סקר קטנטן לכולם:

שרונסקי

New member
חוץ מכל נושא ההעברה, עצם הקשר:

האמון שנוצר, תחושת הקירבה, האיפשור, יוצר מצב שבו אפשר להעלות תכנים שלא עלו עד עכשיו, שהמטופל לא התמודד איתם, לפעמים עם עצמו ולפעמים עם אחרים, בגלל בושה, חוסר אמון וכו'.

בהחלט יכול לבאס..

.. שאין קשר אנושי רגיל, ושזה יכול להרגיש מרוחק. די מהר, אבל, מתרגלים לעניין הדיבור "אל הקיר". אין ספק שזה לא יכול להיות קשר מחבק או חם או אנושי או תקראי לזה איך שאת רוצה, אבל עדיין אני בהחלט מרגיש, גם ב־setting המוזר הזה, את האכפתיות של המטפל. הוא ללא ספק אדם חביב וחם (וגם מתחשב - בעניין הכסף לדוגמא הוא מאד בא לקראת מצבי). לא פעם ככה בתנוחת השכיבה הזו אנחנו מפטפטים סתם, מתבדחים או מרכלים, כמה שקשה לתפוס. לגביי בכל אופן זה לא מרגיש מנוכר או משהו. ייתכן שאני מתאים לכך כי אני שונא קיטש ואם באסכולה יותר "מחבקת" הייתי חושד שאיזשהו מגע (פיזי או אחר) עלול להיות מזויף או מוגזם זה היה מרתיח אותי. בנוסף אני החלטתי כבר על ההתחלה שאני נותן אשראי לשיטה ומקבל את כללי המשחק לתקופה משמעותית. אני יכול לומר שהשיטה עבדה לדעתי, ואני פותח דברים שהיה הרבה יותר קשה לי לפני האנליזה. זהו בינתיים,

שרונסקי

New member
נשמע מעניין. אחלה ובהצלחה. גם אני

שונאת קיטש וזיוף מכל מין שהוא, ואלרגית לכל קטע כזה, בכל תחום ותחום. מעניין, אולי בשטח זה גם היה נכון עבורי, לאור זה שאף אחד מהדינמיים לא התאים לי, בסיכומו. בכל אופן, טו לייט, לשמחתי, אני כיום די מסודרת, בשלב הזה, בלי טיפול. אגב, אין לי שום ספק שגם המטפלים האנליטיים יכולים להיות חמים.

paulika

New member
סתם סקרנות

אני חדשה כאן ועוד לא מכירה. אני סקרנית לגבי המקצוע שלך. את מדברת כמו מישהי שעוסקת בטיפול

s m i l e e

New member
שלום

אני חדשה פה,השתתפתי בתחרות כתיבת התסריטים בכינוי ברברה,של אחותי,נרשמתי והחלטתי להצטרף לפורום של הסדרה המקסימה הזאת. אני לא בטיפול,למרות שזה נשמע מעניין,אבל זה נשמע גם מוזר לספר למישהו זר תמורת כסף על קורות חייך ואז אולי יש סיכוי שתרגיש יותר טוב עם עצמך ותקבל את עצמך. אבל למרות זה,זה נשמע מאוד מעניין,ומי יודע,אולי אני טועה ואני אנסה פעם ואני ארגיש אחרת..

s m i l e e

New member
סליחה

היה רשום משום מה שזה לא נשלח.

s m i l e e

New member
שלום

אני חדשה פה,השתתפתי בתחרות כתיבת התסריטים בכינוי ברברה,של אחותי,נרשמתי והחלטתי להצטרף לפורום של הסדרה המקסימה הזאת. אני לא בטיפול,למרות שזה נשמע מעניין,אבל זה נשמע גם מוזר לספר למישהו זר תמורת כסף על קורות חייך ואז אולי יש סיכוי שתרגיש יותר טוב עם עצמך ותקבל את עצמך. אבל למרות זה,זה נשמע מאוד מעניין,ומי יודע,אולי אני טועה ואני אנסה פעם ואני ארגיש אחרת..

s m i l e e

New member
שלום

לט הטיפול פסיכולוגי

אני בטיפול שמשלב רייקי ורפלקסולוגיה :) נגמרו החגים.. אפשר לחזור אל המדהימה

תיקון: לא בטיפול פסיכולוגי

<זה מה שקורה אחרי כמעט 24 שעת ללא שינה.. שרושמים ללא הגהה

L L B

New member
כמה זמן את

בטיפול הזה
אני מאוד מתחברת לרייקי
. אני אתחיל בחודש הבא קורס רייקי... מתה על זה

אותי אמא דחפה בשלב מסויים...

הייתי כמה שבועות ועברתי כמה פסיכולוגים, בסוף ויתרתי על העניין.

למעלה