סקר שלי תענו לי

miliOHyes

New member
נו ברור

מה אתה מצפה ?הרי כולן רוצות להיות "מושלמות " .. כאילו תחשוב ככה ,הרי למי הן מתגנדרות עם לא הגברים?

דווקא ראיתי את התמונה שלה...

ואהבתי אותה יותר מהתמונה עם האיפור. היא נראית הרבה יותר ידידותית... האיפור עושה אותה קצת מפחידה.. =)

Hao Asakura

New member
מה שהיא מחייכת

למצלמה ומחזיקה חטיף? .. .... ..........ראית טוב את התמונה? XD היא נראית הרבה יותר מפחידה מאשר עפ איפור כבד! לא קומי@$@#%$ לא לתקוףףףף אררגגכגכגכג אני חולה עליה 3> מה זה משנה כמה היא יפה וכמה לא, היא יפה - ב anytime גם אפשר לראות את זה, יש לה מוסיקה טובה, רק בזמן האחרון מישהו צריך לנער אותה. אה ואם מדברים! לקומי יוצא סינגל חדש! 41st Single: TABOO ON SALE 2008.10.8 CD Track List: 01. TABOO 02. Always 03. TABOO-Remix- 04. TABOO (Instrumental) 05. Always (Instrumental) DVD: 01. TABOO -MUSIC VIDEO- 02. TABOO -ALTERNATE VERSION- 03. PHOTO SLIDESHOW

miliOHyes

New member
ממ היא ממש כאן חח ראיתי תתמונות

נראת לא רע :] הבלונד עושה אותה יותר חיוורת לדעתי :I אבל דווקא היה לה חמוד הבלונד :]

miliOHyes

New member
בוקר טוב באמת חח

ממ כן שמעתי על הסינגל מגניב :] סוף סוף .. וכן אני לא חושבת שהאיפור עושה אותה מפחידה או משו כזה תראו איפור זה עניין של אישה כל אישה מתאפרת לפי מה שהיא אוהבת ועם קודה אוהבת את זה מי אנחנו שנעיר לה על זה? אני חושבת שהיא צרכה להתאפר פחות אבל בעצם האיפור עושה אותה למה שהיא היום. וכן מישו צריך לעשות לה ניעור XD

miliOHyes

New member
יאפ

ממ תלוי לדעתי היא לפעמים מגזימה קצת אבל דאמטט היא באמת יפה 0_0 רק חבל שלחות רבע(או חצי)ממינה לא טבעי :I

Hao Asakura

New member
מה?, מה?

מה זאת אומרת לא טבעית, מה לא טבעי בה חוץ מאיפור וצבע שיער?, מה זאת אומרת לא טבעית, מה לא טבעי בה חוץ מאיפור וצבע שיער?

miliOHyes

New member
נו זה מה שלא טבעי בה חח

אבל לדעתי היא יפה בכל זאת נו הצבע והאיפור אבל לא משנה כמה איפור היא תשים אני תמיד יאהב אותה!

fluttering

New member
חשבתי שקודה טבעית?

לא שזה משנה. אני אוהבת את לי היורי, לפחות קודה קומי לא 100% מזוייפת כמו הקוראניות האלו. XD XD

Hao Asakura

New member
מצאתי

את התמונה בלי האיפור~ WARNING~~~ לפחות השוקולד נראה טעים D:

miliOHyes

New member
ואו מצאת תמונה

אני בטוחה שהיא נראת נורמלי בלי איפור פשוט תמונה לא טובה שלה

למעלה