סרגל כלים (טולבר) מיוחד לפורום שלנו

סרגל כלים (טולבר) מיוחד לפורום שלנו

אז מגיע לנו מזל טוב יש לנו סרגל כלים מיוחד לפורום . ה סרגל כלים יציג בפניכם את 10 ההודעות האחרונות בפורום גם מבלי להכנס לפורום. תוכלו להתעדכן בכל חצי שעה מה נעשה בפורום על ידי הודעות RSS. כמו כן תוכלו לבצע חיפוש באתר תפוז באמצעות ה סרגל כלים. חשוב לציין כי ל סרגל כלים אין תוכנות ריגול הוא נח ושימושי וכמו כן ניתן להתקין או להסיר בקלות. אני מצרף קישור להתקנת ה סרגל כלים שלנו תהנו

אתה הבנת את זה?

גם אם אסגור את האינטרנט עדיין ידע כל מי שמיתקרב למחשב שלי איפה אני גולש.

Jupiter34

New member
המון תודה... אבל...

זה ממש, אבל ממש, לא מתאים לפורום הזה. מילא העובדה שבסימניה שבתחתית המסך כתוב "בגידות". אותה עוד ניתן להסתיר זמנית. אבל זה פשוט בולט .... כלומר, כל התכלית של הסגל הזה הוא לבלוט.... אפשר להחליף שם את המינוחים?

Jupiter34

New member
ברור

no hard feelings ידידי. פשוט הדרך לגהינום שלנו עלולה להיות רצופה כוונות טובות של מנהלי הפורום...

הרפתקן, מה יש בסרגל הזה?

מה יש בו שמתאים לפורום שלנו? אני חוששת אפילו להציץ...שלא יישארו סימנים.... גם כך אני מוחקת היסטוריה וקוקי'ס כל פעם...אז צריכה לדעת מה יש פה. ולגבי השם...אני את שלי אמרתי

Jupiter34

New member
היי אולי עלית על משהו...

פורום: ב.ו.א = בגידות ואהבה אסורה

שם תמים

"פרפרים" גם מתפרפרים. גם פרפרים בבטן ןתמיד אפשר להגיד לילדים שזה אתר של נשיונל ג'יאוגרפי.

כל הכבוד על ההשקעה בסרגל ../images/Emo45.gif

בסה"כ אנחנו אוהבים את הפורום הזה
אבל זאת אהבה אסורה אהבה שאנחנו רוצים לשמור בסוד... רק לעצמנו... אם נתקין את הסרגל בכל פתיחה של האקספלורר גם כשאנחנו לא ב"תפוז" ישר יגלו את הסוד הקטן שלנו
זה כמו לשחק מחבואים באיצטדיון כדורגל כשהצופים הם המחפשים ואתה מתחבא באמצע המגרש חשוף כולך כל הזרקורים מופנים אלייך.... ואם זה לא מספיק אז גם הכרוז מודיע
שאתה באמצע המגרש! אין בזה הרבה כיף, לפחות לדעתי
זאת גם הסיבה שחיפשנו שם סולידי יותר... מכל מקום אני באמת מעריך את ההשקעה בהכנת סרגל הכלים ואני גם מעריך שיהיו כאלה שימצאו בו עניין ויתקינו אותו, יום טוב חברך ג'ונס

פ ר ח בר1

New member
../images/Emo25.gif נכון ג'ונסי כל מילה...../images/Emo45.gif|

ג'ונסי התגעתגעתי........תגיד....לא הרגשת בחסרוני ..

איך, איך את שואלת אם התגעגעתי ?

תראי באיזה שעה כתבתי את ההודעה לא מצליח להרדם בלילה מהגעגועים
בטח שהרגשתי בחסרונך !!! עכשיו נצטרך לקחת צימר לפחות לשבוע רצוף בשביל לפצות על הגעגעועים.....

הקוסם33

New member
חחחחחחחחחח סיטואציה מצחיקה על

הבוקרררררררררררררררררררררררר

למעלה