סקר....

הוא אמר שכבתם לא גמרתם

בכל אופן למרות זאת נראה לי שהוא פשוט לא ניסח את עצמו נכון והתכוון גמרתם...וזה עדיין נשמע לי מוזר 6 פעמים בהתחשב בזה שהוא בן!!!! לא יודע מה קורה עם הבנות...למרות שלא נראה לי שteenagers בכלל מסוגלות לגמור כל כך הרבה פעמים אם בכלל אבל אני לא בת אז מה אני מבין?

../images/Emo108.gif

כמה פעמים ביום הכי הרבה ששכבתם עם חברה שלכם? 2 או 3
אבל מה שחשוב זה האיכות ולא הכמות
מה התנוחה המועדפת לכם? אמממ... אני אוהבת הכל
באיזה שעה של היום אתם הכי חרמנים? תמיד
אבל בעיקר בלילה, לפני שאני הולכת לישון... צריך להירדם איכשהו
איך אתם מגרים את בן הזוג שלכם? בדיבור בעיקר... לאוו דווקא גסויות בסגנון של קללות... אלא יותר בתיאורים מעשיים, בד"כ בשילוב הדגמות
או ירידות
מה המקום הכי מוזר ששכבתם בו? סקס יבש נחשב ? כשהייתי לפני חצי שנה במלון עם ההורים שלי (ואיתם בחדר) אז חבר שלי בא לבקר, והיינו חרמנים לאללה, אז הלכנו לטייל, ובסוף מצאנו ת'צמנו בחנייה מאחורי אחת המכוניות על הריצפה
סקס אחרי החתונה בעד\נגד,ולמה? אנחנו לא חיים בתקופת האבן, וחוץ מזה זה כיף, אז למה לחכות ?
משתמשים בקונדום או באמצעי מניעה כרגע? כן, גלולות
אוהבים אסדו מאזו?מתכוננים לנסות? ניסיתי, זה נחמט מאוט
חבר שלי אוהב את זה במיוחד
לבנות מה אתם מעדיפות בנים בעלי שיער ארוך,קצר,קרחת,קוצים או אחר?כנ"ל לבנים בנות-שיער ארוך וגולש
, לבנים קוצים בעיקר
מה לדעתכם הדבר הכי מושך אצל הגבר\אישה מבחינת היופי? בנים-עיניים יפות, פנים יפות
, בנות-מה שמדליק כל גבר ממוצע
(ולא, אני לא גבר ממוצע, אז מה ?
)
צבע עיינים מועדף? אממ... דבש, ירוק
פירסינג אצל גבר\אישה הייתם רוצה אצל הפרטנר שלכם?באיזה מקומות לא מפריע... אלא אם כן זה שם למטה... זה נראה מפריע קצת
מועדון-לסקס,לקשר רציני,לריקודים? לא אוהבת מועדונים
אתם אוהבים להשתכר? בלעחס. לא אוהבת לשתות כלום חוץ מקולה

lee_1

New member
גם אני עונהההההההההה ../images/Emo9.gif

#כמה פעמים ביום הכי הרבה ששכבתם עם חברה שלכם?
אין לי חברררררר והיה אחד ולא שכבתי איתו #מה התנוחה המועדפת לכם?
אין העדפות בשלב זה של החיים #באיזה שעה של היום אתם הכי חרמנים?
בערבבבבבב #איך אתם מגרים את בן הזוג שלכם?
אין לי כרגע בן זוג #מה המקום הכי מוזר ששכבתם בו?
אין לי מקומות מוזרים #סקס אחרי החתונה בעד\נגד,ולמה?
לדעתי אין שום דבר רע עם סקס לפניי חתונה #משתמשים בקונדום או באמצעי מניעה כרגע?
כשצריך אז קונדום #אוהבים סאדו מאזו?מתכוננים לנסות?
במילה אחת, לא... #לבנות מה אתם מעדיפות בנים בעלי שיער ארוך,קצר,קרחת,קוצים או אחר?כנ"ל לבנים.
בנים עם קוצים ארוכים #מה לדעתכם הדבר הכי מושך אצל הגבר\אישה מבחינת היופי?
עיניים #צבע עיינים מועדף?
ירוק #פירסינג אצל גבר\אישה הייתם רוצה אצל הפרטנר שלכם?באיזה מקומות?
דפנטלי לשון
#מועדון-לסקס,לקשר רציני,לריקודים?
לא אוהבת מועדונים #אתם אוהבים להשתכר?
לא ניסיתי
הסקר הזה גרם לי להבין כמה שאני משעממת אוףףף

Morphia

New member
המממ

#הכי הרבה פעמים שאני זוכרת היה משהו בסביבות השמונה פעמים כשההורים של האקס נסעו לחו"ל והיה לי חופש (כשעוד היינו חברים). #סקס זה סקס, לא משנה התנוחה, משנה הביצועים. #כל הזמן #כישרון, סודות לא מגלים #אמצע השדה, על המכסה מנוע, עצה- אל תנסו, לא נוח במיוחד x.x #לדעתי לפני #לא צריך, you silly silly persons #המ... סאדו מאזו... אני לא אענה #אני מעדיפה שיער ארוך, על כל אחד #אם יש אופי מושך, לא צריך יותר. #כחול, אבל כל דבר מתקבל #חלילה, פירסינג ממש לא מתאים לי #לא סובלת מועדונים #אני אוהבת אלכוהול, אבל משתדלת לא להשתכר.

../images/Emo163.gif

כמה פעמים ביום הכי הרבה ששכבתם עם חבר שלכם? פעם אחרונה שהיה לי חבר הייתי בתולה #מה התנוחה המועדפת לכם? ממ... אין משהו מסוים, מה שבא #באיזה שעה של היום אתם הכי חרמנים? אחרי מחזור, אבל בעיקרון בשעה הזאת עד שנרדמים #איך אתם מגרים את בן הזוג שלכם? זה מסווג בייבי, מסווג #מה המקום הכי מוזר ששכבתם בו? מכירים את המגלשות האלה שבינן לבין הסולם יש מנהרה קטנה כזאת, אז שם #סקס לפני החתונה בעד\נגד,ולמה? בעד, מהסיבה שניצוצות ציינה ושמור הסכימה איתה #משתמשים בקונדום או באמצעי מניעה כרגע? קונדום #אוהבים סאדו מאזו?מתכוננים לנסות? לא, אני בוכה בקלות וזה כואב
. #לבנות מה אתם מעדיפות בנים בעלי שיער ארוך,קצר,קרחת,קוצים או אחר?כנ"ל לבנים. קצוץ קצוץ קצוץ, אבל גם ארוך יכול להיות סקסי. רק לא באמצע #מה לדעתכם הדבר הכי מושך אצל הגבר\אישה מבחינת היופי? אין דבר כזה, זה המראה הכללי..... #צבע עיינים מועדף? חום- אפור #פירסינג אצל גבר\אישה הייתם רוצה אצל הפרטנר שלכם?באיזה מקומות? לא מקום ספציפי, בכלל לא מתה על פירסינג #מועדון-לסקס,לקשר רציני,לריקודים? ריקודים וסקס. #אתם אוהבים להשתכר? לא, זה עושה אותי ישנונית

תשובות....

* בערך 6... * דוגי סטייל * משום מה...בבוקר * יש לי את הדרכים שלי.... * קניון עזריאלי...בשרותים * ברור שלפני החתונה...כי ברגע שיש סקס רק אחרי החתונה , הבנאדם באיזשהו שלב מתחיל לחשוב מה הוא פספס * סאדו לא בשבילי...אבל אני אוהבת "ספנקים" * גלולות * קוצים * העיניים * כחול * הייתי רוצה שיהיה לו בלשון ובזין...(כמו שלי יש....) * להשתכר??? אהה...אלכוהול בד"כ לא תורם לסקס...סמים מסוימים כן , אבל אני לא רוצה לעודד שימוש... *

mscooter

New member
אחלה סקר ! ../images/Emo45.gif הנה תשובות

#כמה פעמים ביום הכי הרבה ששכבתם עם חברה שלכם? כרגע אין #מה התנוחה המועדפת לכם? דוגי #באיזה שעה של היום אתם הכי חרמנים? אה.. כל היום? #איך אתם מגרים את בן הזוג שלכם? אין עדיין #מה המקום הכי מוזר ששכבתם בו? אין עדיין #סקס אחרי החתונה בעד\נגד,ולמה? נגד ! צריך להנות בחיים! וגם כדי לא להתאכזב בסוף #משתמשים בקונדום או באמצעי מניעה כרגע? כרגע? כאילו עכשיו עם עצמי?
#אוהבים אסדו מאזו?מתכוננים לנסות? שום סיכוי !! #לבנות מה אתם מעדיפות בנים בעלי שיער ארוך,קצר,קרחת,קוצים או אחר?כנ"ל לבנים. בנות עם שיער ארוך, לא צריך ארוך מדי... גולש, מתולתל, גלי, לא משנה לי... #מה לדעתכם הדבר הכי מושך אצל הגבר\אישה מבחינת היופי? עיניים!
בהחלט!
וגם בטן (לא שמנה, אפשרות לטיפונת מלאה) #צבע עיינים מועדף? ירוק, ירוק עם חום (יש דבר כזה), כחול עמוק (נדיר אבל יפה) #פירסינג אצל גבר\אישה הייתם רוצה אצל הפרטנר שלכם?באיזה מקומות? ממש לא משנה, איפה שבא לה! העדפה בטבור #מועדון-לסקס,לקשר רציני,לריקודים? שונא מועדונים, אבל לריקודים (גם שונא לרקוד) #אתם אוהבים להשתכר? כוסית שתיים לפוזה ליד חברים, לא יותר

MidNight Flame

New member
ואללה מעניין... אני אענה

# למיטב זיכרוני 4 # רגילה (מיסיונרית) # אמממ... תמיד? אולי יותר בלילה... # נשיקות על הצוואר, ליטופים, רומנטיקה # מצטער זה מידע מצונזר... # נגדדד!!! חתונה זה רחוק מאוד # קונדום # סאדו-מאזו לא אבל קצת אלימות זה לא רע # הדבר הכי מושך בעולם זה עיניים (לא מזיק תחת רגלים ובטן יפות חחח) # כחול או אפור # פירסינג בטבור לבחורות # מועדון? לא הולך לכאלו! מסיבות פסיי בלבד שרובן מסיבות טבע # לסובב את הראש... להשתכר זה מטומטם! ומי כמוני חורש אלכוהול?

למעלה