סקר

yellow cheese

New member
סקר../images/Emo70.gif

איך את מעדיפה את הגבר שלך
א) עם כמה שפחות שיערות על הגוף ב) עם כמה שיותר שיערות על הגוף ג) אני שונאת בנים, אני צריכה אישה ד) חלק כמו תחת של תינוק
איך אתה מעדיף ת'אישה שלך
א) המראה הטבעי שולט! בלי להוריד שיער משום מקום! ב) המראה המגולח שווה! ג) המראה היעריסטי שולט-עם כמה שיותר שיערות, אם אפשר גם השתלה. ד) לא אוהב אישה, אני הומו!

הדרומית

New member
ממממ... תשובותיי../images/Emo80.gif

לא יודעת איזו תשובה מתאימה לי, אבל נראה לי שא'. עם כמה שפחות שערות על הגוף. (עדיף שיהיו שערות בראש). אני אוהבת את השערות של הגברים מסביב לטבור ובמעלה הבטן. זהו...

yellow cheese

New member
|אייקון של שירלי מתפלאת לנוכח

תשובה של מור| היא לא אמורה להיות לסבית

מור~!

New member
אה אופס חח

טוב אז אני פשוט נגד שיער :) נדמה לי שזה היה ג'

yellow cheese

New member
חח את אוהבת קופות../images/Emo35.gif ../images/Emo6.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

תשובותתת

כמובן שאני מעדיפה את הגבר שלי הכי חלק שאפשר אבל אני אוהבת שיש קצת שערות על הידיים <בכל זאת שיהיה גברי קצת!> וגם קצת על הרגליים...אבל לא הרבהההה..!

ולהלן התשובה!

אם אפשר שיהיה לך רק גבות (קטנות חביבות כאלו) ריסים, שיער על הראש כמה שיותר ארוך יותר טוב...ושיער ערווה יתקבל... כל שיער במקום אחרת פשוט מגעיל!..אותי לפחות

InTo YoUr SoUL

New member
תשובות שילי ../images/Emo9.gif

בעיקרון אישה יכול להיות סבבה אבל בגלל שעוד לא התנסתי... נלך על זה שברגליים,בית שחי וקצת בידיים צריך להיות שיער. ולא מעבר לזה!

InTo YoUr SoUL

New member
אה ונכון יש את השביל הזה

מהפופיק או קצת יותר למעלה... שנמשך למטה למטה?.. זה יפהה

Dumbo

New member
תשובות:../images/Emo39.gif

נוכח המצב, ועצם העובדה שהיני בי(ביסקסואל), החלטתי כי מוטב והענה ל2 השאלות; שאלה מספר 1: א) עם כמה שפחות שערות על הגוף שאלה מספר 2: ב) המראה המגולח שווה!

SMOLANIT1

New member
המממ....

אצל בנים: לא ממש משנה לי... אני מעדיפה שזה לא יהיה קיצוני משני הכיוונים (לא שעיר מדי ולא חלק מדי) אצל בנות: מה לעשות... המראה המגולח שווה...

miss tamborin

New member
אמממ...

גבר: א) עם כמה שפחות שיערות על הגוף- רגליים וידיים סבבה, לא יער, שיער זה מצוין (ואישית אני אוהבת שיער ארוך) בלי שיער על הגב(!!!!) שיער מהפופיק למטה פס כזה זה חמוד... אישה: ב) המראה המגולח שווה! (זה לא דורש יותר מדיי הסבר נכון?)- רק שיהיה להן שיער בראש...

Morphia

New member
הממם... זאת באמת שאלה שאני

מאבדת שינה בגללה... (לא) אצל בנים א. למרות שהיו מקרים יוצאי דופן... אצל בנות אין שם משהו שעונה על דעתי P: כי מבחינתי יש רק מישהי אחת, והיא, לא משנה מה, תמיד תשאר בליבי. <הכנס מוזיקת קיטש כאן>

EverMan

New member
שכחת עוד אופציה !

"איך את מעדיפה את הגבר שלך" א) עם כמה שפחות שיערות על הגוף ב) עם כמה שיותר שיערות על הגוף ג) אני שונאת בנים, אני צריכה אישה ד) חלק כמו תחת של תינוק ה) מנהל בפורום סקס לנוער ואני מעדיף את הצ'יקסה שלי מגולחת , אע"פ שלפעמים גם טבעי זה יפה.

אממממ תשובה+שאלה.

קצת שערות לא הרבה .. הפס הזה של השערות בבטן ארגגג כל כך סקסי.. ובבית שחיי לדעתי זה סקסי=] ובלי שערות בגב יאקקקקקקקקקקקקקקקקק!חחח מה אנחנו צריכות להזדיין עם קופים?!?!!?יש כאלו שיש להם בכתפיים אתם קולטים?על התחת?תדמיינו לכם כזה דבר.נראה לכם שיש בנות שנמשכות לזה?

הדרומית

New member
בטח שיש../images/Emo80.gif

משיכה והסיבות לה זה דבר אינדבידואלי. יש בנות שחושבות שזה יפה.

למעלה