סקר שיגרום למחשבה !!!

SaBaGMaN

New member
תשובות

וואלה קשה להצביע על אחד יש כל מיניי ולכל אחד יש הסטייל שלו.. בזמנו שמעתי את מיי לורד ודי אהבתי אמ סי מעולה סלקשן משובח נע בין רוטס דאנסהול ראגא הגשה טובה בקיצור הם המועדפים עליי וגם rudebwoy עושה את זה ברמה גבוה! יש לי המון כבוד לאיי מאר הם סאונד רצחני שהולך עד הסוף עם הסטייל וההשקעה אם זה ספיישלים ושאר הדברים אבל את הסיגנון אני פחות אוהב. בקיצור כבוד לכולם יש לנו אחלה של סאונדים בארץ! ממש ככה ביום יום יוצא לי לדבר לא מעט כי המון מהחבר'ה ומהאנשים שאיתי מבינים ויודעים אז מדברים בסלנג הזה הרבה.. יש שוני מאוד גדול בין הסלנג הזה לפטואה שמדברים ברחוב של ג'מייקה יש לי כמה חברים שהיו שם הם חשבו שהם שולטים בשפה טוב וגילו שברחוב עצמו הדיבור הוא מאוד שונה פטואה כבדה שלא קל להבין.. אין טעם ליכתוב הכל אני יסיים שבוע הבא.. האמת שהפסקתי ליספור אבל יש לי מעל ל300 דיסקים.. big up zeusman

s h i d a n

New member
יאללה עוד סקר!!!!!! תשובות:

1. רוד בוי וואן איז א צ'מפיון סאונד!!! אין על רמי!!!!!!!!!!!!!!!! 2. בטח!!! אחרי שראיתי את רוקרס, כל שיחה שיש לי עם מישהו אני מכשיל קטעים משם, פטואה זאת השפה הכי כייפית בארץ, היא זורמת כזה. 3.כל הדיסקים שלהם כמעט groundation , בוב מארלי - קאיה, ספייס אפ יור לייף של ריצ'י, דונט האפי דרד של מורגן, וגוד וואייס של סיזלה..הדיסקים האלה זה פשוט החרישה שלי בזמן החארון... יאללה זאוס תפציץ עוד סקר!!!

s h i d a n

New member
חחחח הוואן אמור להיות סאונד

מצטער מראש, אני ער יותר מידי שעות פשוט, וזה מה שקורה... קיצררררררר הכוונה היא לרוד בוי סאונד ולא רוד בוי וואן

mikyb

New member
שלי

1 ראסטה ליון היחיד שאני מכיר 2 לא ממש 3 בוב מארלי- Exodus/Babylon By Bus/Chant Down Babylon/Mellow Mood/Lively Up Yourself/Live /legend ביג יוט Natty Universal Dread/reggae phnomenom/hot stock /hotter stock כמה דיסקים של בוג'ו בנטון dub side of the moon ziggy marley-drugonfly רוב הדיסקים של israel vibration כמה דיסקים של לי פרי peter tosh- honerary citizen 2 דיסקים שלb macka burning spear-social living bunny wailer-blackheart man

vigiman

New member
שלי-

1.אין לי מושג..אני מכיר קצת אבל הם סבבה לא יודע מי יותר(אני לא מכיר אותם מספיק) 2.כן די הרבה חח,עם חברים שמבינים אז יותר אבל גם לפעמים עם סתם אנשים והם לא ממש מבינים לפעמים אני קורא למישהו ראסטה בלי כוונה 3.יש לי אלבום של אלפה בלונדי אלבום של פאבלו מוסס אלבום של גלדיאטורס כל האלבומים של גראונדישן( אבל על המחשב) ובקרוב כמה אלבומים של בוב (זה מאיזה חבר שיש לאבא שלו 400 דיסקים של רגאיי אבל הוא נפטר מכמה) וזה אלבומים מלאים,שירים יש לי של מלא בלי קשר

nayabingi

New member
התשובות של ארז מקנגרו...

סאונד סיסטם - אין בארץ (מצריך מערכת הגברה פרטית וכו' וכו')! הסאונד השולט פה מבחינת הגשה סלקשיון וווייב - ללא ספק MY LORD SOUND לפניו ואיתו באותה נשימה - ראס אייל TWELVE TRIBE פאטווה- בומבוקלאאט (כל פעם שעוצר אותי שוטר ועושה לי חיפוש בגלל הרסטות) SEEN ועוד מבחר נוספים שיוצא לי להשתמש בהם הרבה עקב העובדה שרוב האנשים שמכירים אותי הם חלק מהעולם הזה..... וגם הם דוברים השפה. אלבומים?? - טוב - על המחשב יש 120 ג'יגה של רגאיי נטו (והכל רוטס) דיסקייה - בערך 600-700 דיסקים ותקליטייה - זה גם יש הרבה מאוד - אין לי כוח לספור אבל זה בערך 18 קילו.... לא מתעניין למה אתה פותח סקרים - אבל תמשיך - זה נותן משהו לעשות בלילה

ZeusMan

New member
I MAN

"ובדיוק לזה התכוון המשורר... " אני מנסה לגרום לאנשים לכתוב ולהיכנס לכאן יותר.... סקרים זה תמיד חמוד ליצור ולמלא... מקווה למשוך אותך לכאן כמה שיותר בלילות שאין לך בהם מעש

moshe alfasi

New member
יאללה אני עונה! ../images/Emo13.gif

1. לדעתי יוניטי סאונד ורודבוי סאונד הם המובילים בארץ! אולי זה בגלל שאני מחפש את הספיישלים!
2. לא אומר מילות רגאיי
אולי בבילון
3. סילברדון- סילברדון פישי הגדול- הסנדק קנגרו- קנגרו תומר יוסף- תגידו משהו פישי- האיפי הראשון מ99 (בזכותך
) גם ב"ישראלים עצבניים" יש המון רגאיי
יוניטי- וזה ממשיך... ספורים, אני חדש בעסק, ומעדיף את שפת הקודש!

למעלה