סקר

על ה@ש

New member
שאלה לי אליך

למה הסקר צריך להערך בקישור שהבאת? למה שהסקר לא ייערך בפורום
הרי בשביל זה הוא נועד
לא כדיי לערוך סקרים במקומות שונים ומשונים! גם לי יש סקר שאני רוצה לשאול בקרוב את משתתפי הפורום אבל הסקר יערך פה בפורום ולא בשום מקום אחר

תראה

את הסקר אני שם בעוד פורומים של WWF ולמה לא תרשם לפורום ההכי טוב בישראל של ה-WWF כנס לקישור נ.ב תשים את האתר שלי בקישורי הפורום שמתי קישור אני מעדכן כל שבוע ודבר אחרון אם תשים את האתר שלי בקישורי הפורום אני אתן לך קישור לאתר ששם כל יום שיר חדש של WWF למשל היום הוא שם שיר של אנדרטייקר מהעבר להורדה המוזיקה האפלה שלו עוד מעט אתן לך קישור לשיר ואם תסכים להשים את האתר שלי אני אתן לך גם את הקישור לאתר בסדר?

על ה@ש

New member
תשמע

אין לי שום בעייה לשים את האתר שלך בקישורי הפורום כבר ביקשתי בעבר שהעדכנתי את הקישורים שמי שרוצה שאני יעדכן בקישורים את האתר שלו שישלח לי את הכתובת למייל אני עכשיו יוסיף את האתר שלך לקישורי הפורום! מה שאני מבקש ממך רק אם יש לך סקר כלשהוא לנהל אותו אני מבקש שתנהל אותו בפורום הזה ולא תוף הסבת לינקים לקישורים שונים! ולגבי הורדות השירים יש לי כבר כמעט את כול המנגינות של כול המתאבקים אבל תודה בכול אופן למאות שאתה עדיין מוזמן לשים קישורים להורדת המנגינות על מנת שמשתתפי הפורום יוכלו להנות מהם

עדיף יותר להיכנס לקישור ולהצביע

ככה אפשר לראות כמה הצביעו וכמה אחוזים הסקר גם הולך לאתר שלי אבל אולי אני אעשה סקר בתוך הפורום

להורדת השיר הישן של אנדרטייקר

השיר של הצד האפל איך שהוא הולך לאט לזירה ויש את מוזיקה תורידו

למעלה