סקר שלי תענו לי

miliOHyes

New member
סקר שלי תענו לי

מי יותר יפה לדתעכם איומי המאסקי או נאמיה אמורו? אשמח לשמוע את דעתכם!

לדעתי איומי

וגם הרבה אנשים שהראיתי להם תמונה שלה אמרו שהיא מהממת... היא ומיקה נאקאשימה גורפות הרבה מחמאות, אבל כל השאר... p: ..... פחות

miliOHyes

New member
ממ אני חושבת שגם מיליאן קוטו יפה

יש לה מראה מיוחד כזה מעורב

nadav1232

New member
מיליאה קאטו* XD

כן, היא נראית מיוחדת.. לדעתי יש תמונות שהיא יפה ויש כאלה שלא.

miliOHyes

New member
תלוי איך מסתכלים על זה ..

כאילו אני לא מסתכלת על תמונות אני מסתכלת על מבנה פנים,מבנה גוף צורת עיינים .. פרופרוציה .. ויש לה פנים נורא מיוחדות כאילו לא יפנית,לא יודעת יש בה משהו אני לא ממש יודעת איך להסביר .... זה לא ממש קשור לתמונות גם איומי מאוד יפה יש לה גם מראה יפה מבנה פנים ממש יהפה ויש לה גם צורת עיינים נורא יפה.. בקיצור נראה לי הבנתם למה התווכנתי..... אבל לא רק מיליאה יפה גם חח. אמ אני חושבת שגם TOMMY חמודה

miliOHyes

New member
במחשבה שניה..

קודה קומי גם יפה אל תגידו שלא .. יש לה גוף ממש סקסי חח..
אמ מי יפה לדעתכם ?יאללה זרקו שמות אשמח לשמוע דעה של כל אחד ואחת מכם:]

miliOHyes

New member
דרך אגב יש לי אתר על קודה:

לא מעודכן אבל כנסו בכל זאת: shovavon.girlz.co.il

miliOHyes

New member
לא הכול..

דווקא ראיתי המון וידיאו שלה וכל מיני שידורים ויש לה גוף ופנים ושער יפה גם במציאות..[מתה מקנאה ]
אמ..לא נראה לי שעושים הרבה פוטושופ אליה נראה לי רק כידי לעשות הבהרה .. אמ לפעמים היא שמה מחשופים מוגזמים מידי פעם אבל לא נורא נוותר העיקר המוזיקה

Omer Kun

New member
עזבי וידאו... ../images/Emo6.gif

כל התמונות שלה שאת רואה במגזינים,פרסומות, על האלבומים שלה, הכל פוטושופ.. ולא רק קודה קומי, כל זמרת, זמר, להקה...XD

miliOHyes

New member
מן הסתם..

חח ברור שזה פוטושפ אבל לא ברמה מוגזמת אני חושבת שהם עושים הבהרה כאילו מבהירים תתמונה קצת וזהוא חוץ מזה לרוב עושים פטושופ לדוגמניות רואים אבל אני לא חושבת שעוים ממש ממש פוטושופ עליה פשוט מאפרים אותה מלבישים אותה מסדרים תשער כאילו עושים אותה יפה זה הכול .. עם יצלמו אותה לי כל ה איפור וכל זה זה היה מעניין..
*וזה קשור לכל הלהקות/זמרים/זמרות ..*

Omer Kun

New member
פוטושופ זה פוטושופ! XD

את יודעת איך משפצים אותן? מגדילים עיניים, מקטינים אף, מוחקים קמטים לא רצויים, מרזים, מחטבים, צובעים ועוד טונות של דברים! אין מצב שלא עושים את זה... לא יכול להיות שתמונה תצא כל כך מושלמת רק מהבהרה. פעם ראיתי על זה סרטון ביוטיוב...

miliOHyes

New member
גם אני ראיתי רטון

חח איך מבהירים את הילארי דאףחח.. בכל מקרא נכון אבל תחשוב ככה עם עושים לה הרבה פוטושופ בהופעות שלה היא הייתה נראת אחרת מקסימום עושים לה פוטושופ חח אפשר לחשוב באמת

Omer Kun

New member
בהופעות מפוצצים אותן איפור...

חוצמיזה, הופעה ותמונה זה לא אותו דבר... בהופעה הזמרת זזה, התמונה קפואה.

Hao Asakura

New member
אמ אני לא מאמינה

שאני היחידה שראתה את התמונה שלה בלי איפור....אבל אתם לא רוצים לראות את זה - תמונה גרועה שלה למרות שהיא באמת יפה בלי איפור, אמנם לא כמו מיקה נאקשימה, אבל היא יפה כזאת אניוויז שיהיהההההההההההה, מה קרה?! כולם צריכות להיות מושלמות?! יאללה היא כוסית לאללה, יפה עם איפור ובלה בלה - רק שתחזור למוסיקה הקודמת שלה או שאני דופקת לה משהו בראש... <<

Omer Kun

New member
ברור.. כולן יפות..

אבל שמים עליהן טונות של איפור ומייק אפ וכל החרא הזה שבנות שמות ואין לי מושג איך קוראים לו, ואז שרואים אותן בלי איפור אז זה מוזר XD

למעלה