיי, נמאס! XD]

מה, זה קרה רק פעם אחת!

בפורים המקולל של שנה שעברה <_<

בכל פעם אחרת אולי לא ישנתי בלילה שלפני, אבל הייתי מוכנה בזמן ._.

WayToDawn

New member
האמת

פורים שנה שעברה סיימתי את בל יום לפני.
אז ישבתי וראיתי תסרט של היפה והחיה.
יאפ.

SHE RA

New member
אממ תלוי

ואני מניחה שסתם עוד ערב שגרתי שכרגיל אני בטח הרדם בו מאוחר ...
מה שבטוח לפני שאני אלך לישון אני אבדוק שהכל מוכן למחר מהבחינה של מתי לקום אני יודעת איפה אני צריכה להיות באיזה שעה ואיך להגיע לשם .. כי אחרת אני סתם אלך לאיבוד ....וכדומה...

Serf SaN

New member
ואוו, שאלה טובה!!

יש לי בעיה. אני אוהב להשאיר דברים קטנים לסוף (ממש קטנים אבל), כדי שתהיה לי תעסוקה בערב לפני. כי אני לא יוצא ערב לפני אף פעם. ומעדיף שלא למות משעמום בשקיקה לקוספליי למחרת.
ואז כשאני בא להכין את הדברים הקטנים האלה
תמיד,
אבל תמיד,
אין לי חשק להכין אותם. |:

Mana Sama

New member
האמת שבשני הכנסים האחרונים זה לא קרה..

אבל הפעם אכן יהיה לי לילה לישון בו נורמלי D:
הדבר היחיד שאני משאירה ליום לפני זה בדרך כלל עיצוב הפאה,כי זה נזנח בגל העבודה על שאר הקוספליי..אבל כל עוד אין לי משהו מטורף לעצב בה וזה נטו לגזור פוני ולסדר קצת עם ספריי זה לא כזה משנה.

תמיד מארגנת הכל לפני,פרופס ליד התיק,רשימה מסודרת של מה לקחת,גם אם זה הדברים הכי קטנים..וזהו נראה לי

happy berry

New member
יש לי חלום.

ובחלום הזה אני יושבת בבית קפה ערב לפני הכנס, כשהקוספליי כולו מוכן,מגוהץ וארוז, ומרכלת עם קוספליירים שגם סיימו.

למעלה