סקר....

ExsoTic Cop

New member
סקר....../images/Emo150.gif

השאלות מופנות לשני המינים כאחד. #כמה פעמים ביום הכי הרבה ששכבתם עם חברה שלכם? #מה התנוחה המועדפת לכם? #באיזה שעה של היום אתם הכי חרמנים? #איך אתם מגרים את בן הזוג שלכם? #מה המקום הכי מוזר ששכבתם בו? #סקס אחרי החתונה בעד\נגד,ולמה? #משתמשים בקונדום או באמצעי מניעה כרגע? #אוהבים אסדו מאזו?מתכוננים לנסות? #לבנות מה אתם מעדיפות בנים בעלי שיער ארוך,קצר,קרחת,קוצים או אחר?כנ"ל לבנים. #מה לדעתכם הדבר הכי מושך אצל הגבר\אישה מבחינת היופי? #צבע עיינים מועדף? #פירסינג אצל גבר\אישה הייתם רוצה אצל הפרטנר שלכם?באיזה מקומות? #מועדון-לסקס,לקשר רציני,לריקודים? #אתם אוהבים להשתכר? מקווה שתהנו..
אני יענה בהמשך..

nir y agus

New member
תשובותיי אחרי השאלות../images/Emo183.gif

#כמה פעמים ביום הכי הרבה ששכבתם עם חברה שלכם? אין חברה #מה התנוחה המועדפת לכם? אין כי לא התנסיתי #באיזה שעה של היום אתם הכי חרמנים? בלילה כשממש משעמם #איך אתם מגרים את בן הזוג שלכם? אין בן זוג #מה המקום הכי מוזר ששכבתם בו? אין מקום כרגע #סקס אחרי החתונה בעד\נגד,ולמה? בעד- מחלות, סקס בטוח, אהבה. #משתמשים בקונדום או באמצעי מניעה כרגע? אין שימוש #אוהבים אסדו מאזו?מתכוננים לנסות? לא רוצה להתנסות
#לבנות מה אתם מעדיפות בנים בעלי שיער ארוך,קצר,קרחת,קוצים או אחר?כנ"ל לבנים. בעלי שיער חלק #מה לדעתכם הדבר הכי מושך אצל הגבר\אישה מבחינת היופי? התחת....
#צבע עיינים מועדף? כחול #פירסינג אצל גבר\אישה הייתם רוצה אצל הפרטנר שלכם?באיזה מקומות? אין פרטנר קבוע #מועדון-לסקס,לקשר רציני,לריקודים? שונא מועדונים #אתם אוהבים להשתכר? לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

חשטפית

New member
אני אני אני../images/Emo68.gif

טוב אז מפאת המצב שאני עדיין בתולה אני אענה רק על חלק מהשאלות...וזה במקרה יוצא האחרונות... * אני נגד סקס אחרי החתונה כי אני ממש לא רוצה למצוא את עצמי שוכבת רק עם בן אדם אחד ויחיד לכל החיים. אני רוצה קצת ניסיון, גיוון, למצוא מה אני אוהבת ולא אוהבת...ואי אפשר לעשות את זה עם בן אדם אחד כי כל אחד שונה וכל אחד יציע לי דברים שונים. *סאדו מאזו זה בהחלט אופציה. אני כמעט בטוחה שאני אתנסה בזה, ואם אוהב גם אמשיך. אבל אני לא מדברת על קיצוניות...כזה בקטנה
*אני אוהבת גברים עם שיער ארוך. למרות שכבר פגשתי כאלו ששיער קצר יותר מתאים להם...אבל זה ממש בודדים. שיער ארוך דפנטלי עושה לי את זה! *מבחינת היופי הכי מושך אצל גבר (כבר אמרתי) זה הכיסים האלו...ומי שלא מבין שיחפש את המשמעות בהודעה שרשמתי בשירשור השני. *צבע עיניים, אז עדיף בהיר...כי זה יותר מיוחד. אבל אני ממש לא מקובעת על זה. *שהגבר שלי יעשה פירסינג איפה שבא לו! אני מאווווד אוהבת עגילים. לי אישית יש עגילים...וזה כולל פירסינג בפיטמה
*ממועדון יכולים להתפתח כל אחד מהדברים האלו. אני באה עם ראש פתוח. *להשתכר זה תחביב אצלי. אפשר לעשות הרבה דברים די בחופשיות ואחרי זה גם יש לך תירוץ
זהו? נגמר? זה היה ארוךךך...

ExsoTic Cop

New member
טוב אני יענה ..../images/Emo150.gif

#כמה פעמים ביום הכי הרבה ששכבתם עם חברה שלכם?
6 פעמים ביום,במשך כל הלילה לא יכלתי לזוז אחרי זה הכלי שלי כאב רצח וזה היה באילת?מעוניינים לדעת עוד פרטים?אני לא מעוניין לספפר יותר... #מה התנוחה המועדפת לכם?
דוגי סטייל,מסיונרית ו-69,אבל אני אישית הכי אוהב דוגי סטייל. #באיזה שעה של היום אתם הכי חרמנים?
אני אישית חרמן במשך כל היום,בעיקר בלילה..ואני אישית כרגע עוד 3 חודשים בן 21 ומרגיש הרבה יותר חרמן ופעיל מינית מגיל 17. #איך אתם מגרים את בן הזוג שלכם?
מקלל אותה,מכניס לה לפעמים אצבעות ונוגע ב-נקודה הרגישה ויש לי אצבעות ארוכות כך שזה יתרון,לעיתים לקראת הגמירה שופך אני הדבר החם על בת הזוג,כמובן יורד לה,נושך לה את הפיטמות..ועדיף שאני לא ימשיך.. #מה המקום הכי מוזר ששכבתם בו?
על מכונת הכביסה,בשדה שמישהו צופה בנו בשעת מעשה והייתי מודע לזה ואחרי זה נתתי לו מכות,במכונית של חבר שלי,במועדון. #סקס אחרי החתונה בעד\נגד,ולמה?
בעד,למה?כי לדעתי חייבים לנסות הרבה בתחום המיני ולהנות לפני שבוחרים את האדם שתרצו לחיות איתו כל חייכם. #משתמשים בקונדום או באמצעי מניעה כרגע?
לא משתמש כרגע בקונדום,מסיבה אחת הפרטנרית שלי לוקחת גלולות. #אוהבים אסדו מאזו?מתכוננים לנסות?
אוהב,ניסיתי,כאב רצח אבל היה מהנה ביותר מתכוון לנסות עוד הרבה פעמים בחיים. #לבנות מה אתם מעדיפות בנים בעלי שיער ארוך,קצר,קרחת,קוצים או אחר?כנ"ל לבנים.
אני שיער ארוך מתולתל לדעתי זה הכי יפה לבחורה. #מה לדעתכם הדבר הכי מושך אצל הגבר\אישה מבחינת היופי?
חזה ותחת. #צבע עיינים מועדף?
כחול וירוק אבל גם חום מתקבל. #פירסינג אצל גבר\אישה הייתם רוצה אצל הפרטנר שלכם?באיזה מקומות?
בכיף..לא הייתי מתנגד שלפטנרית שלי יהיה בפופיק וכמובן למטה.. #מועדון-לסקס,לקשר רציני,לריקודים?
סקס בעיקר,ריקודים זה דרך להגיע למטרה.. #אתם אוהבים להשתכר?
תלוי במצב ובתנאים..

GGOODD

New member
ובכן,

תשובותיי הם: #עם החברה הנוכחית לא שכבתי, עם חברה קודמת 3 פעמים #אני מחבב 69
#אין שעה ספציפית, זה בד"כ רוב היום... חח #הרבה דרכים לגרות, ללטף בעדינות לנשק ברכות ולגעת ברכות במקומות מגרים #ליד המחסן בפארק המכביה #נגד! טיפשי, סקס זה גורם חשוב ליחסים אם הסקס חרא? ומגלים רק אחרי החתונה... נתקלים בבעיה. #כרגע לא משתמש בכלום, לא שוכב... #לא אוהב, לא רוצה לנסות, אם אני רוצה שיכאיבו לי אני מבקש מחברים שלי שיזרקו עליי כסא, לא צריך שיצליפו בי וכאלה. #בבנות, שיער ארוך חלק, לא כל כך משנה הצבע, מעדיף שטני #הדבר הכי מושך אצל האישה זה אזור האגן... סקסי כזה #לא במיוחד, כחול זה נחמד... #לא מת על פירסינג, אך לא דוחה אותי... לא אכפת לי איפה העיקר שלא יפריע #לא הבנתי... בעע #לא משתכר, מעדיף להיות בשליטה... גם ככה אני שרוט, מה אלכוהול יעשה לי רק אלוהים יודע. תודה רבה, have a nice day!

miss tamborin

New member
אממ...

עקב היותי בתולה יש תשובה רק על חלק מהשאלות.
באיזה שעה של היום אתם הכי חרמנים? - בלילה, ממש לפני השינה.
סקס אחרי החתונה בעד\נגד,ולמה?- נגד, אני מאמינה שניסיון זה חשוב.
אוהבים אסדו מאזו?מתכוננים לנסות? - מעוניינת לנסות אבל יחסית עדין.
לבנות מה אתם מעדיפות בנים בעלי שיער ארוך,קצר,קרחת,קוצים או אחר?-שיער עד לכתפיים
מה לדעתכם הדבר הכי מושך אצל הגבר\אישה מבחינת היופי?-הפנים.
צבע עיינים מועדף?-כחול כהה
פירסינג אצל גבר\אישה הייתם רוצה אצל הפרטנר שלכם?באיזה מקומות?-לא משנה ממש.
מועדון-לסקס,לקשר רציני,לריקודים?-לסקס וריקודים.
אתם אוהבים להשתכר? מאוד!, אבל מאוד! מעיין

EverMan

New member
טוב , אז בואו נספר תוך כדי שאני לא

מספר. #לא זוכר מספרים , אבל מעבר ליד אחת. #תלוי במצב רוח #בשעה שאני חרמן ! כאילו דה ! #איך ? מספיק מבט ... מספיק חיוך ... #סקס לפני החתונה. אנחנו לא בתקופת הסלע. #משתמשים שצריך , נכון לעכשיו יש גלולות לחברה. #שיער ארוך הרבה יותר יפה משיער קצר לרוב הבנות. מתולתל זה מקסים בהחלט. #כל אישה זה מיוחד. אבל דבר ראשון מה שהיא מקרינה. יכולה להיות האישה המכוערת בעולם - אם היא תקרין סקסיות ... #צבע עיניים , ירוק וכחול , עדיף כחול. #פירסינג בלשון
#מועדון לרקוד ולהכיר אנשים. #לא השתכרתי מעודי.

הדרומית

New member
תשובות../images/Emo80.gif

#כמה פעמים ביום הכי הרבה ששכבתם עם חברה שלכם? 5 פעמים. #מה התנוחה המועדפת לכם? רכיבה ודוגי סטייל. #באיזה שעה של היום אתם הכי חרמנים? לא יודעת, כשזה בא- זה בא. #איך אתם מגרים את בן הזוג שלכם? נו מה עכשיו לפרט...? אין לי כוח. #מה המקום הכי מוזר ששכבתם בו? במחששה של הבית ספר שלי. (שירלי, שתקי) #סקס אחרי החתונה בעד\נגד,ולמה? נראה לי שהתכוונת לסקס לפני החתונה- בעד... #משתמשים בקונדום או באמצעי מניעה כרגע? גלולות- בקרוב. קונדום- הכרחי. #אוהבים אסדו מאזו?מתכוננים לנסות? אוהבת משחקי שליטה, אבל לא סאדו. #לבנות מה אתם מעדיפות בנים בעלי שיער ארוך,קצר,קרחת,קוצים או אחר?כנ"ל לבנים. מעדיפה קצוץ. #מה לדעתכם הדבר הכי מושך אצל הגבר\אישה מבחינת היופי? עיינים ושפתיים. #צבע עיינים מועדף? חום. #פירסינג אצל גבר\אישה הייתם רוצה אצל הפרטנר שלכם?באיזה מקומות? לשון. #מועדון-לסקס,לקשר רציני,לריקודים? ריקודים. #אתם אוהבים להשתכר? מאודדדדדדדדדד (ואלוהים יודע עד כמה)

ני3ו3ות

New member
הנה זה בא...../images/Emo47.gif

. #כמה פעמים ביום הכי הרבה ששכבתם עם חברה שלכם? 3-4 פעמים #מה התנוחה המועדפת לכם? מיסיונרית, 69 #באיזה שעה של היום אתם הכי חרמנים? בד"כ בימים שלפני המחזור, וככה אני רק צריכה גירוי #איך אתם מגרים את בן הזוג שלכם? אין לי כח לפרט, סה"כ זה טריויאלי לגבי כולם #מה המקום הכי מוזר ששכבתם בו? במקום עבודה #סקס אחרי החתונה בעד\נגד,ולמה? בעד, ככה מספיקים לעשות הרבה כייף ולא נתקעים כל החיים עם מישהו שיש סכנה שהוא אימפוטנט... #משתמשים בקונדום או באמצעי מניעה כרגע? גלולות #אוהבים אסדו מאזו?מתכוננים לנסות? לא מענין #לבנות מה אתם מעדיפות בנים בעלי שיער ארוך,קצר,קרחת,קוצים או אחר?כנ"ל לבנים. קצוץ #מה לדעתכם הדבר הכי מושך אצל הגבר\אישה מבחינת היופי? פנים יפות, גבוה #צבע עיינים מועדף? לא משנה לי #פירסינג אצל גבר\אישה הייתם רוצה אצל הפרטנר שלכם?באיזה מקומות? שיהיה למה לא.. לשון, פיטמה #מועדון-לסקס,לקשר רציני,לריקודים? ריקודים #אתם אוהבים להשתכר? לא , זה עושה לי לבכות... אחלה סקר....

מור~!

New member
בום שקלקה לקה

כמה פעמים ביום הכי הרבה ששכבתם עם חברה שלכם? לא זוכרת... 10?
באיזה שעה של היום אתם הכי חרמנים? בין 7:00 ל22:30 בערך
מה המקום הכי מוזר ששכבתם בו? שכבנו - לא, אבל הכי מוזר היה המושב האחורי של האוטובוס
סקס אחרי החתונה בעד\נגד, ולמה? סקס עושים לפני, מהסיבה שניצוצות
ציינה
משתמשים בקונדום או באמצעי מניעה כרגע? לא...
אוהבים סאדו מאזו? מתכוננים לנסות? לא ולא
לבנות מה אתן מעדיפות בנים בעלי שיער ארוך, קצר, קרחת, קוצים או אחר? כנ"ל לבנים בנים - קצוץ, מתקרב לקרחת; בנות - לא עקרוני, רק שיהיה שיער חלק
מה לדעתכם הדבר הכי מושך אצל הגבר/אישה מבחינת יופי? גבר - עיניים ושרירי בטן; אישה - פנים יפות
צבע עיניים מועדף? ירוק
פירסינג אצל גבר\אישה הייתם רוצים אצל הפרטנר שלכם? באיזה מקומות? לשון ופיטמה (מישו אמר ני3ו3ות
???)
מועדון - סקס, לקשר רציני, לריקודים? סקס
אתם אוהבים להשתכר? לא

תשובות../images/Emo185.gif

1.כמה פעמים ביום הכי הרבה ששכבתם עם חברה שלכם?
4 פעמים בערך :) 2.מה התנוחה המועדפת לכם?
זה לא שיש כ"כ הרבה אפשרויות... (והמבין יבין:) 3.באיזה שעה של היום אתם הכי חרמנים?
בכל שעות היום! 4.איך אתם מגרים את בן הזוג שלכם?
איך לא :) 5.מה המקום הכי מוזר ששכבתם בו?
האאאמ... 6.סקס אחרי החתונה בעד\נגד,ולמה?
לפני לפני לפני! 7.משתמשים בקונדום או באמצעי מניעה כרגע?
כרגע אין סיבה. 8.אוהבים סאדו מאזו? מתכוננים לנסות?
לא חושבת. 9.לבנות מה אתם מעדיפות בנים בעלי שיער ארוך,קצר,קרחת,קוצים או אחר?כנ"ל לבנים.
בנים עם קוצים, בנות עם שיער ארוך. 10.מה לדעתכם הדבר הכי מושך אצל הגבר\אישה מבחינת היופי?
עיניים. 11.צבע עיינים מועדף?
הצבע לא רלוונטי, הצורה חשובה! 12.פירסינג אצל גבר\אישה הייתם רוצה אצל הפרטנר שלכם? באיזה מקומות?
לא משנה כ"כ. 13.מועדון-לסקס,לקשר רציני,לריקודים?
לריקודים כמובן. 14.אתם אוהבים להשתכר
לא :)

Dumbo

New member
תשובות:

#באיזה שעה של היום אתם הכי חרמנים? 19:00 - 24:00 #אוהבים אסדו מאזו?מתכוננים לנסות? לא ולא #לבנות מה אתם מעדיפות בנים בעלי שיער ארוך,קצר,קרחת,קוצים או אחר?כנ"ל לבנים. בנות - ארוך, בנים - לא משנה #מה לדעתכם הדבר הכי מושך אצל הגבר\אישה מבחינת היופי? בנים - שרירי בטן, בנות - פנים ושיער #צבע עיינים מועדף? כחול #פירסינג אצל גבר\אישה הייתם רוצה אצל הפרטנר שלכם?באיזה מקומות? לא כל כך משנה #מועדון-לסקס,לקשר רציני,לריקודים? סקס וריקודים #אתם אוהבים להשתכר? לא

InTo YoUr SoUL

New member
התשובות שלי ../images/Emo9.gif

#כמה פעמים ביום הכי הרבה ששכבתם עם חברה שלכם?
בתולה
#מה התנוחה המועדפת לכם?
לסקס?... אני בתולה...
אבל יש תנוחות לדברים אחרים... #באיזה שעה של היום אתם הכי חרמנים?
בבוקר.. #איך אתם מגרים את בן הזוג שלכם?
אין לי בן זוג
#מה המקום הכי מוזר ששכבתם בו?
בתולה! #סקס אחרי החתונה בעד\נגד,ולמה?
לפני... צריך לצבור ניסיון, לדעת מה זה... בכל זאת, זה חלק חשוב ממערכת היחסים ואם זה לא מסתדר יכול להיות שזה יפגע בחלקים אחרים... וחוצמזה צריך להנות מהחיים #משתמשים בקונדום או באמצעי מניעה כרגע?
לא. ב-ת-ו-ל-ה!!! #אוהבים אסדו מאזו?מתכוננים לנסות?
אולי אני אנסה...
#לבנות מה אתם מעדיפות בנים בעלי שיער ארוך,קצר,קרחת,קוצים או אחר?כנ"ל לבנים.
קוצים. ספייקים או מבולגנים... או קרחת, למי שזה מתאים..
#מה לדעתכם הדבר הכי מושך אצל הגבר\אישה מבחינת היופי?
שפתיים,שיער <אני מאוד אוהבת שיער> וידיים... #צבע עיינים מועדף?
כחול/ירוק<חחחח> או שחורות כאלה עמוקות, נוצצותתת
אבל אין לי בעיה ממש עם כל צבע עיניים #פירסינג אצל גבר\אישה הייתם רוצה אצל הפרטנר שלכם?באיזה מקומות?
בפטמה ובלשון
#מועדון-לסקס,לקשר רציני,לריקודים?
סקס וריקודים #אתם אוהבים להשתכר?
כן, לפעמים

קודם כל מזל טוב על הפורום

נראה לי שפורום על בנות ועל בנים מאיים להשתלט על תפוז כי כל יום נפתח לו מן פורום משנה כזה.... #כמה פעמים ביום הכי הרבה ששכבתם עם חברה שלכם?כנראה שאני הכי פחות פעיל מינית כאן...
3 וגם זה לא ברצץ אלא בסרוגין במשך היום...תהרגו אותי אין לי מושג איך אפשר לגמור 6 פעמים ביום ולהשאר חי. #מה התנוחה המועדפת לכם? נו זה שאני עומד על הנחיר השמאלי ו...נו אבל ברצינות אני טיפוס די מופנם אם לא ידעתם וקשה לי לספר על דברים אינטימיים וכד'... #באיזה שעה של היום אתם הכי חרמנים?בדיוק עכשיו הינה רגע אני בדיוק מתחיל לעשות עכשיו ביד..... #איך אתם מגרים את בן הזוג שלכם? חחחחח משום מה השאלה הזאת הזכירה לי את הסרט לרקוד עם טייסים נראה לי זה היה חלק 2 בכל מקרה הסצנת 4פליי שלהם עם הזית והדובדבן ואח"כ הם התחילו להביא סטייקים וחזה עוף קיצר מי שלא ראה לא מבין כנראה מה אני לעזאזל רוצה מהחיים שלו אז לכו תראו. #מה המקום הכי מוזר ששכבתם בו? אין סיכוי שאני אדבר על זה... #סקס אחרי החתונה בעד\נגד,ולמה? האמת הייתי בהתחלה בדעה הזאת של כדאי לאבד את הבתולים כמה שיותר מוקדם כדי להפטר מזה כבר ולהמשיך הלאה ואין דבר כזה לחכות לבנאדם המתאים...אומנם אני אישית עדיין מחזיק בדעה הזאת אבל אני כבר לא מסתכל על אלו שרוצים לחכות אחרי החתונה או ל"בנאדם המתאים" כדי לעשות את זה כי קודם כל זו זכותם וחוץ מזה מי יודע אולי יש בזה משהו לחכות אחריי החתונה אני לא רוצה עכשיו להתחיל לפרט כי אני נראה לי אכתוב מגילה אז אני פשוט אשתוק
#משתמשים בקונדום או באמצעי מניעה כרגע?כבר המון זמן שלא השתמשתי בקונדום גם כי כבר נבדקנו וגם כי יש לנו אמון מאוד חזק אחד בשני ואולי כמה מיכם יגכחו ויגידו שלא משנה מה לא צריך להתפשר על דברים כאלה אבל בכל זאת עובדה שהגענו לאן שאנחנו היום אנחנו כמעט שלוש שנים ביחד ומה גם אני חייל וכמעט כל השבוע אני לא נמצא בבית ונורא קשה להחזיק מערכת יחסים כזאת בחיים אבל עובדה אנחנו מחזיקים מעמד והקשר ביננו טוב מתמיד ולפי דעתי אחד הדברים שעזרו לזה לתפוס זה האמון שלמדנו לפתח אחד בשני
#אוהבים אסדו מאזו?מתכוננים לנסות?חחחחח האמת זאת פנטזיה שלי כבר המון זמן אבל לא נראה לי שיהיה לי האומץ לבקש מחברה שלי לממש את זה וגם אם היא הייתה מסכימה (מה שלא נראה לי שהיה קורה) לא חושב שהייתי מסוגל לעשות את זה...אני מניח שזה ישאר בתור פנטזיה ולא יותר אחרי הכל לא כל דבר מוכרחים לממש. #לבנות מה אתם מעדיפות בנים בעלי שיער ארוך,קצר,קרחת,קוצים או אחר?כנ"ל לבנים.- רצוי מאוד שיער ארוך אבל בעיקרון זה נורא תלוי למראה של הבחורה כאילו לכל אחת מתאים משהו אחר. #מה לדעתכם הדבר הכי מושך אצל הגבר\אישה מבחינת היופי? עיניים ואני אומר את זה הלי לחשוב פעמיים (יא חרוז
) #צבע עיינים מועדף? העיקר שיהיו בהירות #פירסינג אצל גבר\אישה הייתם רוצה אצל הפרטנר שלכם?באיזה מקומות? לא מת על פירסינג אבל אם כבר מוכרחים אז או בפופיק או באף אבל לא יותר מזה ובטוח שלא בלשון כי אז אני בורח בלי להסתכל אחורה. #מועדון-לסקס,לקשר רציני,לריקודים? ברור לריקודים ומי שיגיד אחרת יחטוף מכות...האמת שמועדון מתקשר אצלי לשלושת האופציות שציינת אבל מי שהולך למועדון רק בשביל להכיר מישהי או בשביל לתפוס זיון אז עדיף לו שישאר בבית כי אנשים כמוהו רק הורסים את האווירה ואין לכם מושג כמה אני שונא אנשים כאלה. #אתם אוהבים להשתכר? תלוי מתי אבל בעיקרון כן...

GGOODD

New member
וואיי לי בבגרות בהיסטוריה

כתבתי פחות... סתם אבל חופשי, אם אני הייתי יודע שאלו שאלות פתוחות אולי הייתי משקיע יותר...

רגע../images/Emo70.gif

כשדיברתם על כמה פעמים שכבתם ביום הכוונה לממש כל התהליך וכו', או לפשוט כמה פעמים גמרתם במהלך שכיבה ? (הרי ברור שאם יהיה מדובר בכל התהליך זה חייב להיות לסירוגין ולא רצוף.... מה, נשכב נקום נתלבש ונחזור ?
) כי אם מדובר בכל התהליך אז אני שכבתי איזה 2 או 3 ביום אבל אם מדובר רק בלגמור תוך כדי כל התהליך (חחח איך זה נשמע
) אז 5
(לכל תהליך....
)

למעלה