סקר

KiShKooSh

New member
אני אוהבת חקלאות../images/Emo3.gif

לא יודעת זה כיפי
ויש לנו גם מצקוע של "כלבנות" השם דפוק
אבל זה ביולוגיה+ וטרינריה אוי זה מקצוע כיפי
אפילו אם תקעו אותו בשעה שמינית

האגוש

New member
ביקי

את נרשמת לכלבנות? גם אני..מגניב...אבל עוד לא היה לנו שיעור, *מחכה*

KiShKooSh

New member
כן היא איתי במוסינזון....

אני נראה לי ילך לכלבנות, רק עם לא יתקעו את זה שעה עשירית

I AM../images/Emo70.gif../images/Emo163.gif

שם: קרן גיל: 14 כיתה: ח' עיר: מודיעין גובה: 1.45 חיה: אין לי! ספורט מועדף: ריצה ז'אנר מועדף: אימה עונה בשנה: סתיו מקום בעולם:פריז האם היית חי במקום אחר בעולם: יאפ..כיאילו ברור חוף או הרים: הרים קבוצת כדורגל: אין לקום או לישון: לישון
מקצוע שנוא בבצפר: הכל איך את/ה מדמיין/ת את עצמך עוד 20 שנה? אותו דבר רק יותר גבועה חלום: אין לי חסכן/ית או בזבזן/ית: בזבזן

מי טו../images/Emo70.gif../images/Emo110.gif

שם:לירון גיל:עוד 12 ימים 14.. כיתה:ח' עיר:מודיעין גובה:מטר שישים ומשו חיה:אממ דגים.. ספורט מועדף:ריקוד ז'אנר מועדף:אע
עונה בשנה:אביב מקום בעולם:אממ אילת? האם היית חי במקום אחר בעולם:לא ד'עת.. חוף או הרים:חוף קבוצת כדורגל:מכבי חיפה
לקום או לישון:לישוןןןןן מקצוע שנוא בבצפר:הכל כולל הכל! <חוץ מחינוך..בע לא לומדים..> איך את/ה מדמיין/ת את עצמך עוד 20 שנה?אין יל שמץ.. חלום:אממ חסכן/ית או בזבזן/ית:באמצע

התשובות שלי

1.שם : עינת 2.גיל: 14 וחצי 3.כיתה : ט' 4.עיר : חסוי 5.חיה : חתול 6.ספורט מועדף : ריקוד 7.ז'אנר מועדף : לטיני 8.עונה בשנה : אביב 9.מקום בעולם : הוואי נראה לי אני מעדיפה מקומות עם חופים יפים וגם צמחייה ודשא 10.האם היית חי במקום אחר בעולם : כן במקום אקזוטי עדיף כמה שיותר רחוק מההורים שלי פחחח..מקום עם הכי פחות אלימות כמובן 11.חוף או הרים : חוף 12.קבות כדורגל : מה זה כדורגל ?? סתם .. לא יודעת .. מכבי ? לא מבינה כל כך בכדורגל 13.לקום או לישון : לא יודעת... 14.מקצוע שנוא בבצפר : מתימטיקה כאילו דה ?! 15.אני מדמיינת את עצמי בעוד 20 שנה : לא יודעת..אין לי כוח לענות על זה כי אני חפרנית 16.חלום : להיות זמרת ולהיות יפה אבל מאוד יפה והכי חשוב : שמי שאני מאוהבת בו יבין את זה סוף סוף 17.חסכנית .

tomer1232

New member
.....

שם:תומר גיל:16 כיתה:י"א עיר:אנטוורפן (בלגיה) גובה:1.82 חיה:כלב ספורט מועדף:כדורגל ז'אנר מועדף:קומדיה עונה בשנה:אביב מקום בעולם:ישראל האם היית חי במקום אחר בעולם:נולתי בארץ עכשיו אני גר בבלגיה חוף או הרים:חוף קבוצת כדורגל:מכבי חיפה לקום או לישון:לישווווווווווווווווון מקצוע שנוא בבצפר:אאאם.... ביולוגיה, פיסיקה, כימיה, היסטוריה, גרמנית, פלמית, ............. איך את/ה מדמיין/ת את עצמך עוד 20 שנה??????????????????? חלום:???????? חסכן/ית או בזבזן/ית:בזבזן מתי שצריך

הנה התשובות שילי!!

שם: רחלו'שששש גיל: 15 כיתה:י' עיר:XXXחסויXXX גובה:אין לי שמץץץץץ! חיה:המורה שלי
ספורט מועדף:אף אחד מהם
ז'אנר מועדף:אמממממ אני ישלח לך בפקס..
עונה בשנה:ברור שקיץ(אבל תמיד בקיץ אני רוצה חורף) מקום בעולם:א-ר-ג-נ-ט-י-נ-ה האם היית חי במקום אחר בעולם:לאאאאאאאאאאאאאאאאא.. חוף או הרים:חוף איכסססס הרים בעעעעעעע
קבוצת כדורגל:הפועל ת"א לקום או לישון:לישון ברור שלישון!! מקצוע שנוא בבצפר:הכל כולל הכללללל! איך את/ה מדמיין/ת את עצמך עוד 20 שנה?:עם בעל וילדים חמודונים ומתוקונים שאני מתה עלייהם(אפילו שהם לא קיימים חחחחחח) חלום:להתקע עם יעל גולדמן במעלית במשך שבוע חחחחחחח... חסכן/ית או בזבזן/ית: בד"כ אני מבזבזת חופשי אבל אני עכשיו ניגמלת!!

Luli M

New member
והנה התשובות שלי ../images/Emo13.gif

שם: מורן גיל: 16 כיתה: י"א עיר: גובה: 1.70 מ' חיה: כלב ספורט מועדף: אני אכתוב את מה שכתבתי בשאלון הקודם: שחייה כי פעם התחריתי והתעמלות אומנותית כי אני גמישה בטירוף. אה, כן, וגם תמיד רציתי להחליק על הקרח ז'אנר מועדף: יש הרבה! עונה בשנה: אביב- השמש מאירה בדיוק כמו בקיץ ואין זיעה בדיוק כמו בחורף! מקום בעולם: הבית שלי האם היית חי במקום אחר בעולם: כן חוף או הרים: תלוי איפה, מתי, כמה ולמה קבוצת כדורגל: נבחרת ישראל לקום או לישון: ל-י-ש-ו-ן! מקצוע שנוא בבצפר: מתמטיקה איך את/ה מדמיין/ת את עצמך עוד 20 שנה? נשואה עם ילדים וקריירה הוליוודית משגשגת חח חלום: להגשים את כל החלומות שלי חסכן/ית או בזבזן/ית: בזבזנית!

שמיך

New member
תשובות שלי ../images/Emo12.gif

שם: מיכל גיל: 13 כיתה: ח' עיר: חדרה גובה: אין לי מושגג חיה: פרה וג'ירפה ספורט מועדף: ריצה עונה בשנה: קיצ מקום בעולם: פריז האם היית חי במקום אחר בעולם: ברור בפריז חוף או הרים: חופ קבוצת כדורגל: מכבי ת"א לקום או לישון: לקום מקצוע שנוא בבצפר: אנגלית איך את/ה מדמיין/ת את עצמך עוד 20 שנה? בפריז עם חברה עובדת במשו מגניב חלום: לפגוש את גלו'ש (גל רז בשבילכם) חסכן/ית או בזבזן/ית: בזבזנית

שליייייייי

שם: קארין גיל:15 כיתה:ט עיר: גובה: לא זוכרת .. חיה:איככ לא אוהבת חיות ספורט מועדף:ריקוד נחשב :\ ז'אנר מועדף:מזה ?? עונה בשנה:חורףף האם היית חי במקום אחר בעולם:הוואי חוף או הרים:חוף קבוצת כדורגל:אין לקום או לישון:לישון מקצוע שנוא בבצפר:הכלל איך את/ה מדמיין/ת את עצמך עוד 20 שנה? לא מדמיינת נגיע לשם נראה כבר מה יהיה חלום:להיות שחקניתת !!! חסכן/ית או בזבזן/ית:בזבזנית ..

raz2221

New member
תשובותת:

שם: רז שכטרר גיל: 12 וחצי כיתה: ז' עיר: חולון גובה: 1.50 חיה: ציפורים וכלבים ספורט מועדף: אא... אני אוהבת לשחק מחניים עונה בשנה: אביב עם הייתי חייה במקום אחר בעולם הייתי חיה ב: הוואי, או הוליווד חוף או הרים: שאלה קשה... חוף!!! קבוצת כדורגל: הפועל ת"א... אבל אני אל מתה על כדורגל לקום או לישון: לישון מקצוע שנוא בבצפ': מתמטיקה איך אני מדמיינת את עצמי בעוד 20 שנה: מפורסמת בארץ ובעולם... אבל על עוד20 שנה ה' גדולל.. חלום: להיות מפורסמת בכל העולם, ולשירר... חסכנית או בזבזנית: בזבזניתת...

תשובות.

שם:ריטה גיל:15 וחצי כיתה:י' עיר:קרית ים גובה:1.63 חיה:כלב,נחש ועוד. ספורט מועדף:יש הרבה סורי. ז'אנר מועדף:
עונה בשנה:חורף מקום בעולם:ניו יורק/לוס אנג'לס. האם היית חי במקום אחר בעולם:סורי אבל כן חוף או הרים:הרים קבוצת כדורגל:כל קבוצה שבקהאם משחק בה לקום או לישון:לקום מקצוע שנוא בבצפר:הסטוריה ומתמטיקה איך את/ה מדמיין/ת את עצמך עוד 20 שנה?גרה בלוס אנג'לס עם בעלי 4 ילדים (ויש דברים שלו צריך לפתוח ת'פה כדי לא לעשות בטעות מזל רע) חלום:להיות מעצבת אופנה,סולנית להקת רוק. חסכן/ית או בזבזן/ית:בזבזנית.

עליי ניתן לדעת כאן חח

שם: דניאלה גיל:15 וחצי כיתה:י' עיר:חולוניה איה איה גובה :בסביבות 1.60 חיה:סוסים ספורט:כדורסללל ז'אנר מועדף :לא הבנתי .....אבל בסרטים אז קומדיה ,דרמה עונה:קיץ מקום בעולם :האיים הקריביים כן הייתי חיה במקום אחר חוף קבוצת כדורגל:בית"ר ג'רוזלם לקום או לישון:לישון ברוררר מקצוע שנוא:מתמטיקה איך אני מדמיינת את עצמי?נשואה בעושר ואושר עם ילדים וקריירה מוצלחת חלום:שכולם יהיו מאושרים בעולם ואני בזבזניתת :)

טַלי

New member
חרשנו ../images/Emo122.gif

שם: טלי גיל: 14 ו9 חודשים כיתה: ט עיר: מושב גובה: 147 חיה: כלב
ספורט מועדף: טניס ובלט נחשב? ז'אנר מועדף: במה? עונה בשנה: חורף מקום בעולם: לונדון האם היית חי במקום אחר בעולם: תלוי מתי חוף או הרים: חוף קבוצת כדורגל: מכבי חיפה לקום או לישון: לישון מקצוע שנוא בבצפר: פיזיקה וכימיה ובלה בלה בלה בע בע בע בע איך את/ה מדמיין/ת את עצמך עוד 20 שנה? בגדול - שקט נפשי
אמן חלום: חלומות רגילים... זה יותר שאיפות. אז החלום שלי זה לדעת לשיר חסכן/ית או בזבזן/ית: יש לי מצפון... בלעדיו הייתי בזבזנית בטירוף גרררררררר

שלי....

שם:רוני לוי גיל :14 כיתה:ח' עיר:יבנה גובה:1.69 חיה:כלב ספורט:כדורסל עונה בשנה:חורף מקום בעולם:סינאי האם היית חי במקום אחר בעולם:סינאי חוף!!! קבוצת כדורגל:מכבי חיפה לישון!! מקצוע שנוא :מתמטיקה והיסטוריה אמ...נשואה עם ילדים...וגרה בחיפה או ת"א חלום: להיות מאושרת בזבזנית !!!!!חחח..

תשובותי--------------------------->

שם: נדיה גיל: 16 כיתה: י"א עיר: בתים.. גובה: 162 חיה: כלב ספורט מועדף: כדורגל ז'אנר מועדף: קומדיה עונה בשנה: חורף מקום בעולם: בתים האם היית חי במקום אחר בעולם: אני מקווה אף פעם לא לעזוב את א"י חוף או הרים: הרים קבוצת כדורגל: הפועל ת"א לקום או לישון: לישון מקצוע שנוא בבצפר: מתמטיקה איך את/ה מדמיין/ת את עצמך עוד 20 שנה? ז"א אני אהיה בת 36, אני מדמיינת ת'צמי עורכת דין, נשואה, 3 ילדים והכל כמובן ב"ה!!!!!!!! חלום: למרות שאני רוצה להיות עורכת דין החלום שלי הוא להיות רקדנית סטייל ווייד רובסון אבל בגירסה נשית ועדינה
חסכן/ית או בזבזן/ית: גם וגם

תשובה

שם:יערה גיל:16 כיתה:י' עיר:טבריה גובה:1.75 חיה:דולפין ספורט מועדף:שחייה ז'אנר מועדף: עונה בשנה:קיץ מקום בעולם:הוואי האם היית חי במקום אחר בעולם: חוף או הרים:חוף קבוצת כדורגל:מכבי חיפה לקום או לישון:לקום מקצוע שנוא בבצפר:הכל איך את/ה מדמיין/ת את עצמך עוד 20 שנה?נשואה חלום:להיות רופאה ולטייל בעולם חסכן/ית או בזבזן/ית:בזבזנית

למעלה