סקר
אלוהים - גבר או אישה?!

ZBlaster

New member
סקר../images/Emo70.gif אלוהים - גבר או אישה?!

אז הנה בא לי רעיון לסקר מעניין תסבירו למה אתם חושבים ככה אני אישית שחושב שאם קיים כזה דבר אלוהים אז זאת חייבת להיות אישה, כי רק אישה בעצם יש לה את היכולת לנהל את העולם, כלומר רק היא יכולה לסבול ת'כאב ראש הזה, ושלא נדבר על זה שרק היא יכולה ליצור עולם כזה מעוות בכל מקרה, אני אומר אלוהים זאת אישה, ואני אפילו יודע איזה אישה. יונית לוי, מכירים?! שדרנית החדשות של ערוץ שתיים... היא הדמות האידיאלית בשבילי להיות אלוהים סקסית, כריזמטית, בעלת קריירה מצליחה, יפה פוטוגנית, בעלת חוש הומור ואינטלקטואל מפותחים, ובקיצור, חלומו של כל גבר על גבי הפלנטה. ראו עוד בחתימה. Z-Blaster

הצילצול

New member
תשובה בשבילך...

אלוקים הוא לא בשר ודם, אי אפשר לראות אותו או לגעת בו אבל הוא נמצא בכל אחד מאיתנו, וכן אפשר לדבר איתו. אז אני מאמינה שהוא לא זה ולא זה....

הצילצול

New member
אבל...

אם סתם לקטע הייתי מנחשת.. הייתי אומרת כמוך אבל להפך. זאת אישה ואישה דווקא כן יכולה לשלוט במשהו. תחשוב על זה אם היו יותר נשים בכנסת היה טוב בארץ

Unreachable

New member
גם וגם

זתומרת- אלוהים הוא לא אחד, אלוהים הוא שניים(גבר ואישה). אלוהים צריך להיות מושלם, לא? ואם הוא רק אחד אז זה לא כל כך משתלב כי אף אחד לא מושלם..כדי ליצור שלמות צריכים שניים שישלימו אחד ת'שני. הפכים גמורים. בעעע.אני גרועה בלהסביר ת'צמי... ואני ד"א חדשע בפורום. היי.

faith2

New member
אם כבר...

אז לך בכיוון של אנגלינה ג'ולי...אבל יונית לוי? אמממ..... שמע, גם בנשים וגם בגברים יש יתרונות וחסרונות, לכן אני בדעה אלוהים הוא ללא מין מוגדר....

למעלה